Puchar Polski Juniorek Młodszych w Gimnastyce sportowej kobiet

 Zabrze, 13-15.04.2018 r.

Komunikat nr 2

1.Termin zawodów: 13-15.04 2018 r.
2 .Miejsce zawodów: Hala K.S.”ISKRA” Zabrze , ul. Wolności 392

3. Program zawodów:

13.04 2018 r. – Piątek – Próba przyrządów KL. III, II
13:00 – 13:20 – rozgrzewka ogólna
13:20 – 14:20 – po 12’ na przyrządach (kl. III)
SKOK – UKS SMS Olsztyn – 8 zaw.
PORĘCZE – MKS Kusy Szczecin – 5 zaw.
PASKI – MKS Kusy Szczecin – 5 zaw
RÓWNOWAŻNIA – MKS Gdańsk – 7 zaw.
ĆW. WOLNE – SP 7 Łódź – 4 zaw./ Zawisza Bydgoszcz 1 zaw.

14:20 – 14:40 – rozgrzewka ogólna
14:40 – 15:40 – po 12’ na przyrządach ( kl. III )
SKOK – TS Wisła – 5 zaw.
PORĘCZE – TS Wisła – 5 zaw. / Korona – 1 zaw.
PASKI – NTG Nysa – 6 zaw.
RÓWNOWAŻNIA – NTG Nysa – 3 zaw./ Wrocław – 2 zaw.
ĆW. WOLNE – Olimpijczyk Gdańsk – 5 zaw

15:40 – 16:10 – rozgrzewka ogólna ( kl. II )
16:10 – 17:10 – po 15’ na przyrządach
SKOK – MKS Gdańsk – 1 zaw./ Łódz – 1 zaw. / Bydgoszcz – 1 zaw./ Korona – 2 zaw./ Wrocław – 1 zaw.
PORĘCZE – Wisła Kraków– 5 zaw. .
RÓWNOWAŻNIA – MKS Kusy Szczecin – 5 zaw./ Olimpijczyk Gdańsk – 1 zaw
ĆW. WOLNE – NTG Nysa – 2 zaw./.UKS SMS Olsztyn – 3 zaw

04 2018 r. Sobota – Wielobój – kl. II, III

Klasa III
08:25 – 08:55 – rozgrzewka ogólna ( rzut I )
09-00 – 11:20 – Wielobój rzut I
rozgrzewka 10’ i start
11:20 – 11:40 – rozgrzewka ogólna ( II rzut )
11:40 – 11:55 – Uroczyste Otwarcie zawodów
11:55 – 14:20 – Wielobój rzut II
rozgrzewka 10’ i start

Klasa II
14:20 – 14:40 – rozgrzewka ogólna
14:40 – 14:55 – Ogłoszenie wyników kl. III
14:55 – 17:15 – Wielobój kl. II
rozgrzewka 10’ i start
17:15 – 17:30 – Ogłoszenie wyników kl. II

15.04 2018 r. Niedziela – Finały na przyrządach kl. III, II

08:00 – 09:00 – rozgrzewka ogólna
09-00 – 11:30 – Finały na przyrządach
09:00 – 09:30 – Skok – kl. III;  Poręcze – kl. II
09:30 – 10:00 – Poręcze – kl. III;  Równoważnia – kl. II
10:00 – 10:30 – Paski kl. III;  Ćw. wolne – kl. II
10:30 – 11;00 – Równoważnia – kl. III;  Skok – kl. II
11:00 – 11;30 – Ćw. wolne – kl. III
12:00 – Ogłoszenie wyników, Zakończenie zawodów

4. Odprawa Sędziowska : 13.14 2018 r. godz. 18.00 – Świetlica
5. Odprawa Techniczna : 13.04 2018 r. godz. 17:30 – Świetlica
6. Komisja mandatowa : 13.04 2018 r. godz. 14:10- 17:00

Uwaga Trenerzy i Sędziny!
Na odprawie technicznej i sędziowskiej odbędzie szkolenie dot. zmian w Programie Klasyfikacyjnym PZG, które obowiązują od 2018 r.


Komunikat nr 1

1. Termin zawodów: 13-15.04.2018 r.
2. Miejsce zawodów: Hala K.S. ”ISKRA” Zabrze, ul. Wolności 392

3. Program zawodów:
13.04.2018 r. Piątek – Próba przyrządów kl. III, II
14.04.2018 r. Sobota – Wielobój kl. III i II
15.04.2018 r. Niedziela – Finały na przyrządach kl. III i II

4. Odprawa Sędziowska: 13.04.2018 r. godz. 18.00 – Świetlica
5. Odprawa Techniczna: 13.04.2018 r. godz. 17:15 – Świetlica
6. Komisja mandatowa: 13.04.2018 r. godz. 14:10 – 17:00

7. Zgłoszenia: Imienne wraz z zamówieniem noclegów i wyżywienia prosimy nadsyłać do dn. 30.03.2018 r. drogą elektroniczną poprzez system zgłoszeń on-line, na stronie https://system.pzg.pl w zakładce „Kalendarz”.
(Nie zamawiamy noclegów dla rodziców zawodniczek)
Zakwaterowanie – 55 zł, Koszt wyżywienia – 45 zł

8. Startowe – 70 zł (wpłata startowego w biurze zawodów)
9.Warunki uczestnictwa wg regulaminu PZG
– zawodnicy z ważną licencją PZG oraz aktualnymi badaniami.
– trenerzy i sędziowie z ważną licencją PZG

Uwaga Trenerzy i Sędziny!!!
Na odprawie technicznej i sędziowskiej odbędzie się szkolenie dot. zmian w Programie Klasyfikacyjnym PZG, które obowiązują od 2018 r.

Organizator zastrzega sobie ewentualne zmiany na miejscu.

Data

13 Kwi 2018 - 15 Kwi 2018

Czas

Cały dzień

dyscyplina

Gimnastyka Sportowa Kobiet

Lokalizacja

Hala K.S.”Iskra” Zabrze
ul. Wolności 392, Zabrze
Kategoria

Komentarze są wyłączone.