Akrobatyka sportowa

Mistrzowie Polski Seniorów


MPSRokNazwiska zawodniczekNazwa klubuMiejsce zawodów
632017Martyna Wojnar, Malwina SalaZKS Stal RzeszówWarszawa
622016 Kajda Aneta, Sasimowska ZofiaUTS Akro-Bad WarszawaZabrze
612015Sala Malwina, Stasicka MajaZKS Stal RzeszówChorzów
602014Purymska Natalia, Sasimowska ZofiaUTS Akro-Bad WarszawaWarszawa
592013Chlebisz Katarzyna, Białas AleksandraAZS-AWF KatowiceRzeszów
582012Chlebisz Katarzyna, Białas AleksandraAZS-AWF KatowiceWarszawa
572011Wilk Wiktoria, Bernat DominikaAZS UR RzeszówZielona Góra
562010Banaś Paulina, Klasa MichalinaPTG Sokół KrakówZielona Góra
552009Chlebisz Katarzyna, Białas AleksandraAZS-AWF KatowiceBabimost
542008Beker Kinga, Grześków KingaZKS Akrobata Zielona GóraRzeszów
532007Surmiak Beata, Kaplita ElizaAZS UR; SAS RzeszówKatowice
522006Filipowska Anna, Bryłka AnnaAZS-AWF KatowiceZielona Góra
512005Miadzielec Anna, Węgrzynowicz MagdaZPKS Gwardia Zielona GóraWałcz
502004Miadzielec Anna, Węgrzynowicz MagdaZPKS Gwardia Zielona GóraŚwidnica
492003Skonieczna Wanda, Przyborowska PaulinaDKS Targówek WarszawaRzeszów
482002Surmiak Beata, Tokarska KatarzynaZKS Stal-Polimarky RzeszówWarszawa
472001Surmiak Beata, Tokarska KatarzynaZKS Stal-Polimarky RzeszówNowa Ruda
462000Sakowska Brygida, Wojturska KatarzynaZKS Stal-Polimarky RzeszówZielona Góra (Akrobatyka i Skoki)
451999Kozieł Anna, Łobińska SylwiaAZS-AWF KatowicePoznań
441998Kozieł Anna, Łobińska SylwiaAZS-AWF KatowiceŚwidnica
431997Milert Magdalena, Czyżewska KatarzynaWKS Zawisza BydgoszczZielona Góra
421996Budziszewska Marzena, Śliwińska JolantaMKS MOS PruszkówBydgoszcz
411995Sakowska Brygida, Fijołek EwelinaZKS Stal RzeszówPoznań
401994Sakowska Brygida, Fijołek EwelinaZKS Stal RzeszówŚwidnica
391993Ponikiewska Katarzyna, Sadowska AnetaRKS Ursus WarszawaZielona Góra
381992Sakowska Brygida, Bondarczuk AgnieszkaZKS Stal Rzeszów, MKS WrocławBydgoszcz
371991Sakowska Brygida, Płonka BeataZKS Stal RzeszówBydgoszcz
361990Sakowska Brygida, Płonka BeataZKS Stal RzeszówBydgoszcz
351989Sakowska Brygida, Płonka BeataZKS Stal RzeszówRzeszów
341988Kowal Lidia, Seweryńska KatarzynaRKS Ursus WarszawaToruń
331987Jata Jolanta, Gołąb JustynaZKS Stal RzeszówCzęstochowa
321986Głuszek Małgorzata, Krzyżanowska MagdalenaDKS Targówek WarszawaPoznań
311985Chwalbogowska Danuta, Wyrzykowska BogusławaDKS Targówek WarszawaToruń
301984Chwalbogowska Danuta, Wyrzykowska BogusławaDKS Targówek WarszawaRzeszów
291983Kaźmierczak Mirosława, Prędka AgataRKS Ursus WarszawaZamość
281982Chwalbogowska Danuta, Głuszek MałgorzataDKS Targówek WarszawaWarszawa
271981Augustyniak Dorota, Prędka AgataRKS Ursus WarszawaMielec
261980Borowiec Beata, Ostrowska AgataLKS Kłos OlkuszLublin
251979Borowiec Beata, Ostrowska AgataLKS Kłos OlkuszWałbrzych
241978Borowiec Beata, Ostrowska AgataLKS Kłos OlkuszPuławy
231977Anderszewska Ewa, Rucka EwaDKS Targówek WarszawaBydgoszcz
221976Banaszek Beata, Ślusarska MałgorzataDKS Targówek WarszawaRzeszów
211975Głowacka Mariola, Rucka EwaDKS Targówek WarszawaPoznań
201974Głowacka Mariola, Rucka EwaDKS Targówek WarszawaJasło
