Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży kl. II, Drużynowe Mistrzostwa Polski kl. II w Gimnastyce artystycznej

Komunikat nr 2

Termin: 23-25.10.2020r.
Miejsce zawodów : Hala Sportowa Zespołu Szkół Selezjańskich
ul.Ku Słońcu 124 Szczecin
Organizator : MKS ” Kusy” Szczecin.

Program zawodów:
Piątek-przyjazd ekip, próby planszy od godz.12:00
Odprawa mandatowa : 12.30-19.00. Obowiązkowo : licencja zawodnika, ważne badania lekarskie, ubezpieczenie NW, oświadczenie covid-rodo
Odprawa techniczna –losowanie zawodniczek o godzinie 19:00 w sali zawodów.
Odprawa sędziowska po odprawie technicznej około godziny 20.00
Sobota – 9:30 start zawodniczek w 2 układach
Niedziela – 9:30 start zawodniczek w 2 układach

Próby planszy:
12:00 UKS Błękitna Szczecin 4
12:20 KS Energetyk Poznań 1, UKS Murzaliyeva School of Rhythmic Gymnastics 1
12:30 MKS Dąbrówka Poznań 5
12:55 MKS Hermes Gryfino 3
13:10 UKS Jantar 8
13:50 SGA Gdynia 6
14:20 UKS Irina Warszawa 8
15:00 KSGA Legion Warszawa 6
15:30 GWKS Ajsedora 3, RG Legia Warszawa 3
16:00 UKS Kopernik Wrocław 3, UKS Dąb Katowice 2
16:25 SGA Białystok 2, Bravo Białystok 2,MUKS Widzew Łódź 2
16:40 UKS PM Syrena Warszawa 5
17:05 Fundacja SGA Kraków 1, UKS SGAiS Olimpia Kraków 3
17:25 PTG Sokół Kraków 3, SGA Bielsko Biała 3
17:55 DOŚ AZS Wrocław 2, AGA Sosnowiec 1

Program zawodów:
Sobota 24.10 start zawodniczek w 2 układach: obręcz, piłka
I rzut 9:30 17 zawodniczek
II rzut 11:00 17 zawodniczek
III rzut 12:30 16 zawodniczek

13:45-14:15 Przerwa obiadowa dla sędzin
14:15 Defilada, uroczyste otwarcie zawodów

IV rzut 14:45 16 zawodniczek
V rzut 16:15 16 zawodniczek

Niedziela 25.10 start zawodniczek w 2 układach : maczugi, wstążka
9:30 III rzut
11:00 IV rzut
12:30 V rzut
13:45 -14:15  przerwa obiadowa dla sędzin
14:15 I rzut
15:45 II rzut
17:45  Defilada końcowa, ogłoszenie wyników, dekoracja zawodniczek, zamknięcie zawodów.

Uwaga! Istnieje możliwość zamówienia obiadów w czasie zawodów. Cena za obiad – 20zł.
W sobotę i w niedzielę obiady wydawane będą w godz. 13:30-15:30 -stołówka szkolna.

Przypominamy o przysłaniu danych do faktur za startowe!

 

Oświadczenie o stanie zdrowia w związku z pandemią SARS – CoV-2

 


Komunikat nr 1

Klub MKS „Kusy” Szczecin jest organizatorem Eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży kl. II i Drużynowych Mistrzostw Polski kl. II w gimnastyce artystycznej.
Termin: 23-25 .10.2020 r.
Miejsce zawodów: Hala Sportowa przy ul. Ku Słońcu 124 w Szczecinie.

1. Regulamin
Zawody odbędą się zgodnie z Regulaminem PZG na rok 2020.

2. Zgłoszenia
Prosimy o nadsyłanie ilościowych zgłoszeń zawodniczek oraz osób towarzyszących do dnia 05.10.2020 r. na adres: artystyczna.kusy@gmail.com
Oficjalne imienne zgłoszenia zgodnie z regulaminem PZG na rok 2020 odbędą się poprzez system zgłoszeń online www.system.pzg.pl do dnia 05.10.2020 09.10.2020.
Muzyki: prosimy o nadesłanie muzyk w formacie mp3 do dnia 05.10.2020 – rg.springcompetition@gmail.com

3. Opłata startowa – prosimy o podanie danych do faktury.
80zł od zawodniczki płatna na konto klubu do 15. 10. 2020r .
konto: 75 1240 3930 1111 0000 4228 8701
Tytułem: startowe DMP, Nazwa klubu, ilość zawodniczek,

4.Proponowane noclegi
Międzyszkolna Bursa Towarzystwa Selezjańskiego Ku Słońcu 124 Szczecin
Ilość miejsc w bursie ograniczona, cena za pobyt z wyżywieniem od piątku 23.10 do niedzieli 25.10 wynosi 80 zł za dobę -kolacja piątek, 3 posiłki sobota, śniadanie i obiad niedziela.
Kontakt do rezerwacji: ks. Łukasz Piskuła tel. 502 370 225

Ponadto:
– Hotel Ibis Szczecin Centrum Ul. Dworcowa 16,70-206 Szczecin
– Hotel Novotel Szczecin Centrum Ul. 3 Maja 31, 70-215 Szczecin
– Hotel Rycerski Ul. Potulicka 1a, 70-230 Szczecin

Po upływie terminu zgłoszeń, prześlemy Komunikat nr 2 z programem minutowym oraz z informacją dotyczącą reżimu sanitarnego.

 

Data

24 Paź 2020 - 25 Paź 2020

Czas

Cały dzień

dyscyplina

Gimnastyka Artystyczna

Komentarze są wyłączone.