Puchar Polski – Drużynowe Mistrzostwa Polski w kl. III, II, I i Mistrzowskiej w Gimnastyce sportowej kobiet

Komunikat  nr 2

Olsztyn 16 – 18.11. 2018 r.

1. Program zawodów:
16.11.2018 r. / piątek /
13.30 – 16.00 – obiad
12.00 – 13.20 – próba przyrządów kl. I  / 20´ rozgrzewka ogólna, po 15´ na przyrządzie /
Skok –– TS „Wisła” Kraków  – 5 zawodniczek
Poręcze –– NTG Nysa  – 5 zawodniczek
Równoważnia – MKS „Kusy” Szczecin – 5 zawodniczek
Ćw. wolne – MKS Gdańsk –  5 zawodniczek

13.25 – 15.00- próba przyrządów kl. III – rzut 1  / 20´ rozgrzewka ogólna, po 15´ na przyrządzie /
Skok –– MKS „Kusy” Szczecin – 5 zawodniczek
Poręcze –– MKS „Kusy” Szczecin – 5 zawodniczek
Paski – KS „Iskra” Zabrze – 5 zawodniczek
Równoważnia ––  MKS Gdańsk – 5 zawodniczek
Ćw. wolne – MKS Gdańsk –  5 zawodniczek
15.05 – 16.55 – próba przyrządów kl. III – rzut 2  / 20´ rozgrzewka ogólna, po 15´ na przyrządzie /
Skok –– TS „Wisła” Kraków 1 – 5 zawodniczek
Poręcze –– TS „Wisła” Kraków 2 – 5 zawodniczek
Paski – TS „Wisła” Kraków 3 – 5 zawodniczek
Równoważnia ––  KS Korona Kraków – 5 zawodniczek
Ćw. wolne – NTG Nysa –  5 zawodniczek + AZS AWF Gdańsk – 1 zawodniczka
Pauza – KS AZS AWF Wrocław – 6 zawodniczek

17.00 – 18.20 – próba przyrządów kl. M, II  / 20´ rozgrzewka ogólna, po 15´ na przyrządzie /
Skok –– kl. M – TS „Wisła” Kraków – 3 zawodniczki, KS „Iskra” Zabrze – 2 zawodniczki
Poręcze – kl. II – KS „Korona” Kraków –  5 zawodniczek + KS AZS AWF Wrocław – 1 zawodniczka
Równoważnia –– kl. II – Pałac Młodzieży Katowice – 5 zawodniczek
Ćw. wolne – kl. II – TS „Wisła” Kraków – 5 zawodniczek
18.30 – odprawa kierowników ekip
19.00 – odprawa sędziowska
18.00 – 20.00 – kolacja

17. 11. 2018 r. / sobota /

7.00 – 9.00 – śniadanie
8.00 – 8.25 – rozgrzewka ogólna – kl. II
Wielobój kl. II
8.30 – 10.30 – start kl. II  – 10 ´ rozgrzewki i start w konkurencji
Ok.10.15 – 10.40- rozgrzewka ogólna kl. III – I rzut   /sala koszykówki /
10.45  – OTWARCIE ZAWODÓW
Wielobój kl. III – I rzut
ok.11.10 – 14.10 – start kl. III – I rzut – 10 ´ rozgrzewki i start w konkurencji
ok.14.45 – 15.10 – rozgrzewka kl. III – II rzut / 20´rozgrzewka ogólna na sali startowej/
Wielobój kl. III – II rzut
ok.15.15 – 17.45 – start kl. III – II rzut -10 ´ rozgrzewki i start w konkurencji
ok. 18.15 – ogłoszenie wyników Drużynowych Mistrzostw Polski w kl. II i III oraz  pożegnanie zawodniczek UKS „SMS Olsztyn”- Moniki Eland i Eweliny Janus.

• Próba przyrządów dla kl. M i I  – bezpośrednio po zakończeniu zawodów
– rozgrzewka ogólna podczas przerwy między zakończeniem zawodów a dekoracjami;
– na przyrządzie 15´
SKOK – KL. M – Kraków + Zabrze
PORĘCZE- KL. I – Kraków
RÓWNOWAŻNIA- KL. I – Nysa
ĆW.WOLNE – KL. I – Szczecin
PAUZA – KL. I – Gdańsk + Zabrze

BEZPOŚREDNIO PO ZAKOŃCZENIU DEKORACJI ODBĘDZIE SIĘ SPOTKANIE RADY TRENERÓW.

