Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Gimnastyce sportowej kobiet

Komunikat nr 2

Zabrze, 29 – 31.03.2019r.

1. Termin zawodów: 29-31.03.2019 r.
2 .Miejsce zawodów: Sala gimnastyczna KS ”ISKRA” Zabrze, ul. Wolności 392
3. Program zawodów:

Piątek 29.03.2019  Próba przyrządów
Kl. III
12:00 – 12:30 rozgrzewka ogólna
12:30 – 14:00 po 15’ na przyrządach
SKOK – TS Kraków 6
PORĘCZE – TS Kraków 6
PASKI – AZS Wrocław 5
RÓWNOWAŻNIA – NTG Nysa 7
ĆW.WOLNE – Korona Kraków 4/ AZS Gdańsk 3
PAUZA – UKS Łódź 5
Kl. III
14:15 – 14:45 rozgrzewka ogólna
14:45 – 16:15 po 15’ na przyrządach
SKOK – UKS Olsztyn 8
PORĘCZE – MKS Szczecin 6
PASKI – MKS Szczecin 6
RÓWNOWAŻNIA – BKSG Bydgoszcz 7
ĆW.WOLNE – MKS Gdańsk 6
PAUZA – UKS Gdańsk 5
Kl. II
16:30 – 17:00 rozgrzewka ogólna
17:00 – 18:08 po 17’ na przyrządach
SKOK – TS Kraków 10
PORĘCZE – Korona Kraków 5/ Bydgoszcz 2/ UKS Łódź 1
RÓWNOWAŻNIA – MKS Szczecin 5/ UKS Olsztyn 2/ UKS Gdańsk 1
ĆW.WOLNE – MKS Gdańsk 4/ NTG Nysa 4
4. Odprawa Sędziowska: 29.03.2019 piątek, godz. 18:45
5. Komisja mandatowa: 29.03.2019 piątek, godz. 14:00 – 16:00
6. Odprawa kierowników: 29.03.2019 piątek, godz. 18:15
RADA TRENERÓW – po odprawie kierowników (piątek)

Sobota  30.03.2019  Zawody  EOOM  KL. III
Rzut 1  KL. III
8:00 – 8:30 rozgrzewka ogólna
8:30 – 11:30 Zawody – po 8 minut na przyrządzie i start
SKOK – TS Kraków zast.1/ 6 zaw.
PORĘCZE – Korona Kraków 4/ AZS Gdańsk 3
PASKI  –
RÓWNOWAŻNIA – KS Zabrze 5/ MKS Katowice 2
ĆW.WOLNE – KS Zabrze 7
11:30 – 11:45 Uroczyste otwarcie EOOM w kl. III i II
Rzut 2  KL. III
11:50 – 12:20 rozgrzewka ogólna
12:20 – 15:20 Zawody – po 8 minut na przyrządzie i start
SKOK – UKS Łódź 5
PORĘCZE – AZS Wrocław 5
PASKI – BKSG Bydgoszcz 7
RÓWNOWAŻNIA – MKS Gdańsk 6
ĆW.WOLNE – MKS Szczecin zast.1/ 6 zaw.
Rzut 3  KL. III
15:20 – 15:50 rozgrzewka ogólna
15:50 – 18:50 Zawody – po 8 minut na przyrządzie i start
SKOK – MKS Szczecin zast.2/ 6 zaw.
PORĘCZE – NTG Nysa 7
PASKI – TS Kraków zast. 2/ 6 zaw.
RÓWNOWAŻNIA – UKS Olsztyn 8
ĆW.WOLNE – UKS Gdańsk 5
18:50 – 19:15 Rozgrzewka ogólna dla KL. II
19:15    Ogłoszenie wyników kl. III
19:30 – 20:30 próba przyrządów dla kl. II po 15 minut

