Okręgi i Kluby PZG

lp.klubemaillicencjadyscypliny
1Acro Team Marek Wrześniak, Legnicaacroteamlegnica@gmail.comK/2024/144AKRO
2ACROGYM, Krakówr.dziedzic.gim@gmail.comK/2024/60TRA
3Akademia New Acro, Grodzisk Mazowieckibiuro@uks-ana.plK/2024/9AKRO TRA
4Akademia Sportu Freestyle Park, Chorzówkontakt@freestylepark.plK/2024/120TRA
5Akademia Sportu Targówek, Warszawabiuro@sport-targowek.plK/2024/136AKRO
6Akrobatyka Trójmiasto-Agata Pietrzykakrobatyka.fit@gmail.comK/2024/198AKRO
7AKRO-FIT, Jelenia Górakontakt@akro-fit.plK/2024/171AKRO
8AKRO-FIZJO, Wrocławastepak@o2.plK/2024/101AKRO
9AKRO-GYM, Wrocławakrobatyka@interia.plK/2024/138TRA
10Akro-Sól, Inowrocławalbin.grablewski@wp.plK/2024/158AKRO
11AKS Darzbór, Szczecinekryszard.zawada@interia.plK/2024/30AKRO GDW TRA
12Artisticaks.artistica@gmail.comK/2024/5GA
13AZS Warszawa, Warszawawarszawa@azs.plK/2024/39TRA
14Bogdan Kucharewicz Gimnastyka Sportowakucharbo@gmail.comK/2024/184GDW
15Brawo, Białystokbrawo.bialystok@wp.plK/2024/42GA
16CWZS Zawisza KG, Bydgoszczklub@gimnastyka-zawisza.plK/2024/24GSK GSM TRA
17DOSiR Sokolnia, Chorzówdosir.sokolnia@gmail.comK/2024/79AKRO TRA
18DOŚ AZS, Wrocławmarzenasakowicz@gmail.comK/2024/34GA
19FitArt, Lubliniecfitart.lubliniec@gmail.comK/2024/176GDW
20Fundacja Akro Kids, Warszawaksakrokids@gmail.comK/2024/21AKRO
21Fundacja Boomerang, Rumiakontakt@fundacjaboomerang.plK/2024/10GA
22Fundacja Dynamicaanastasiia.bryk2018@interia.plK/2024/118GA GDW
23Fundacja Fenix, Mościskofundacjafenix200200@gmail.comK/2024/65AKRO
24Fundacja KS Spartak, Węgierska Górkagurataol@gmail.comK/2024/90GA
25Fundacja SGA, Krakówsgakrakow@gmail.comK/2024/36GA
26Fundacja Warszawska Akademia Gimnastykikontakt@gimnastykaawf.plK/2024/38AKRO GSK GSM TRA
27Fundacja Wspierania Kultury Ruchu OCELOTinfo@ocelot-foundation.comK/2024/187AKRO
28Fundacja Wspierania Talentów Sportowych Gym&Joy Academybiuro@gymjoy.plK/2024/206GDW
29Gimnastyczny KS QUICK FLIKaaniaas@wp.plK/2024/200AKRO
30GIMSPORT s.c., Olsztyngimspor.lewalska@gmail.comK/2024/160GDW
31Grace Gymnastics Academy Valeriia Dzikowskaacademygrace2022@gmail.comK/2024/196GA
32GUKS Fundacji Espritinfo@esprit-akademia.plK/2024/99GDW
33GWKS Ajsedora, Warszawakontakt@gwksajsedora.plK/2024/113GA
34Integracyjny Klub Sportowy AWFgimart.iks.awf@gmail.comK/2024/134GA
35Interdyscyplinarny Klub Sportowy Łomiankistowarzyszenie.iks.lomianki@gmail.comK/2024/129GA
36KAS, Rzeszówsasbrygida@gmail.comK/2024/114AKRO
37KG Radlinklubgimnastycznyradlin@gmail.comK/2024/141AKRO GSM
38KKS Włókniarz 1925, Kaliszbiuro@kkskalisz.com.plK/2024/61GA
39Klub Akrobatyki Sportowej Akro-Spasakrospas@gmail.comK/2024/109TRA
