
Finał Pucharu Polski w gimnastyce artystycznej już w ten weekend!
14 listopada 2025
Wielki finał Gimnastyki dla Wszystkich z TAURONEM w Krakowie!
15 listopada 2025Eugeniusz Sokołowski zajął 8. miejsce w skokach na trampolinie w kat. 11-12 lat w Światowych Zawodach Grup Wiekowych w Pampelunie. W finale podwójnej mini trampoliny wystąpią Michalina Szefler i Julia Wendzel. Do półfinału zawodów o MŚJ awansowali także juniorzy – Karina Kurowska, Weronika Antoszczyk i Filip Procner.
Do półfinału rywalizacji Mistrzostw Świata Juniorów (15-16 lat) awansowali Weronika Antoszczyk oraz Filip Procner. Na 77. miejscu sklasyfikowano Jakuba Lato. Karina Kurowska zajęła 13. miejsce w półfinale PMT kobiet w kategorii 15-16 lat.
Zakończyły się zawody w trampolinie w kategorii 11-12 lat. Ósmy w finale był Eugeniusz Sokołowski, a w drugiej dziesiątce uplasowały się Michalina Szefler (13. miejsce) i Julia Wendzel (15. miejsce). Obie zawodniczki awansowały do indywidualnych finałów w podwójnej mini trampolinie oraz do sobotniego finału w skokach synchronicznych. W rywalizacji na PMT 13. miejsce zajęła Maja Gadomska, a 17. była Zofia Zajączkowska.
W kategorii 13-14 lat podwójnej mini trampoliny zmagania zakończyły również trzy reprezentantki Polski. Lena Podczaszy zajęła 10., Zofia Tracz 16., a Zofia Białaś 33. miejsce.
W kategorii 17-21 na 23. miejscu zawody ukończył Bartłomiej Wiśniewski, 40. był Oktawian Żydek, a 77. Dawid Popiel.
Gratulujemy udanych zawodów i trzymamy kciuki za kolejne występy reprezentantów Polski!









