II Edycja Pucharu Polski Seniorek i Juniorek oraz start kontrolny Kadry Narodowej Juniorek Młodszych w gimnastyce artystycznej odbywające się w Wieliczce za nami. Zwycięstwa w wielobojach odniosły Emilia Heichel oraz Liliana Lewińska.
Przedstawiamy wyniki w poszczególnych kategoriach:
Wyniki Senior Gold wielobój :
1 HEICHEL Emilia SGA KRAKÓW POL
2 KOMAREWICZ Emilia PTG SOKÓŁ KRAKÓW
3 GÓRSKA Milena UKS PM SYRENA WARSZAWA
4 ROSZATYCKA Małgorzata SGA MKS POGOŃ SZCZECIN
5 ZELENSKA Valeria SGA GDYNIA
6 PIASECKA Zuzanna UKS KOPERNIK WROCŁAW
7 DOBROŁĘCKA Alicja KSGA LEGION WARSZAWA
Wyniki Senior Gold układ z piłką :
1 HEICHEL Emilia SGA KRAKÓW
2 GÓRSKA Milena UKS PM SYRENA WARSZAWA
3 KOMAREWICZ Emilia PTG SOKÓŁ KRAKÓW
4 ROSZATYCKA Małgorzata SGA MKS POGOŃ SZCZECIN
5 ZELENSKA Valeria SGA GDYNIA
6 DOBROŁĘCKA Alicja KSGA LEGION WARSZAWA
7 PIASECKA Zuzanna UKS KOPERNIK WROCŁAW
Wyniki Senior Gold układ ze wstążką:
1 KOMAREWICZ Emilia PTG SOKÓŁ KRAKÓW
2 DOBROŁĘCKA Alicja KSGA LEGION WARSZAWA
3 HEICHEL Emilia SGA KRAKÓW
4 ROSZATYCKA Małgorzata SGA MKS POGOŃ SZCZECIN
5 PIASECKA Zuzanna UKS KOPERNIK WROCŁAW
6 ZELENSKA Valeria SGA GDYNIA
7 GÓRSKA Milena UKS PM SYRENA WARSZAWA
Wyniki Senior Silver wielobój :
1 GAŁEK- OLSTHOORN Barbara SGA GDYNIA
2 BĄCZKIEWICZ Anna ENEA ENERGETYK POZNAŃ
3 SKŁUCKA Oliwia UKS IRINA WARSZAWA
4 JAKUBOWICZ Natalia SGA KRAKÓW
5 JAWORSKA Martyna MKS DĄBRÓWKA POZNAŃ
6 MARCZEWSKA Marta SGA KRAKÓW
7 BISIKIRSKA Wiktoria MUKS WIDZEW ŁÓDŹ
8 NOWAK Nicole UKS MURZALIYEVA SCHOOL OF RG
Wyniki Senior Silver układ z piłką :
1 GAŁEK – OLSTHOORN Barbara SGA GDYNIA
2 JAWORSKA Martyna MKS DĄBRÓWKA POZNAŃ
3 BĄCZKIEWICZ Anna ENEA ENERGETYK POZNAŃ
4 MARCZEWSKA Marta SGA KRAKÓW
5 MYKOLENKO Anastasiia ENEA ENERGETYK POZNAŃ
6 SKŁUCKA Oliwia UKS IRINA WARSZAWA
7 JAKUBOWICZ Natalia SGA KRAKÓW
8 CHMIELEWSKA Hanna UKS KOPERNIK WROCŁAW
Wyniki Senior Silver układ ze wstążką:
1 GAŁEK – OLSTHOORN Barbara SGA GDYNIA
2 JAKUBOWICZ Natalia SGA KRAKÓW
3 SKŁUCKA Oliwia UKS IRINA WARSZAWA
4 BISIKIRSKA Wiktoria MUKS WIDZEW ŁÓDŹ
5 BĄCZKIEWICZ Anna ENEA ENERGETYK POZNAŃ
6 JAWORSKA Martyna MKS DĄBRÓWKA POZNAŃ
7 NOWAK Nicole UKS MURZALIYEVA SCHOOL
8 CHMIELEWSKA Hanna UKS KOPERNIK WROCŁAW
Wyniki Junior Gold wielobój:
1 LEWIŃSKA Liliana UKS KOPERNIK WROCŁAW
2 WŁOCH Lena PTG SOKÓŁ KRAKÓW
3 SCHMIDT Nadia MKS DĄBRÓWKA POZNAŃ
4 MASLOV Olivia UKS IRINA WARSZAWA
5 TOMALCZYK Amelia SGA GDYNIA
6 RYBICKA Eliza MKS HERMES GRYFINO
7 NAUMIUK Maria KSGA LEGION WARSZAWA
8 ŁAKOMCZAK Sara PTG SOKÓŁ KRAKÓW
Wyniki Junior Gold układ z piłką:
1 LEWIŃSKA Liliana UKS KOPERNIK WROCŁAW
2 MASLOV Olivia UKS IRINA WARSZAWA
3 WŁOCH Lena PTG SOKÓŁ KRAKÓW
4 SCHMIDT Nadia MKS DĄBRÓWKA POZNAŃ
5 RYBICKA Eliza MKS HERMES GRYFINO
6 NAUMIUK Maria KSGA LEGION WARSZAWA
7 TOMALCZYK Amelia SGA GDYNIA
8 ŁAKOMCZAK Sara PTG SOKÓŁ KRAKÓW
Wyniki Junior Gold układ ze wstążką:
1 LEWIŃSKA Liliana UKS KOPERNIK WROCŁAW
2 WŁOCH Lena PTG SOKÓŁ KRAKÓW
3 SCHMIDT Nadia MKS DĄBRÓWKA POZNAŃ
4 TOMALCZYK Amelia SGA GDYNIA
5 MASLOV Olivia UKS IRINA WARSZAWA
6 NAUMIUK Maria KSGA LEGION WARSZAWA
7 RYBICKA Eliza MKS HERMES GRYFINO
8 ZDANOWICZ Maija KSGA LEGION WARSZAWA
Wyniki Junior Silver wielobój:
1 KOCJAN Ewa MKS DĄBRÓWKA POZNAŃ
2 AMBROSZKIEWICZ Maja SGA MKS POGOŃ SZCZECIN
3 PRZYBYSŁAWSKA Aleksandra UKS KOPERNIK WROCŁAW
4 WŁODARCZYK Dominika KSGA LEGION WARSZAWA
5 SABLIŃSKA Hanna KSGA LEGION WARSZAWA
6 CZERNIK Amelia UKS JANTAR GDYNIA
7 TRĄBKA-ZAWIDZKA Julia PTG SOKÓŁ KRAKÓW
8 PROJS Kaja MKS DĄBRÓWKA POZNAŃ
Wyniki Junior Silver układ z piłką:
1 KOCJAN Ewa MKS DĄBRÓWKA POZNAŃ
2 BODNAR Vlada UKS PM SYRENA WARSZAWA
3 KRUK Natalia AZS WROCŁAW
4 STANISZEWSKA Sonia SGA GDYNIA
5 CZERNIK Amelia UKS JANTAR GDYNIA
6 PROJS Kaja MKS DĄBRÓWKA POZNAŃ
7 VYSOKIKH Sofya PTG SOKÓŁ KRAKÓW
8 SERAFIN Małgorzata MKS HERMES GRYFINO
Wyniki Junior Silver układ ze wstążką:
1 AMBROSZKIEWICZ Maja SGA MKS POGOŃ SZCZECIN
2 KOCJAN Ewa MKS DĄBRÓWKA POZNAŃ
3 WŁODARCZYK Dominika KSGA LEGION WARSZAWA
4 PRZYBYSŁAWSKA Aleksandra UKS KOPERNIK WROCŁAW
5 SABLIŃSKA Hanna KSGA LEGION WARSZAWA
6 MONETA Amelia RGA WARSZAWA
7 HAMERA Nina UKS KOPERNIK WROCŁAW
8 TRĄBKA-ZAWIDZKA Julia PTG SOKÓŁ KRAKÓW
Start Kontrolny Juniorek Młodszych:
1 USANOVA Zlata MKS POGOŃ SZCZECIN
2 LEWIŃSKA Laura UKS KOPERNIK WROCŁAW
3 TŁACZAŁA Laura UKS KOPERNIK WROCŁAW
4 ZHYZHYCH Ksenia UKS PM SYRENA WARSZAWA
5 GAŁĄZKA Pola UKS PM SYRENA WARSZAWA
6 SAJNÓG Julia MKS HERMES GRYFINO
7 STASICA Julia FUNDACJA KS SPARTAK
8 KRÓL Karolina PTG SOKÓŁ KRAKÓW