Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Gimnastyce sportowej

Komunikat organizacyjny

Listy startowe i program zawodów

Pozostałe informacje organizacyjne:
1. Muzykę dla Ćwiczeń Wolnych Kobiet proszę przesyłać w formacie .mp3 na adres mailowy: pawelwolosz@tlen.pl nie później niż do 28.05.2018.
2. Pierwszeństwo w zakwaterowaniu w oficjalnym hotelu zawodów „Ibis” mają zawodnicy i trenerzy z limitu. Organizator nie gwarantuje zakwaterowania w wyżej wymienionym hotelu po wynegocjowanych stawkach dla zawodników i trenerów spoza limitu. Szczegółowe informacje zostaną przekazane zainteresowanym klubom po otrzymaniu wszystkich zgłoszeń.
3. Istnieje możliwość zakupu obiadu w dniu 31.05.2018 w cenie 16 zł. Cena ta dotyczy osób z limitu. Cena za wyżywienie całodniowe dla osób spoza limitu wynosi 45 zł. Płatne na miejscu.
4. Trenerzy Gimnastyki Sportowej Kobiet proszeni są o przyniesienie na czwartkowy trening muzyki dla ćwiczeń wolnych swoich zawodniczek na pendrive lub płycie CD. W tym dniu nie będzie możliwości odtwarzania muzyki z plików przesłanych mailowo, dlatego wymagana jest muzyka na nośniku fizycznym.
5. Klucz startowy finalistów zostanie wylosowany podczas odprawy technicznej zawodów. Klucz ten będzie taki sam dla wszystkich dyscyplin i klas.
6. Odprawa sędziowska Gimnastyki Sportowej Kobiet odbędzie się po odprawie technicznej w auli hali sportowej „Pogoń” Zabrze o godz. 19:00.
7. Wyniki i aktualne listy startowe dostępne na żywo pod adresem: https://online.itdsport.pl

Data

01 cze 2018 - 03 cze 2018

Czas

Cały dzień

dyscyplina

Gimnastyka Sportowa Kobiet,
Gimnastyka Sportowa Mężczyzn

Lokalizacja

Hala Widowiskowo-Sportowa Pogoń Zabrze
Wolności 406, 41-800 Zabrze

Comments are closed.