191973Jabłońska Zofia, Jarzębczyk AnnaRKS Ursus WarszawaWarszawa
181972Jabłońska Zofia, Jarzębczyk AnnaRKS Ursus WarszawaLublin
171971Chudolińska Jadwiga, Wiśniewska EwaRKS Ursus WarszawaPoznań
161970Hanusz Jolanta, Jarzębczyk AnnaRKS Ursus WarszawaZielona Góra
151969Hanusz Jolanta, Jarzębczyk AnnaRKS Ursus WarszawaKielce
141968Podbielska Anna, Zbieniewska KrystynaDKS Targówek WarszawaLublin
131967Derejska Zofia, Gabinecka LidiaDKS Targówek WarszawaWrocław
121966Podbielska Anna Zbieniewska KrystynaDKS Targówek WarszawaKielce
111965Podbielska Anna, Zbieniewska KrystynaDKS Targówek WarszawaZielona Góra
101964Podbielska Anna, Zbieniewska KrystynaDKS Targówek WarszawaKatowice
91963Dąbrowska Maria, Dyderska AnnaKS Ogniwo PruszkówRzeszów
81962Bąk Natalia, Maciejewska KalinaKS Pionier SzczecinWrocław
71961Bąk Natalia, Maciejewska KalinaKS Pionier SzczecinWarszawa
61960Holajn Wiesława, Strzelczyk KrystynaAZS SzczecinSzczecin
51959Cichoń Jadwiga Lewicka WandaKS Płomień SosnowiecKielce
41958Gajdecka Lidia, Myszkorowska BarbaraA2 ŁódźPoznań
31957Gajdecka Lidia, Myszkorowska BarbaraA2 ŁódźWarszawa
21956Rutkowska Alicja, Zeisner JolantaKS Kolejarz WarszawaWrocław
11955Rutkowska Alicja, Zeisner JolantaKS Kolejarz WarszawaBiałystok
MPSRokNazwiska zawodniczekNazwa klubu
632017Julia Galusiakowska, Nicola Hyżyk, Monika SiwołowskaUTS AKRO-BAD Warszawa
622016Lubiszewska Agnieszka, Pikul Aleksandra, Romanowska DżesikaUKS Kociewie Starogard Gd.
612015Rajtor Magda, Śrutwa Marta, Hałupka OliwiaDOSiR Sokolnia Chorzów
602014Śrutwa Marta, Nowak Karolina, Rawinis AgnieszkaDOSiR Sokolnia Chorzów
592013Śrutwa Marta, Nowak Karolina, Rawinis AgnieszkaDOSiR Sokolnia Chorzów
582012Beker Kinga, Kowalska Kamila, Grześków KingaZKS Akrobata Zielona Góra
572011Beker Kinga, Kowalska Kamila, Grześków KingaZKS Akrobata Zielona Góra
562010Beker Kinga, Kowalska Kamila, Grześków KingaZKS Akrobata Zielona Góra
552009Helon Magdalena, Węklar Anna, Muroń AgnieszkaAZS UR SAS Rzeszów
542008Kalandyk Karolina, Czerwonka Izabela, Kocan AnnaAZS UR SAS Rzeszów
532007Kowalska Kamila, Patalas Katarzyna, Duchnowska DariaZKS Akrobata Zielona Góra
522006Muroń Agnieszka, Krzysik Justyna, Muł KlaudiaZKS Stal Rzeszów
512005Badurka Anna, Skonieczna Wanda, Przyborowska PaulinaDKS Targówek Warszawa
502004Kogut Angelika, Kaplita Eliza, Kud JoannaZKS Stal Rzeszów
492003Badurka Anna, Poznysz Marta, Kijanowska ZuzannaDKS Targówek Warszawa
482002Majewska Katarzyna, Godek Anna, Pokwapisz JoannaGwardia Z. Góra, Zawisza Bydgoszcz
472001Majewska Katarzyna, Godek Anna, Pokwapisz JoannaZPKS Gwardia Zielona Góra
462000Majewska Katarzyna, Sawicka Katarzyna, Białowąs JoannaZPKS Gwardia Zielona Góra
451999Majewska Katarzyna, Balcerowska Natalia, Sawicka KatarzynaZPKS Gwardia Zielona Góra
441998Bartczak Joanna, Białowąs Joanna, Walczak KatarzynaZPKS Gwardia Zielona Góra
431997Śledziewska Ewa, Sitnik Izabela, Włoczewska EwaDKS Targówek Warszawa
421996Gamrot Joanna, Kalinowska Edyta, Adamiecka MartaKS Nadzieja Olkusz
411995Rauk Agnieszka, Walaszczyk Justyna, Gorczyca DorotaOgnisko Wrocław
