Okręgi i kluby

Okręgi i kluby
Polskiego Związku Gimnastycznego

 

  • NazwaDyscyplinyAdres siedzibyStrona internetowa
    POZG
    Pomorski Okręgowy Związek Gimnastyczny
    GA, GSK, GSMAl. Zwycięstwa 51, 80-213 Gdańsk
    pomorskie
    -
    ZZG
    Zachodniopomorskie Związek Gimnastyczny
    GA, GSK, GSMAl. Wojska Polskiego 246
    71-346 Szczecin
    zachodniopomorskie
    -
    WZG
    Wielkopolski Związek Gimnastyczny
    GAul. Reymonta 35
    60-791 Poznań
    wielkopolskie
    -
    K-PZSG
    Kujawsko- Pomorski Związek Sportów Gimnastycznych
    GSK, GSMul. Gdańska 163
    85-915 Bydgoszcz
    kujawsko- pomorskie
    -
    W-MZG
    Warszawsko- Mazowiecki Związek Gimnastyczny
    GA, GSMul. Żołny 56 A
    02-815 Warszawa
    mazowieckie
    -
    OZG
    Okręgowy Związek Gimnastyczny w Krakowie
    GA, GSK, GSMul. Ptaszyckiego 4
    31-979 Kraków
    małopolska
    -
    OZG
    Okręgowy Związek Gimnastyczny w Katowicach
    GA, GSK, GSMul. Mikołowska 26
    40-066 Katowice
    śląskie
    -
    DZSG
    Dolnośląski Związek Sportów Gimnastyczny
    GA, GSKul. Borowska 1-3
    50-529 Wrocław
    dolnośląskie
    -
  • NazwaDyscyplinyAdres siedziby
    MKS Żak Biała PodlaskaTRAPiłsudskiego 38
    21-500 Biała Podlaska
    lubelskie
    SGAiT Bis BiałystokGAKomandorska 10A
    15-587 Białystok
    podlaskie
    SGA Bielsko BiałaGAGrażyny 17/8
    43-300 Bielsko-Biała
    śląskie
    KS Start Bielsko-BiałaAKROŻywiecka 54
    43-300 Bielsko-Biała
    śląskie
    SGAiS Pasja Bielsko BiałaGAMieszka I 36c/21
    43-300 Bielsko-Biała
    śląskie
    CWZS Zawisza KG BydgoszczGSM, GSK, TRA, AKROGdańska 163
    85-915 Bydgoszcz
    kujawsko- pomorskie
    KS Gwiazda BydgoszczAKROBronikowskiego 45
    85-350 Bydgoszcz
    kujawsko- pomorskie
    DOSiR ChorzówTRA, AKROul. Mazurska
    41-500 Chorzów
    śląskie
    UMKS PMOS ChrzanówTRAK. Wyszyńskiego 19
    32-500 Chrzanów
    małopolskie
    RKS Cukrownik ChybieGSMSportowa 18
    43-520 Chybie
    śląskie
    GOK Gwiazda Dobrzeń WielkiTRA, AKRONamysłowska 20
    46-081 Dobrzeń Wielki
    śląskie
    MKS GdańskGSM, GSK, TRA, AKRO, GDWSubisława 22
    80-354 Gdańsk
    pomorskie
    AZS AWFiS GdańskGSM, GSKCzyżewskiego 29
    80-336 Gdańsk
    pomorskie
    UKS Akademia Sportu OlimpijczykGSM, GSKul. Porębskiego 4
    80-180 Gdańsk
    pomorskie
    SGA GdyniaGAWładysława IV 54
    81-384 Gdynia
    pomorskie
    UKS Jantar GdyniaGAWładysława IV 54
    81-384 Gdynia
    pomorskie
    KS AZS AWF Gorzów WielkopolskiTRA, AKROMyśliborska 36
    66-400 Gorzów Wlkp.