40Klub Akrobatyki Stal, Rzeszówstal.akrobatyka@gmail.comK/2024/87AKRO TRA
41Klub Sportowy Akro Batyakrobatyteam@gmail.comK/2024/186TRA
42Klub Sportowy AKROMIELECkontakt@akromielec.plK/2024/201AKRO
43Klub Sportowy Akro-Strefaakro_strefa@op.plK/2024/31AKRO
44Klub Sportowy AZS-AWF, Gorzów Wlkp.azsawf@poczta.onet.plK/2024/48AKRO
45Klub Sportowy Erka, Zamośćkserka16@gmail.comK/2024/41TRA
46Klub Sportowy FLIK, Świebodzinksflik@wp.plK/2024/23AKRO
47Klub Sportowy Korona 1919, Krakówbiuro@korona.krakow.plK/2024/164GDW GSK GSM
48Klub Sportowy Piast Nowa Rudakspiastnowaruda@interia.plK/2024/199AKRO
49Klub Sportowy Przestrzeń Lotu Akrobatykaprzestrzenlotu.akrobatyka@gmail.comK/2024/192TRA
50Klub Sportów Walki Kuzi Sportkuzisport.biuro@gmail.comK/2024/204AKRO
51KPKS Halemba, Ruda Śląskaakrobatyka@kpks.rsl.plK/2024/52AKRO
52KS Academia Acrobaticaacrobatica.koszalin@op.plK/2024/174TRA
53KS ACRO-Squad, Nowa Sólacro-squad.ns@o2.plK/2024/149AKRO
54KS AKRO STAR, Starachowiceakrostar27200@gmail.comK/2024/66TRA
55KS Akrobatyka Bachórzeczagorska.olga@gmail.comK/2024/148AKRO
56KS Akrobatyka EDU Mielecfundacja.edu@op.plK/2024/91AKRO
57KS Akrobatyka, Raniżówakrobatykaranizow@gmail.comK/2024/44AKRO
58KS Akrobatyka, Ropczyceakrobatykaropczyce@gmail.comK/2024/77AKRO
59KS Akrobatyka, Tryńczacelinamalek12@gmail.comK/2024/94AKRO
60KS AKRO-GYM, Mikołówakrogym.mikolow@gmail.comK/2024/80AKRO TRA
61KS AZS AWF, Poznańjozefslusarek@wp.plK/2024/53TRA
62KS AZS AWF, Katowiceazs@awf.katowice.plK/2024/68AKRO GSK GSM TRA
63KS AZS AWF, Krakówbiuro@azs-awf.plK/2024/49GSM
64KS AZS AWFiS, Gdańsksawicki.gym@gmail.comK/2024/11GSK GSM
65KS AZS-AWF, Wrocławklub.sport.wroc@azsawf.plK/2024/103GSK GSM TRA
66KS Balance Sport, Krakówbalancesport24@gmail.comK/2024/26GDW
67KS Beskid, Maków Podhalańskik.sportowy.beskid@gmail.comK/2024/57TRA
68KS Dragon Sportsdragontarnow@gmail.comK/2024/169GDW
69KS Energetyk, Poznańenergetykpoznan@op.plK/2024/6GA GDW
70KS Evo Gym AZS AWF, Katowiceewogim@gmail.comK/2024/177GSK GSM
71KS FlipKids, Plewiskaflipkidsakro@gmail.comK/2024/82TRA
72KS Gazela, Warszawaksgazela@gmail.comK/2024/98TRA
73KS Górnik, Jaworznogornikjaworzno@wp.plK/2024/154GDW
74KS Iskra, Zabrzeklub@iskrazabrze.plK/2024/173GSK GSM
75KS Legia, Warszawapiga@ibe.plK/2024/95GSM TRA
76KS Olympiasgaszczecin@op.plK/2024/146GDW
77KS Orion, Łodygowiceksorion.rg@gmail.comK/2024/166GA
78KS PIRAMIDA w Stalowej Woli, Stalowa Wolapiramidastalowawola@gmail.comK/2024/152AKRO
79KS Piramida, Przeworskpiramidaprzeworsk@gmail.comK/2024/135AKRO
80KS Piramida, Rzeszówandrzejakro@poczta.onet.plK/2024/151AKRO
81KS Posnania, Poznańobiekty@posnania.plK/2024/54AKRO GSK TRA