401994Mrozowicz Agnieszka, Pawliszyn Marzena, Chmielewska JoannaDKS Targówek Warszawa
391993Mrozowicz Agnieszka, Pawliszyn Marzena, Chmielewska JoannaDKS Targówek Warszawa
381992Jagielik Barbara, Borowczyk Anna, Poźniak MałgorzataKS Gwardia Zielona Góra
371991Jagielik Barbara, Borowczyk Anna, Poźniak MałgorzataKS Gwardia Zielona Góra
361990Ludwiak Agnieszka, Bojarska Katarzyna, Burnagiel AnnaKS Gwardia Zielona Góra
351989Gregorska Barbara, Krawczyk Justyna, Urbańczyk MonikaLKS Kłos Olkusz
341988Klepacka Dorota, Zapytowska Kamila, Laskowska DorotaDKS Targówek Warszawa
331987Chwalbogowska Danuta, Wyrzykowska Bogusława, Kudelska BożenaDKS Targówek Warszawa
321986Klepacka Dorota, Ślusarska Małgorzata, Zapytowska KamilaDKS Targówek Warszawa
311985Markiewicz Grażyna, Ślusarska Małgorzata, Zapytowska KamilaDKS Targówek Warszawa
301984Markiewicz Grażyna, Ślusarska Małgorzata, Zapytowska KamilaDKS Targówek Warszawa
291983Czajkowska Renata, Przybysławska Justyna, Korzeniak TeresaKS Tęcza Kielce
281982Głowacka Grażyna, Ślusarska Małgorzata, Wyrzykowska BogusławaDKS Targówek Warszawa
271981Głowacka Grażyna, Ślusarska Małgorzata, Wyrzykowska BogusławaDKS Targówek Warszawa
261980Krzepkowska Elżbieta, Głowacka Mariola, Kulik AnnaDKS Targówek Warszawa
251979Głowacka Grażyna, Ślusarska Małgorzata, Wyrzykowska BogusławaDKS Targówek Warszawa
241978Borowiec Beata, Lach Alicja, Ostrowska AgataLKS Kłos Olkusz
231977Głowacka Grażyna, Krzepkowska Elżbieta, Głowacka MariolaDKS Targówek Warszawa
221976Krzepkowska Elżbieta, Rzeźnik Barbara, Głowacka MariolaDKS Targówek Warszawa
211975Głowacka Grażyna, Ślusarska Małgorzata, Banaszek BeataDKS Targówek Warszawa
201974Adach Barbara, Krzepkowska Elżbieta, Lichomska MałgorzataDKS Targówek Warszawa
191973Jabłońska Zofia, Kacprzak Barbara, Jarzębczyk AnnaRKS Ursus Warszawa
181972Adach Barbara, Lichomska Małgorzata, Kszczotek GrażynaDKS Targówek Warszawa
171971Haber Bogusława, Hut Hanna, Krzepkowska ElżbietaKS Tęcza Kielce
161970Sosinowicz Krystyna, Sikora Halina, Koryń HannaDKS Targówek Warszawa
151969Sosinowicz Krystyna, Sikora Halina, Koryń HannaDKS Targówek Warszawa
141968Hanusz Jolanta, Nowacka Lidia, Jabłońska ZofiaRKS Ursus Warszawa
131967Sosinowicz Krystyna, Sikora Halina, Koryń HannaDKS Targówek Warszawa
121966Rutkowska Leokadia, Stańska Joanna, Drozdowska MariaKS Tęcza Kielce
111965Spurek Dorota, Cecot Bożena, Drozdowska MariaKS Tęcza Kielce
101964Derejska Zofia, Pikulska Helena, Stańska JoannaKS Tęcza Kielce
91963Spurek Dorota, Drozdowska Maria, Derejska EwaKS Tęcza Kielce
81962Bąk Natalia, Januszkiewicz Bożena, Holajn WiesławaKKS Pionier Szczecin
71961Maciejewska Kalina, Grim Bożena, Holajn WiesławaKKS Pionier Szczecin
61960Maciejewska Kalina, Wierzbowska Bogumiła, Holajn WiesławaAZS Szczecin
51959Chwaszcza Małgorzata, Szweter Róża, Nawrat KrystynaLZS Orzesze
41958Chwaszcza Małgorzata, Szweter Róża, Nawrat KrystynaLZS Orzesze
31957Chwaszcza Małgorzata, Szweter Róża, Rajsz IrenaLZS Orzesze
21956Reindl Stefania, Kubalanka Halina, Trzecka EwaKS Gwardia Kraków