    lubuskie
    MKS Hermes GryfinoGAJ.Iwaszkiewicza 70
    74-101 Gryfino
    zachodniopomorskie
    MKS Victoria JaworTRAArmii Krajowej 9
    59-400 Jawor
    dolnośląskie
    MCKiS JaworznoGAKrakowska 8
    43-600 Jaworzno
    śląskie
    UKS KatowiceGAGrabowa 3A/23
    40-001 Katowice
    śląskie
    KS AZS AWF KatowiceTRA, AKROMikołowska 72 a
    40-065 Katowice
    śląskie
    MKS Pałac Młodzieży KatowiceGSM, GSK, AKROMikołowska 26
    40-066 Katowice
    śląskie
    UKS Dąb-19 KatowiceGAAgnieszki 2
    40-100 Katowice
    śląskie
    UKS Carramba KatowiceGA1000-lecia 88/37
    40-871 Katowice
    śląskie
    TS Piramida KielceTRA, AKROChęcińska 33
    25-020 Kielce
    świętokrzyskie
    UKS Tarcza KozieniceAKRONowy Swiat 24
    26-900 Kozienice
    mazowieckie
    MKS Krakus KrakówGAOs.Zgody 13a
    31-950 Kraków
    małopolskie
    TS Wisła KrakówGSKReymonta 22
    30-059 Kraków
    małopolskie
    KSGA KrakówGAOs. Krakowiaków 17/8
    31-963 Kraków
    małopolskie
    UKS SGAiS Olimpia KrakówGSM, GAOs. Teatralne 35
    31-948 Kraków
    małopolskie
    KS Korona KrakówGSM, GSKKalwaryjska 9-15
    30-504 Kraków
    małopolskie
    UKS Korona KrakówGDWOs. Mistrzejowice 4/19
    31-640 Kraków
    małopolskie
    KS AZS AWF KrakówGSMŚniadeckich 12b
    31-531 Kraków
    małopolskie
    PTG Sokół KrakówGA, TRA, AKROJ.Piłsudskiego 27
    31-111 Kraków
    małopolskie
    UKS Jedynka LesznoAKROAl. Z. Krasińskiego 2
    64-100 Leszno
    wielkopolskie
    AZS-PWSZ LesznoAKROMickiewicza 5
    64-100 Leszno
    wielkopolskie
    UKS Akrobata ŁańcutAKROArmii Krajowej 57
    37-100 Łańcut
    podkarpackie
    MUKS Widzew ŁódźGAPiłsudskiego 138
    92-230 Łódź
    łódzkie
    UKS SP 7 ŁódźGSM, GSKWiosenna 1
    93-535 Łódź
    łódzkie
    UKS 41 ŁódźGARajdowa 18
    94-003 Łódź
    łódzkie
    UKS Salto MarkiAKROul. Szkolna 9
    05-270 Marki
    mazowieckie
    KS Burza Borowa Wieś MikołówTRA, AKROGliwicka 367
    43-190 Mikołów
    śląskie
    NTG NysaGSM, GSKBramy Grodkoskiej 4
    48-300 Nysa
    opolskie
    UKS Gwiazda OlesnoGAWielkie Przedmieście 51
    46-300 Olesno
    opolskie
    MKS Nadzieja OlkuszTRAWiejska 1
    32-300 Olkusz
    małopolskie
    UKS Korona OlkuszTRA, AKROKochanowskiego 2
    32-300 Olkusz
    małopolskie
    UKS SMS OlsztynGSKGietkowska 12
    10-170 Olsztyn
    warmińsko- mazurskie
    TKKF Apollo OtwockTRAKopernika 12
    05-400 Otwock
    mazowieckie
    UKS Iskra PiłaTRA, AKROOkrzei 9
    64-920 Piła
    wielkopolskie
    KS Energetyk PoznańGAGrunwaldzka 1
    60-780 Poznań
    wielkopolskie
    MKS Dąbrówka PoznańGAOs. Rusa 56
    61-245 Poznań
    wielkopolskie
    KS AZS AWF PoznańTRAul. Św. Rocha 9
    61-135 Poznań
    wielkopolskie
    MKS PruszkówAKROPolna 23
    05-800 Pruszków
    mazowieckie
    KG RadlinGSMSokolska 6
    44-310 Radlin
    śląskie
    MKS AKRORADOMAKROŚwierkowa 23A
    26-600 Radom
    mazowieckie
    KPKS Halemba Ruda ŚląskaTRA, AKRO1-go Maja 36
    41-706 Ruda Śląska
    śląskie
    KAS AZS UR RzeszówAKROKasprowicza 1
    35-010 Rzeszów
    podkarpackie
    ZKS Stal RzeszówTRA, AKROHetmańska 69
    35-078 Rzeszów
    podkarpackie
    KS Piramida RzeszówAKROCicha 7/74
    35-326 Rzeszów
    podkarpackie
    KS Salto RzeszówAKROPiłsudskiego 3/5
    35-074 Rzeszów
    podkarpackie
    TG Sokół RzeszówAKROLwowska 17
    35-301 Rzeszów