82KS Sabonia Ustrobnasabonia.akro@gmail.comK/2024/124AKRO
83KS Silesia, Żarówblusiewiczewelina@gmail.comK/2024/153AKRO
84KS Start Bielsko-Białapaula19-86@o2.plK/2024/76AKRO
85KS Stop and gobiuro@stopandgo.com.plK/2024/96AKRO
86KS WTG, Poznańs.sondel@op.plK/2024/8TRA
87KSG Acrosport, Kołobrzegacrosport@op.plK/2024/32AKRO GDW TRA
88KSGA Legion, Warszawaa.wozniak@legion-warszawa.plK/2024/100GA
89KSGA, Krakówmagda.gim@vp.plK/2024/179GA
90La Passione Anita Fabickaanita.fabicka@gmail.comK/2024/62GA
91LUKS Gwiazda, Dobrzeń Wielkibatut77@interia.plK/2024/20TRA
92MAKS Ursynów, WarszawaMAKS.Ursynow@wp.plK/2024/55GDW
93MCKiS Jaworznoj.ciolczyk@vp.plK/2024/156GA
94MKS Dąbrówka, Poznańanna_treumann@onet.plK/2024/58GA
95MKS Krakus, Krakówewaw110@poczta.onet.plK/2024/115GA
96MKS Kusy, Szczecinmos-kusy.szczecin@o2.plK/2024/89GA GSK GSM
97MKS Polonia Świdnicamks-swidnica-akrobatyka@akrobatyka-swidnica.plK/2024/127AKRO
98MKS Victoria, Jaworslawekmilon@poczta.onet.plK/2024/67TRA
99MKS Żak, Biała Podlaskamichalbiegajlo@wp.plK/2024/110TRA
100MKS, Gdańskkontakt@mksgdansk.plK/2024/102GSK GSM TRA
101MUKS KOKORO, Łódźkokoro@judolodz.plK/2024/185TRA
102MUKS Widzew, Łódźbpisarkiewicz@wp.plK/2024/86GA
103Nyskie Towarzystwo Gimnastycznentgnysa@poczta.fmK/2024/121GDW GSK GSM
104Paweł Kucharewicz Gimnastyka Sportowakuchar-kuchar@tlen.plK/2024/180GDW
105PTG Sokół, Krakówapieczko@sokol.plK/2024/18AKRO GA
106RG Art, Opolerg.art.opole@gmail.comK/2024/208GA
107RGA, Warszawauks@rgacademy.euK/2024/56GA
108SGA Gracja, Ząbkowice Śląskieahudymamazur@gmail.comK/2024/191GA
109SGA MKS Pogoń, Szczecingabrieladance@o2.plK/2024/43GA
110SGA, Biała Podlaskasgabp@o2.plK/2024/157GDW
111SGA, Białystoksgait.bialystok@op.plK/2024/133GA
112SGA, Bielsko-Białasga_dusza@op.plK/2024/29GDW
113SGA, Gdyniasgagdynia@wp.plK/2024/35GA
114SGA, Szczecinsgaszczecin@op.plK/2024/145GDW
115SGA, Warszawasgawarszawa@gmail.comK/2024/168GA
116SGAiS Pasja Bielsko Białasgaispasja@wp.plK/2024/162GA GDW
117SMS Ruda Śląskasekretariat@smsrudaslaska.plK/2024/132AKRO
118SS Altius, Wrocławaltius@op.plK/2024/13AKRO
119SS Arabeska, Stobnossarabeska@wp.plK/2024/111AKRO
120SS Gracja, Wieliczkassgracja@wp.plK/2024/27GA
121Stowarzyszenie Akademia Leszka Blanika oddział w Warszawie, Warszawabiuro.waw@akademiablanika.plK/2024/2GA GDW
122Stowarzyszenie Akademia Leszka Blanika, Gdańskpiotr.sawicki@akademiablanika.plK/2024/3GDW GSK
123Stowarzyszenie AKRO, Wrocławakro.wroc@gmail.comK/2024/50TRA
124Stowarzyszenie AP, Dzierżoniówapdzierzoniow@gmail.comK/2024/46AKRO
125Stowarzyszenie Gym&Fun, WarszawaGymandfun.waw@gmail.comK/2024/147AKRO
126Stowarzyszenie JK Sport, WarszawaK/2024/205AKRO