11955Blok Danuta, Urbaniak Halina, Cichawa AlicjaKS Gwardia Kraków
MPSRokNazwiska zawodnikówNazwa klubu
632017Dominik Poźniak, Aleksander SzczerbatyKAS Rzeszów
622016Kwiatkowski Cyryl, Romanowski KasperUKS AS Zielona Góra
612015Wojtacki Adam, Piotrowski OskarDKS Targówek W-wa
602014Wojtacki Adam, Piotrowski OskarDKS Targówek W-wa
592013Al-Hadad Jonas, Skowron MichałPolonia Swidnica, KAS AZS UR Rzeszów
582012Skowron Michał, Al-Hadad JonasMKS Polonia Świdnica
572011Skowron Michał, Al-Hadad JonasMKS Polonia Świdnica
562010Wojtacki Adam, Czyż AdrianDKS Targówek Warszawa
552009Fieniuk Kamil, Al-Hadad JonasMKS Polonia Świdnica
542008Fieniuk Kamil, Al-Hadad JonasMKS Polonia Świdnica
532007Walczewski Paweł, Czyż AdrianDKS Targówek Warszawa
522006Walczewski Paweł, Czyż AdrianDKS Targówek Warszawa
512005Walczewski Paweł, Czyż AdrianDKS Targówek Warszawa
502004Walczewski Paweł, Czyż AdrianDKS Targówek Warszawa
492003Drabicki Marcin, Nowak DariuszDKS Targówek Warszawa
482002Drabicki Marcin, Nowak DariuszDKS Targówek Warszawa
472001Piechota Andrzej, Wlezień TomaszZKS Stal-Polimarky Rzeszów
462000Pater Paweł, Marks JacekAZS-AWF Wrocław
451999Pater Paweł, Marks JacekAZS-AWF Wrocław
441998Drabicki Marcin, Nowak DariuszDKS Targówek Warszawa
431997Gutszmit Daniel, Gutszmit JacekMKS Polonia PaFal Świdnica
421996Drabicki Marcin, Nowak DariuszDKS Targówek Warszawa
411995Gutszmit Daniel, Gutszmit JacekMKS Polonia PaFal Świdnica
401994Piechota Andrzej, Wlezień TomaszZKS Stal Rzeszów
391993Piechota Andrzej, Wlezień TomaszZKS Stal Rzeszów
381992Piechota Andrzej, Wlezień TomaszZKS Stal Rzeszów
371991Marciniak Jarosław, Wroński DariuszDKS Targówek Warszawa
361990Godzwon Grzegorz, Piechota AndrzejZKS Stal Rzeszów
351989Połaski Mariusz, Wultański RobertDKS Targówek Warszawa
341988Gała Tomasz, Piechota AndrzejZKS Stal Rzeszów
331987Połaski Mariusz, Wultański RobertDKS Targówek Warszawa
321986Połaski Mariusz, Wultański RobertDKS Targówek Warszawa
311985Biegaj Paweł, Matuła PiotrMKS Victoria Jawor
301984Klis Adam, Olendrzyński KrzysztofDKS Targówek Warszawa
291983Kliś Adam Olendrzyński KrzysztofDKS Targówek Warszawa
281982Kiełbasiński Sławomir, Suszek KrzysztofDKS Targówek Warszawa, Spółdzielca Lublin
271981Kliś Adam, Olendrzyński KrzysztofDKS Targówek Warszawa
261980Kliś Adam, Olendrzyński KrzysztofDKS Targówek Warszawa
251979Kliś Adam, Olendrzyński KrzysztofDKS Targówek Warszawa
241978Kliś Adam, Olendrzyński KrzysztofDKS Targówek Warszawa
231977Hałada Sławomir, Zając BogdanKS Górnik Złotoryja
221976Jajuga Józef, Rudnicki AndrzejMKS Polonia Świdnica
211975Dziurla Bronisław, Wojtkowiak TadeuszAZS-AWF Poznań
201974Kiełbasiński Sł., Olendrzyński Krz.DKS Targówek Warszawa
191973Góralewski Emil, Szczęsny EmilMKS Polonia Świdnica
181972Andrzejak Dionizy, Biegaj PiotrLZS Jawor
171971Iliopulis Janis, Krekora HenrykMKS Polonia Świdnica
161970Andrzejak Edward, Biegaj PiotrLZS Jawor
151969Biegaj Piotr, Kroczak AndrzejLZS Jawor
141968Kloc Józef, Piwowarczyk MieczysławDKS Targówek Warszawa
131967Kloc Józef, Piwowarczyk MieczysławDKS Targówek Warszawa