13.30 – 15.30 – obiad
18.00 – 20.00 – kolacja
18. 11. 2018 r. / niedziela /
7.00 – 9.00 – śniadanie
8.30 – 8.55 – rozgrzewka ogólna – kl. I
Wielobój kl. I
9.00 – 11.00– start kl. I – 10 ´ rozgrzewki i start w konkurencji
Ok. 10.30 – rozgrzewka ogólna kl. M + rozlosowany 1 zastęp kl. I / sala koszykówki/
Wielobój kl. M + rozlosowany 1 zastęp kl. I
ok.11.10 – 12.30 – start kl. M, I -10 ´ rozgrzewki i start w konkurencji
ok. godz. 13.15 – ogłoszenie wyników Drużynowych Mistrzostw Polski w kl. I i M, klasyfikacji Pucharu Polski juniorek i seniorek oraz pożegnanie trenerki UKS „SMS Olsztyn”- Pani Ewy Jóźwiak.

2. Sędziny posiłki rozpoczynają od kolacji w dniu 16.11.2018 r.
Obiad dla sędzin dnia 17.11.2018 r. – w przerwie po zakończeniu rzutu I kl. III.

3. Zakwaterowanie ekip:
Hotel KOPERNIK – Al. Warszawska 37 – doba hotelowa od godz. 14.00
Nysa, Szczecin, Kraków/ Wisła + Korona/
Hotel „Na Skarpie” – Gietkowska 9 A – doba hotelowa od godz. 14.00
Wrocław, Zabrze, Gdańsk, Katowice.

Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w programie zawodów


Komunikat nr 1

Olsztyn 16 – 18.11. 2018 r.

1. Termin zawodów: 16 – 18.11. 2018 r.
2. Miejsce zawodów : sala specjalistyczna im. Małgorzaty Plichty Zespołu Szkół  Ogólnokształcących nr 5 Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie , ul. Gietkowska 12
3. Zakwaterowanie sędzin – Hotel „Na Skarpie”, ul. Gietkowska 9A
4. Zakwaterowanie i wyżywienie ekip:
Hotel „Na Skarpie”, ul. Gietkowska 9A
• zakwaterowanie – 60 zł
• wyżywienie – 65 zł
Hotel Kopernik, Al. Warszawska 37
• zakwaterowanie – 86 zł
• wyżywienie – 44 zł
5. Przydział ekip do hoteli zostanie podany w komunikacie nr 2, po przesłaniu ostatecznych
zgłoszeń.
6. Odprawa kierowników ekip: 16.11. 2018 r. – godz.18.15 – sala 76
7. Komisja mandatowa : 16.11. 2018 r. – godz.13.00 – 18:00
8. Odprawa sędziowska: 16.11.2018 r. – godz.18.45 – sala 76
9. Warunki uczestnictwa wg regulaminu PZG.
10. Startowe – 70 zł – płatne na konto klubu UKS „SMS Olsztyn” do dnia 9.11.2018 r.

BGŻ BNP Paribas 18 2030 0045 1110 0000 0177 5560

11. Zgłoszenia imienne wraz z zamówieniem noclegów i wyżywienia przez System zgłoszeń do zawodów  i rezerwacji noclegów PZG: https://system.pzg.pl do dnia 29.10.2018 r. godz.12.00
W zgłoszeniu prosimy podać ilość kobiet i mężczyzn oraz posiłek rozpoczynający i  kończący pobyt ekipy. Za niewykorzystane, a zamówione posiłki i noclegi koszty ponoszą  zamawiający.
12.Wszelkie zmiany dotyczące stanu osobowego ekip prosimy zgłaszać najpóźniej do dnia 4.11.2018 r. na adres mailowy a.michels@zso5olsztyn.edu.pl
13. Zawodniczki kl. II i I startujące po raz ostatni w tych klasach, mają prawo dodatkowego startu PK w klasie wyższej, aby mieć możliwość kwalifikowania się do Kadry Narodowej w I półroczu 2019 r. Zgłoszenia tych zawodniczek należy przesłać na adres a.michels@zso5olsztyn.edu.pl do dnia 26.10.2018 r.
15. Warunkiem dopuszczenia uczestników do zawodów jest dostarczenie na komisję  mandatową podpisanych oświadczeń RODO / dotyczy zawodniczek, trenerów i sędzin/ – oświadczenia zostały załączone do maila.
14. Po zakończeniu I – szego dnia zawodów odbędzie się spotkanie Rady Trenerów. Godzina spotkania zostanie ustalona na odprawie kierowników ekip.
15. Podczas dekoracji odbędą się pożegnania:
» zawodniczek UKS „SMS Olsztyn” – Moniki Eland i Eweliny Janus;
» zasłużonej trenerki UKS „SMS Olsztyn”- Ewy Jóźwiak.

Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w programie zawodów.

Data

16 Lis 2018 - 18 Lis 2018

Czas

Cały dzień

dyscyplina

Gimnastyka Sportowa Kobiet

Lokalizacja

Zespoł Szkół Ogólnokształcących nr 5 Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie
ul. Gietkowska 12, Olsztyn

Komentarze są wyłączone.