127Stowarzyszenie Magnifica, Wrocławstowarzyszenie.magnifica@gmail.comK/2024/116AKRO
128Stowarzyszenie MiniAkro, Warszawamarta@miniakro.plK/2024/105AKRO
129Stowarzyszenie Move Artestowarzyszenie@movearte.plK/2024/195AKRO
130Stowarzyszenie Oarte, Bytombiuro@oarte.plK/2024/75GA
131Stowarzyszenie Pojęcie Ruchu, OpoleLukasz.golab@onet.euK/2024/203GDW
132Stowarzyszenie Promocji Sportu i Aktywności Ruchowej SportStalstow.sport@interia.plK/2024/172AKRO
133Stowarzyszenie Przyjaciół MDK FAMILIARIS, Jasłograbolus@onet.plK/2024/140AKRO
134Stowarzyszenie Sparta Sport Squad, Człuchówpm.spartasport@gmail.comK/2024/188GDW
135Stowarzyszenie Sportowe CRC Leszno, Lesznobiuro@crc.plK/2024/59AKRO
136Stowarzyszenie Sportów Gimnastycznych Angels Artangelsartrg@gmail.comK/2024/197GA
137Szkoła Piłki Nożnej Liderliderwilanow@gmail.comK/2024/209GDW
138ŚSSG Tempo Kielcetempo.kielce@gmail.comK/2024/189TRA
139TeamS, Białystokteamsrg.pl@gmail.comK/2024/97GA
140TG Sokół Malawabielec71@gmail.comK/2024/183GDW
141TG Sokół Rzeszówbielec71@gmail.comK/2024/182GDW
142TG Sokół, Brodnicabrozdakasia@wp.plK/2024/194GDW
143TKG Olimpijczyk, Toruńolimpijczyk.torun@wp.plK/2024/12TRA
144TS Piramida, Kielceadammakowski56@wp.plK/2024/139AKRO TRA
145TS Wisła, Krakówgimnastyka@tswisla.plK/2024/69GSK
146Uczniowski Klub Sportowy GIM 92 Ursynówgim92@interia.euK/2024/202GA
147Uczniowski Klub Sportowy Olimp, Babimostawalesa890@gmail.comK/2024/170AKRO
148Uczniowski Klub Sportowy Olimpico.mishenova@cg-olimpic.plK/2024/207GA
149Uczniowski Klub Sportowy Podgórze Krakówukspodgorze@gmail.comK/2024/128GDW GSK GSM
150Uczniowski Klub Sportowy PRIZ, Lęborkhalalebork@gmail.comK/2024/142GA
151UKAS Akrosport Szczecinekula.zak@o2.plK/2024/47AKRO GDW TRA
152UKS 41, Łódźbrze1@wp.plK/2024/72GA
153UKS Acro Club, Świdnicaswidnica.akrobatyka@gmail.comK/2024/167AKRO
154UKS AG Crystal, Szczecinkarol.wypijewski@gmail.comK/2024/161GA
155UKS Akademia Judo Rzeszówakademiajudorzeszow@gmail.comK/2024/107AKRO
156UKS AKRO Dwójka Żaryteresa.111111@wp.plK/2024/123AKRO
157UKS Akrobata, Łańcutuks.akrobata@gmail.comK/2024/15AKRO
158UKS Akrofitness, Szczecinekakroaerofit@interia.euK/2024/165AKRO
159UKS AKROSFERA, Stare Babiceakrosfera@gmail.comK/2024/85AKRO
160UKS ALFA, Wilkowiceinfo@uksalfa.plK/2024/106GDW TRA
161UKS AS Olimpijczyk, Gdańskedyta.sztukert@wp.plK/2024/22GDW
162UKS AS, Zielona Górauksas@poczta.onet.plK/2024/19AKRO TRA
163UKS Błękitna, Szczecinuksblekitna@op.plK/2024/74GDW
164UKS Carramba, Katowicecarramba.rg@gmail.comK/2024/178GA
165UKS Dąb, Katowicezawodydab@gmail.comK/2024/130GA
166UKS Diament, Siemianowice Śląskieuksdiament@op.plK/2024/71GA