121966Kloc Józef, Piwowarczyk MieczysławDKS Targówek Warszawa
111965Kloc Józef, Piwowarczyk MieczysławDKS Targówek Warszawa
101964Kloc Józef, Piwowarczyk MieczysławDKS Targówek Warszawa
91963Kloc Józef, Piwowarczyk MieczysławDKS Targówek Warszawa
81962Kloc Józef, Piwowarczyk MieczysławDKS Targówek Warszawa
71961Kloc Józef, Piwowarczyk MieczysławDKS Targówek Warszawa
61960Bębenek Eugeniusz, Smykał RyszardKS Gwardia Zielona Góra
51959Bębenek Eugeniusz, Smykał RyszardKS Gwardia Zielona Góra
41958
31957Cieplak Kazimierz, Łącz TadeuszZKS Stal Rzeszów
21956Gadacz Kazimierz, Paul EugeniuszKS Gwardia Kraków
11955Gadacz Kazimierz, Paul EugeniuszKS Gwardia Kraków
MPSRokNazwiska zawodnikówNazwa klubu
632017Angelika Kowalewska, Maciej ZabierowskiUKS Targówek Warszawa
622016Kleksyk Iga, Tronina JakubZKS Stal Rzeszów
612015Kowalewska Angelika, Zabierowski MaciejUKS Targówek Warszawa
602014Kleksyk Iga, Tronina JakubStal Rzeszów
592013Rajtor Magda, Dacewicz WojciechDOSiR Sokolnia Chorzów
582012Szumacher Marta, Wałaszewski BrunoKS Arabeska Bydgoszcz
572011Bischoff-Byk Anna, Antoniewicz RafałDKS Targówek Warszawa
562010Augustyniak Katarzyna, Dackiewicz WojciechAZS UR SAS Rzeszów; Sokolnia Chorzów
552009Zając Oliwia, Antoniewicz RafałDKS Targówek Warszawa
542008Tomczak Alicja, Dominiak JakubAkrobata Zielona Góra
532007Tomczak Alicja, Dominiak JakubAkrobata Zielona Góra
522006Surmiak Beata, Misztela ŁukaszSAS Brygidy Sakowskiej, AS Zielona Góra
512005Kogut Angelika, Kapuściński TomaszZKS Stal Rzeszów
502004Surmiak Beata, Kapuściński TomaszZKS Stal Rzeszów, WKS Zawisza Bydgoszcz
492003Surmiak Beata, Kapuściński TomaszZKS Stal Rzeszów, WKS Zawisza Bydgoszcz
482002Gołąb Paulina, Grzybczyk PawełDKS Targówek Warszawa
472001Bieńkowska Aleksandra, Juchniewicz PawełAZS-AWF Wrocław
462000Bernacka Joanna, Kapuściński TomaszWKS Zawisza Bydgoszcz
451999Golińska Mirela, Kaszubowski RafałWKS Zawisza Bydgoszcz
441998Fijołek Ewelina, Sokołowski AndrzejZKS Stal Optimus Rzeszów
431997Fijołek Ewelina, Sokołowski AndrzejZKS Stal Optimus Rzeszów
421996Tyska Luiza, Grzybczyk PawełDKS Targówek Warszawa
411995Bondarczuk Agnieszka, Sokołowski AndrzejZKS Stal Rzeszów
401994Bondarczuk Agnieszka, Sokołowski AndrzejZKS Stal Rzeszów
391993Bondarczuk Agnieszka, Sokołowski AndrzejZKS Stal Rzeszów
381992Płonka Beata, Sokołowski AndrzejZKS Stal Rzeszów, AZS-AWF Katowice
371991Cyran Magdalena, Śmiela TomaszDKS Targówek Warszawa
361990Walentyńska Beata, Sokołowski AndrzejZKS Stal Rzeszów, AZS-AWF Katowice
351989Cyran Magdalena, Śmiela TomaszDKS Targówek Warszawa
341988Gołąb Dominika, Więcek JanZKS Stal Rzeszów
331987Cyran Magdalena, Śmiela TomaszDKS Targówek Warszawa
321986Korzeniak Teresa, Murawski KrzysztofKS Tęcza Kielce
311985Wilk Małgorzata, Więcek JanZKS Stal Rzeszów
301984Wilk Małgorzata, Więcek JanZKS Stal Rzeszów
291983Bury Halina, Ruszkowski AndrzejAZS-AWF Poznań
281982Kornobis Katarzyna, Ruszkowski AndrzejAZS-AWF Poznań
271981Kornobis Katarzyna, Ruszkowski AndrzejAZS-AWF Poznań
261980Kornobis Katarzyna, Ruszkowski AndrzejAZS-AWF Poznań