Niedziela  31.03.2019   zawody EOOM kl. II
Rzut 1 KL. II 8:00 – 8:30 rozgrzewka ogólna
8:30 – 11:00 Zawody – po 8 minut na przyrządzie i start
SKOK – MKS Gdańsk 4/ UKS Olsztyn 2
PORĘCZE – TS Kraków zast. 1/ 5 zaw./ UKS Łódź 1
RÓWNOWAŻNIA – KS Zabrze 4/ MKS Katowice 3
ĆW.WOLNE – KS Zabrze 4/ MKS Katowice 3
Rzut 2 KL. II 11:00 – 11:30 rozgrzewka ogólna
11:30 – 14:00 po 8 minut na przyrządzie i start
SKOK – MKS Szczecin 5
PORĘCZE – TS Kraków zast. 2/ 5 zaw.
RÓWNOWAŻNIA – NTG Nysa 4/ BKSG Bydgoszcz 2
ĆW.WOLNE – Korona Kraków 5/ UKS Gdańsk 1
14:15 – Ogłoszenie wyników kl.II

UWAGA:  Komunikat i prośba do wszystkich klubów, które mają zawodniczki w dwóch zastępach o przyporządkowanie nazwisk do Rzutu i Zastępu (przyrządu)
do 22.03.2019 (piątek)
Np. TS Kraków 1 kl. III Rzut + przyrząd 6 nazwisk
Kraków 2 kl. III Rzut + przyrząd 6 nazwisk
Kraków 1 kl. II itd.
MKS Szczecin 1 kl. III itd. 6 nazwisk
Szczecin 2 kl. III itd. 6 nazwisk
Szczecin 1 kl. II itd.

7. Warunki uczestnictwa wg regulaminu PZG.
8. Sędziny otrzymują ekwiwalent sędziowski. Koszt podróży, noclegi i wyżywienie na koszt klubu, który reprezentuje sędzina.
9. Muzyka do ćw. wolnych mp3: barbarahajduga8@gmail.com
10. Kolejność startu zastała ustalona po losowaniu komisyjnym za wcześniejszą zgodą Wiceprezesa ds. GSK.
11. Opłata startowa 70 zł, płatna gotówką w biurze zawodów.

Organizator zastrzega sobie ewentualne zmiany na miejscu.


Komunikat nr 1

Zabrze, 29 – 31.03.2019r.

  1. Termin zawodów: 29-31.03.2019r.
  2. .Miejsce zawodów: Sala gimnastyczna K.S.”ISKRA” Zabrze, ul. Wolności 392
  3. Program zawodów:29.03.2019r. Piątek  – Próba przyrządów Kl. III i II
    30.03.2019r. Sobota – EOOM – Wielobój Kl. III
    31.03.2019r. Niedziela – EOOM – Wielobój kl. II
  4. Odprawa sędziowska:     29.03.2019 piątek, godz. 18:45
  5. Komisja mandatowa:     29.03.2019 piątek, godz. 14:00 – 16:00
  6. Odprawa kierowników:     29.03.2019 piątek, godz. 18:15
  7. Warunki uczestnictwa wg regulaminu PZG.
  8. Koszt wyżywienia na Iskrze: śniadanie 14 zł, obiad 17, kolacja 14 zł
  9. Zakwaterowanie we własnym zakresie. Propozycje noclegu: Hotel Ibis, Gościniec Zaborze, Hotel Diament na hasło Gimnastyka 15% taniej, Gościniec Promus. Ośrodek Innowacja, Ambasador
  10. Opłata startowe: 70 zł
  11. Zgłoszenia imienne wraz z zamówieniem wyżywienia prosimy nadsyłać na oficjalnych drukach w internetowym systemie zgłoszeń do zawodów PZG pod adresem: https://system.pzg.pl do dnia 07.03.2019 r.
    Organizator zastrzega sobie ewentualne zmiany po otrzymaniu zgłoszeń.

Data

29 Mar 2019 - 31 Mar 2019

Czas

Cały dzień

dyscyplina

Gimnastyka Sportowa Kobiet

Lokalizacja

Hala K.S.”Iskra” Zabrze
ul. Wolności 392, Zabrze

Komentarze są wyłączone.