167UKS Dziewiątka, Wałbrzychuks9.walbrzych@wp.plK/2024/84AKRO
168UKS Elitte, Warszawauks.elitte@gmail.comK/2024/150GA
169UKS Energia, Imielinuksenergia@wp.plK/2024/155GA
170UKS Gimart, Siechniceinfo@gim-art.plK/2024/25GA
171UKS Gimnazjon, Wieliczkaemkost0@op.plK/2024/163GSM
172UKS Irina, Warszawalord1108@gmail.comK/2024/17GA
173UKS Iskra, Piłambwo@wp.plK/2024/28AKRO
174UKS Jantar, Gdyniauksjantargdynia@wp.plK/2024/4GA
175UKS Jedynka, Lesznojedynka_leszno@wp.plK/2024/81AKRO
176UKS Jedynka, Sulechówjedynkasul@gmail.comK/2024/137AKRO TRA
177UKS Kociewie, Starogard Gdańskiagaszweda@wp.plK/2024/131AKRO
178UKS Kopernik, Wrocławuks.kopernik11@gmail.comK/2024/104GA
179UKS Korona, Olkuszakro.uks@wp.plK/2024/143TRA
180UKS Miłośnik, Warszawabiuro@uksmilosnik.waw.plK/2024/125AKRO
181UKS Murzaliyeva School Of RG, Warszawauks-murzaliyeva.rg@wp.plK/2024/14GA
182UKS Orlik, Kowalewo Pomorskiezarombki@wp.plK/2024/175GDW
183UKS ORZEŁ BIAŁYuksob@o2.plK/2024/88AKRO
184UKS PC Sportu, Warszawabiuro@uks-pcs.plK/2024/126AKRO
185UKS Piramida, Starogard Gdańskidziencielewska@interia.plK/2024/51AKRO
186UKS Piramida, Żaryukspiramida@interia.plK/2024/37AKRO
187UKS PM Syrena, Warszawanfo@pm.waw.plK/2024/112GA TRA
188UKS Salto, Markim_chrzaszcz@wp.plK/2024/92AKRO GSK
189UKS SGAiS Olimpia, Krakówjacroz@interia.plK/2024/63GA GSM
190UKS Silesia, Chorzówukssilesia@gmail.comK/2024/83GA
191UKS SMS, Olsztynukssmsolsztyn@gmail.comK/2024/159GSK
192UKS SMS, Przemyślukssmsprzemysl@gmail.comK/2024/70AKRO
193UKS SP 220, Warszawauks220@wp.plK/2024/117GA TRA
194UKS SP 7, Łódźkontakt@sp7.elodz.edu.plK/2024/7GSK GSM
195UKS SP-15, BydgoszczSp15@edu.bydgoszcz.plK/2024/40GSM
196UKS Talenciaki, Warszawatalenciaki.p.m@gmail.comK/2024/108TRA
197UKS Tarcza, KozieniceAdam17G@interia.plK/2024/193TRA
198UKS Targówek, Warszawaukstargowek@wp.plK/2024/1AKRO
199UKS Trójka, Radlingym-fit.ola@o2.plK/2024/122TRA
200UKS Trójka, Sulechówsekretariat@zs3-sulechow.plK/2024/64AKRO
201UKS, Otwockbiuro@uks-otwock.plK/2024/78AKRO TRA
202UMAKS SP-26, Warszawakosiarze1@op.pl, jolkag@poczta.onet.plK/2024/73TRA
203UMKS-PMOS, Chrzanówmoschrzanow@wp.plK/2024/33TRA
204Ursusowskie Towarzystwo Sportowe AKRO-BADklub@akro-bad.mwx.plK/2024/93AKRO
205Vertykalna, Wrocławbakmalgorzataa@gmail.comK/2024/181AKRO
206Warszawska Akademia GA, Warszawaakademia.ga@icloud.comK/2024/45GA
207ZKS Akrobata, Zielona Góramejoza@poczta.fmK/2024/16AKRO
208ZTA Aurum, Złotoryjaantonowicz.tom@gmail.comK/2024/119AKRO

GSK - Gimnastyka sportowa kobiet
GSM - Gimnastyka sportowa mężczyzn
GA - Gimnastyka artystyczna
T - Skoki na trampolinie
A - Akrobatyka sportowa
GDW - Gimnastyka dla wszystkich