251979Kotkiewicz Małgorzata, Radoń JózefDKS Targówek, LZS Liwocz Jasło
241978Kotkiewicz Małgorzata, Kowalczyk GrzegorzDKS Targówek Warszawa
231977Noga Maria, Radoń JózefLZS Liwocz Jasło
221976Jechna Grażyna, Kiełbasiński SławomirDKS Targówek Warszawa
211975Kotkiewicz Małgorzata, Kowalczyk GrzegorzDKS Targówek Warszawa
201974Kotkiewicz Małgorzata, Kowalczyk GrzegorzDKS Targówek Warszawa
191973Kotkiewicz Małgorzata, Kowalczyk GrzegorzDKS Targówek Warszawa
181972Noga Maria, Radoń JózefLZS Jasło
171971Szymańska Krystyna, Krekora HenrykMKS Polonia Świdnica
161970Zbieniewska Krystyna, Wajs TadeuszDKS Targówek Warszawa
151969Koryń Hanna, Kosiński KrzysztofDKS Targówek Warszawa
141968Zbieniewska Krystyna, Wajs TadeuszDKS Targówek Warszawa
131967Koryń Hanna, Kosiński KrzysztofDKS Targówek Warszawa
121966Zbieniewska Krystyna, Wajs TadeuszDKS Targówek Warszawa
111965Zbieniewska Krystyna, Wajs TadeuszDKS Targówek Warszawa
101964Bąkowska Zofia, Diaczuk EdmundKS Gwardia Zielona Góra
91963Gabinecka Bożena, Waniuk JózefDKS Targówek Warszawa
81962Szklar Lidia, Baranowski TadeuszDKS Targówek Warszawa
71961Bieniak Irena, Paul EugeniuszKS Wisła Kraków
61960Bieniak Irena, Paul EugeniuszKS Wisła Kraków
51959Bieniak Irena, Paul EugeniuszKS Wisła Kraków
41958Bieniak Irena, Paul EugeniuszKS Wisła Kraków
31957Mazur Zofia, Łącz TadeuszZKS Stal Rzeszów
21956Bieniak Irena, Paul EugeniuszZS Gwardia Kraków
11955Grodzka Stanisława, Paul EugeniuszZS Gwardia Kraków
MPSRokNazwiska zawodnikówNazwa klubu
632017Tomasz Antonowicz, Marek Wrześniak, Mateusz Bielecki, Maciej KroczakZTA Aurum Złotoryja
622016Antonowicz Tomasz, Czarnik Melchior, Kroczak Maciej, Wrześniak MarekZTA Aurum Złotoryja
612015Antonowicz Tomasz, Bielecki Mateusz, Kroczak Maciej, Wrześniak MarekZTA Aurum Złotoryja
602014Krysiak Wojciech, Kosowicz Jakub, Trojan Radosław, Antonowicz TomaszUKS AS Zielona Góra
592013Antonowicz Tomasz, Skibicki Dawid, Bielecki Mateusz, Kroczak MaciejZTA Aurum Złotoryja, AZS Wrocław
582012Miecznikowski Maciej, Miecznikowski Michał, Sternik Maciej, Kocoń JanUTS Akro-Bad W-wa
572011Miecznikowski Maciej, Miecznikowski Michał, Sternik Maciej, Kocoń JanUTS Akro-Bad W-wa
562010Antonowicz Tomasz, Jarczak Michał, Rudyk Szymon, Piasecki MaciejZTA Aurum Złotoryja
552009Antonowicz Tomasz, Jarczak Michał, Rudyk Szymon, Piasecki MaciejZTA Aurum Złotoryja
542008Antonowicz Tomasz, Jarczak Michał, Rudyk Szymon, Karpiński PatrykZTA Aurum Złotoryja
532007Antonowicz Tomasz, Durmaj Paweł, Rudyk Szymon, Karpiński PatrykZTA Aurum Złotoryja
522006Antonowicz Tomasz, Durmaj Paweł, Rudyk Szymon, Karpiński PatrykZTA Aurum Złotoryja
512005Żuberek Tomasz, Oprychał Mateusz, Fieniuk Kamil, Bitner RobertMKS Polonia Świdnica
502004Wołoszyn Marcin, Mikołajczak Paweł, Bagiński Karol, Maciukiewicz ArielMKKS Darzbór Szczecinek
492003Żuberek Tomasz, Żarkowski Sebastian, Żumanow Andrzej, Walczak MartinMKS Polonia Świdnica
482002Marks Jacek, Pater Paweł, Urbaniak Rafał, Roś GrzegorzAZS-AWF Wrocław
472001Marks Jacek, Pater Paweł, Urbaniak Rafał, Roś GrzegorzAZS-AWF Wrocław