    podkarpackie
    UKS Kociewie Starogard GdańskiAKROSobieskiego 6A
    83-200 Starogard Gdański
    pomorskie
    UKS Trójka SulechówAKROPiaskowa 52
    66-100 Sulechów
    lubuskie
    UKS Jedynka SulechówTRA, AKROOs. Zacisze 8c/30
    66-100 Sulechów
    lubuskie
    UKS Błękitna SzczecinGAOrawska 1
    70-131 Szczecin
    zachodniopomorskie
    SGA UKS SzczecinGAŻurawia 11
    71-694 Szczecin
    zachodniopomorskie
    MKS Kusy SzczecinGSM, GSK, GANarutowicza 17
    70-240 Szczecin
    zachodniopomorskie
    MKS Polonia ŚwidnicaAKROPionierów 29
    58-100 Świdnica
    dolnośląskie
    TKG Olimpijczyk ToruńTRASłowackiego 114
    87-100 Toruń
    kujawsko- pomorskie
    DKS Targówek WarszawaTRA, AKROul. Kołowa 18
    03-536 Warszawa
    mazowieckie
    KS Legia WarszawaGSMSempołowskiej 4
    00-574 Warszawa
    mazowieckie
    UKS Targówek WarszawaTRA, AKROul. Łabiszyńska 20
    03-397 Warszawa
    mazowieckie
    UKS Grishina WarszawaGAul. Szadkowskiego 3
    01-493 Warszawa
    mazowieckie
    UKS Irina WarszawaGAChełmska 42/44m36a
    02-541 Warszawa
    mazowieckie
    UMAKS SP-26 WarszawaTRA, AKROMiedziana 8
    00-814 Warszawa
    mazowieckie
    UKS PM Syrena WarszawaGA, TRAPlac Defilad 1
    00-901 Warszawa
    mazowieckie
    GWKS Legia WarszawaGAul. Sempołowskiej 4
    00-574 Warszawa
    mazowieckie
    UKS SP-220 WarszawaGA, TRA, AKROul. Jana Pawła II 26A
    00-133 Warszawa
    mazowieckie
    UTS Akro-Bad WarszawaTRA, AKRoSosnkowskiego 3
    02-495 Warszawa
    mazowieckie
    UKS Ronin Team WarszawaGSMBraci Załuskich 1
    01-773 Warszawa
    mazowieckie
    IKS AWF WarszawaGAMarymoncka 34
    01-813 Warszawa
    mazowieckie
    MAKS Ursynów WarszawaAKROHirszfelda 11
    02-776 Warszawa
    mazowieckie
    WTG KS WarszawaGAul. Zwycięzców 7/9
    03-936 Warszawa
    mazowieckie
    KSGA Legion WarszawaGAul. Cypryjska 101
    02-761 Warszawa
    mazowieckie
    MKS Syrena WarszawaGDWLizbońska 2lok.139
    03-969 Warszawa
    mazowieckie
    AZS Środowisko WarszawaTRASzpitalna 5/19
    00-031 Warszawa
    mazowieckie
    SS Gracja WieliczkaGAReformacka 13/3
    32-020 Wieliczka
    małopolskie
    UKS Gimnazjon WieliczkaGSMKrzyszkowicka 18a
    32-020 Wieliczka
    małopolskie
    SS Altius WrocławAKROBudziszyńska 132/22
    54-436 Wrocław
    dolnośląskie
    UKS Kopernik WrocławGAKołłątaja 20
    50-007 Wrocław
    dolnośląskie
    AZS AWF WrocławGSM, GSK, GA, TRA, AKROAL. I.J Paderwewskiego 35 51-612 Wrocław dolnośląskie
    KS Iskra ZabrzeGSM, GSKWolności 392
    41-800 Zabrze
    śląskie
    ZKS Akrobata Zielona GóraAKROFrancuska 8/9
    65-941 Zielona Góra
    lubuskie
    UKS AS Zielona GóraTRA, AKROUrszuli 3e
    65-147 Zielona Góra
    lubuskie
    ZTA Aurum ZłotoryjaTRA, AKROKasztanowa 22
    59-500 Złotoryja
    dolnośląskie
    UKS AKRO Dwójka ŻaryAKROG. Zapolskiej 16
    68-200 Żary
    lubuskie
    Stowarzyszenie AKRO WrocławAKROBorowska 1-3
    50-529 Wrocław
    dolnośląskie
    UKS Piramida ŻaryAKROGabrieli Zapolskiej 16
    68-200 Żary
    lubuskie
    Stowarzyszenie Sportowe CRC LesznoAKROSzyszkowa 10
    4-100 Leszno
    wielopolskie
    KS Kaja KomorówGALipowa 15A
    05-806 Komorów
    podkarpackie
    AKS Darzbór SzczecinekAKRO, GDWKoszalińska 64G lok.8
    78-400 Szczecinek
    zachodniopomorskie
    SGA WarszawaGASarmacka 12H/3
    02-972 Warszawa
    mazowieckie