462000Jochymek Dariusz, Sobczyk Wojciech, Kowalczyk Marcin, Żumanow AndrzejMKS Polonia Pafal Świdnica
451999Marks Jacek, Pater Paweł, Zdanowicz Piotr, Bendrat SławomirAZS-AWF Wrocław
441998Marks Jacek, Pater Paweł, Zdanowicz Piotr, Bendrat SławomirAZS-AWF Wrocław
431997Pas Piotr, Żywioł Mirosław, Gutszmit Jacek, Trzaska PawełMKS Polonia Pafal Świdnica
421996Antonowicz Leszek, Świecik Wojciech, Horbacz Piotr, Tkaczyk RadosławMKS Polonia Pafal Świdnica
411995Pas Piotr, Żywioł Mirosław, Gutszmit Jacek, Gutszmit DanielMKS Polonia Pafal Świdnica
401994Pas Piotr, Szczygieł Piotr, Gutszmit Jacek, Kozłowski MichałMKS Polonia Pafal Świdnica
391993Horbacz Piotr, Joniec Mariusz, Chodowiec Bernard, Kaszczyszyn IreneuszMKS Polonia Świdnica
381992Rewiś Janusz, Bielec Grzegorz, Bartulski Paweł, Węgrzyn SławomirZKS Stal Rzeszów
371991Kalisz Artur, Szczygieł Piotr, Szczebak Dariusz, Gutszmit DanielMKS Polonia Świdnica
361990Kalisz Artur, Szczygieł Piotr, Szczebak Dariusz, Gutszmit DanielMKS Polonia Świdnica
351989Brudny Krzysztof, Nowak Piotr, Bielec Grzegorz, Godzwon GrzegorzZKS Stal Rzeszów
341988Brudny Krzysztof, Nowak Piotr, Bielec Grzegorz, Godzwon GrzegorzZKS Stal Rzeszów
331987Brudny Krzysztof, Nowak Piotr, Bielec Grzegorz, Godzwon GrzegorzZKS Stal Rzeszów
321986Brudny Krzysztof, Nowak Piotr, Bielec Grzegorz, Godzwon GrzegorzZKS Stal Rzeszów
311985Wojtkowiak Tadeusz, Sobkowiak Jędrzej, Seredyński Antoni, Dziurla BronisławAZS-AWF Poznań
301984Wojtkowiak Tadeusz, Sobkowiak Jędrzej, Seredyński Antoni, Dziurla BronisławAZS-AWF Poznań
291983Wojtkowiak Tadeusz, Sobkowiak Jędrzej, Seredyński Antoni, Dziurla BronisławAZS-AWF Poznań
281982Antonowicz Leszek, Świecik Wojciech, Zając Bogdan, Jaworowski AndrzejKS Górnik Złotoryja
271981Antonowicz Leszek, Świecik Wojciech, Zając Bogdan, Jaworowski AndrzejKS Górnik Złotoryja
261980Samsel Sławomir, Sienkiewicz Henryk, Sieja Mirosław, Łojek Marek,KS Budowlani Wrocław
251979Antonowicz Leszek, Świecik Wojciech, Zając Bogdan, Hałada SławomirKS Górnik Złotoryja
241978Antonowicz Leszek, Świecik Wojciech, Zając Bogdan, Hałada SławomirKS Górnik Złotoryja
231977Szerega Jerzy, Syroka Krzysztof, Jankowski Sławomir, Suszek KrzysztofLKS Spółdzielca Lublin
221976Antonowicz Leszek, Świecik Wojciech, Zając Bogdan, Hałada SławomirKS Górnik Złotoryja
211975Radoń Józef, Seredyński Antoni, Sieja Mirosław, Kozaczkiewicz BronisławLKS Liwocz Jasło
201974Antonowicz Leszek, Świecik Wojciech, Zając Bogdan, Hałada SławomirKS Górnik Złotoryja
191973Biegaj Piotr, Andrzejak Edward, Andrzejak Dionizy, Gajda JanLKS Victoria Jawor
181972Biegaj Piotr, Andrzejak Edward, Andrzejak Dionizy, Gajda JanLZS Jawor
171971Biegaj Piotr, Andrzejak Edward, Andrzejak Dionizy, Gajda EdwardLZS Jawor
161970Biegaj Piotr, Andrzejak Edward, Andrzejak Dionizy, Milt ZdzisławLZS Jawor
151969Andrzejak Edward, Andrzejak Dionizy, Milt Zdzisław, Jednoróg KazimierzLZS Jawor
141968Pałka Andrzej, Kowalski Mirosław, Wajs Tadeusz, Spychalski WitoldDKS Targówek Warszawa
131967Pałka Andrzej, Kosiński Krzysztof, Wajs Tadeusz, Spychalski WitoldDKS Targówek Warszawa
121966Kloc Józef, Waniuk Józef, Kowalski Mirosław, Zieliński KonradDKS Targówek Warszawa
111965Kloc Józef, Waniuk Józef, Kowalski Mirosław, Zieliński KonradDKS Targówek Warszawa
101964Kloc Józef, Waniuk Józef, Kowalski Mirosław, Zieliński KonradDKS Targówek Warszawa
91963Kloc Józef, Waniuk Józef, Kowalski Mirosław, Zieliński KonradDKS Targówek Warszawa
81962Kloc Józef, Waniuk Józef, Kowalski Mirosław, Zieliński KonradDKS Targówek Warszawa
71961Smykał Ryszard, Kołątaj Andrzej, Diaczuk Edmund, Bębenek EugeniuszKS Gwardia Zielona Góra
61960Kloc Józef, Waniuk Józef, Kowalski Mirosław, Zieliński KonradDKS Targówek Warszawa
51959Kloc Józef, Waniuk Józef, Kowalski Mirosław, Zieliński KonradAS Warszawa
41958Kloc Józef, Waniuk Józef, Kowalski Mirosław, Zieliński KonradAS Warszawa
31957Kloc Józef, Waniuk Józef, Kowalski Mirosław, Zieliński KonradAZS-AWF Warszawa
21956Kloc Józef, Waniuk Józef, Kowalski Mirosław, Zieliński KonradAZS-AWF Warszawa
11955Paul Eugeniusz, Łącz Tadeusz, Gadacz Kazimierz, Lipka ZbigniewKS Gwardia Kraków
MPSRokNazwiska zawodnikówNazwa klubuKonkurencja
41958Gorzkiewicz Antoni, Jakubowski Edward, Wiśniewski ZdzisławZKS Stal RzeszówPiramidy trójkowe – mężczyźni
31957Kalinowicz JaninaKS Zryw Zielona GóraĆwiczenia indywidualne – kobiety
31957Gregorski ZdzisławKS Zryw KatowiceĆwiczenia indywidualne – mężczyźni
31957Pawłowska Maria, Sowa Anna, Rybak Alicja, Pietras ZdzisławaZKS Stal RzeszówPiramidy czwórkowe – kobiety
31957Piwowarczyk Mieczysław, Soroko Leonard, Kosma Alfred, Morzycki Bronisław, Wojdyło JanAZS-AWF WarszawaPiramidy piątkowe – mężczyźni
31957Kloc Józef, Kowalski Mirosław, Zieliński KonradAZS-AWF WarszawaPiramidy trójkowe – mężczyźni
21956Trzecka EwaKS Gwardia KrakówĆwiczenia indywidualne – kobiety
21956Kołodziej KazimierzZKS Stal RzeszówĆwiczenia indywidualne – mężczyźni
21956Pawłowska Maria, Sowa Anna, Mazur Zofia, Rybak AlicjaZKS Stal RzeszówPiramidy czwórkowe – kobiety
21956Piwowarczyk Mieczysław, Soroko Leonard, Kosma Alfred, Morzycki Bronisław, Wojdyło JanAZS-AWF WarszawaPiramidy piątkowe – mężczyźni
21956Lekacz Władysław, Ostrowski Roman, Tobiasz JerzyKS Gwardia KrakówPiramidy trójkowe – mężczyźni
11955Kowalska HelenaLZS ToruńĆwiczenia indywidualne – kobiety
11955Blok Danuta, Cichawa Alicja, Iwanicka Danuta, Urbaniak HalinaKS Gwardia KrakówPiramidy czwórkowe – kobiety
11955Blok Danuta, Cichawa Alicja, Iwanicka Danuta, Urbaniak Halina, Fronczak K.KS Gwardia KrakówPiramidy piątkowe – kobiety
11955Chwajoł Roman, Gadacz Kazimierz, Hell Józef, Lipka Zbigniew, Marszałek BogusławKS Gwardia KrakówPiramidy piątkowe – mężczyźni
11955Chwajoł Roman, Litwiński Karol, Marszałek BogusławKS Gwardia KrakówPiramidy trójkowe – mężczyźni

Polski Związek Gimnastyczny jest stowarzyszeniem zrzeszającym kluby gimnastyczne w Polsce. Jest to organizacja no-profit zarządzającą dyscyplinami gimnastycznymi na terenie Polski. Jesteśmy członkami Międzynarodowej Federacji Gimnastycznej (FIG), Europejskiej Unii Gimnastycznej (UEG) oraz Polskiego Komitetu Olimpijskiego (PKOl):