Drużynowe Mistrzostwa Polski kl.II, Eliminacje do OOM kl.II oraz Ogólnopolskie zawody grupy B w Gimnastyce artystycznej

Drużynowe Mistrzostwa Polski kl. II, Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży kl.II oraz Ogólnopolskie zawody grupy B w Gimnastyce artystycznej

Komunikat nr 2

Termin: 13-15.04.2018 rok
Miejsce: Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących, ul. Władysława IV 54 81-384 Gdynia
Organizator: UKS Jantar Gdynia , ZSSO w Gdyni

W zawodach maja prawo startu zawodniczki urodzone w roku 2006 i młodsze . Klub ma prawo zgłosić nieograniczoną liczbę zawodniczek w eliminacjach do OOM i drużyn w DMP. Drużyna składa się z 3 zawodniczek.
Natomiast w grupie B max.4.
Zawody odbędą się zgodnie z Regulaminem PZG na rok 2018.
Opłata startowa 70 zł.

Zgłoszenie:
Od 1 stycznia 2018 roku wszystkie zgłoszenia odbywają się poprzez system zgłoszeń on-line, na stronie https://system.pzg.pl w zakładce „kalendarz”. Wszystkie zgłoszenia muszą być dokonane w terminie do dnia 11.03.2018 roku. Po terminie będzie naliczana kara regulaminowa. – kara za nieterminowe zgłoszenie na zawody – 300 zł.
Startowe: 70 zł

W organizowanych przez nas zawodach proponujemy do wyboru hotele o różnym standardzie i cenach:
Rezerwacja w wybranych hotelach na hasło „gimnastyka artystyczna” co daje gwarancję n/w oferty dla rezerwacji dokonanych do 20 marca

1. Apartamenty Sleepy3City

Apartament ul. Abrahama 16 i 21- 900 m od hali
Apartamenty 1-5 osobowe z aneksem kuchennym.
Apartament 1-3 os 120 zł za dobę
Apartament 4 osobowy 160 zł za dobę
Apartament 5 osobowy 200 zł za dobę

Baza noclegowa dla ok. 20 osób

O nas


rezerwacje przyjmuje p. Przemysław Wycinka, Tel. 509 333 491

2.Apartamenty Sleepy3City

Apartamenty Gdynia ul 10 Lutego 21 – 800 m od hali

Apartamenty 3-5 osobowe z aneksem kuchennym.
Apartamenty 1-5 osobowe z aneksem kuchennym.
Apartament 1-3 os 120 zł za dobę
Apartament 4 osobowy 160 zł za dobę
Apartament 5 osobowy 200 zł za dobę

Baza noclegowa dla ok. 20 osób

O nas


rezerwacje przyjmuje p. Przemysław Wycinka, Tel. 509 333 491

3.Willa Magnolia

Ul. Legionów 159 – ok. 3 km od hali
Pokoje 2,3,4 osobowe -cena 70 zł od osoby/dobę ze śniadaniem
Pokój 1 ososbowy – 130zł ze śniadaniem
www.gdynia-magnolia.pl
kontakt i rezerwacje : Tel. +48 532 52 24 90

4. Hotel Antares – 4 km od hali
ul. Komandorska 59, 81-232 Gdynia
tel. 58 623 36 39
e-mail  info@hotelantares.pl

Pokoje 2 osobowe 249 zł ze śniadaniem ( cena za dobę za 2 osoby)
Pokoje 3 osobowe w cenie 299 zł ze śniadaniem ( cena za dobę za 3 osoby)

W przypadku zamiaru przyjazdu po godzinie 16:00 prosimy o kontakt z Hotelem
W cenę pokoju wliczone jest śniadanie w formie szwedzkiego bufetu, parking, Internet, możliwość korzystania z salki fitness oraz 8% podatek VAT.
Forma płatności :50% zaliczki na 3 dni przed przyjazdem, pozostała kwota płatna na miejscu w dniu przyjazdu.

5.Willa Długa No.4
ul. Długa 4 – 3,7 km od hali
http://www.dluga4.pl
kontakt +48 58 533 48 22

pokój 1 osobowy 170 zł ze śniadaniem
pokój 2 osobowy  190 zł ze śniadaniem, ( cena za dobę za 2 osoby)
pokój 3 osobowy  240  zł ze śniadaniem, ( cena za dobę za 3 osoby )

6. Hotel Mercure
Gdynia Centrum

pokój 1 osobowy 180 zł
pokój 2 osobowy  210 zł

Rezerwację noclegu każdy klub dokonuje osobiście w hotelu pod numerem telefonu: 58 666 29 10 lub 58 666 29 14 lub mailowo:  h3417-re1@accor.com lub h3417-re3@accor.com.

Można dokonać rezerwacji nawet na tydzień przed eventem, pod warunkiem, że dany rodzaj pokoju będzie dostępny.
Jeśli nie będzie pokoi Standard, będziemy proponować pokoje o podwyższonym standardzie, odpowiednio z dopłatami:
Superior + 40 PLN
Privilege + 80 PLN
Apartament +130 PLN

Prosiłabym o podanie nazwiska sędziny z każdego klubu zarówno biorących udział w DMP i Ogólnopolskich zawodach gr.B do 11.03.2018

Próby planszy dla zawodniczek EOOM i DMP

13:00 – 13:18 PM WARSZAWA
13:18 – 13:45 SP 220 WARSZAWA
13:45 – 14:27 UKS IRINA WARSZAWA
14:27 – 14:51 IKS AWF WARSZAWA
14:51 – 15:21 UKS GRISHINA WARSZAWA
15:21 – 15:51 LEGION WARSZAWA
15:51 – 16:15 KSGA KRAKÓW
16:15 – 17:15 PTG SOKÓL KRAKÓW
17:15 –17:40 OLIMPIA KRAKÓW, SGA BIELSKO-BIAŁA, PASJA BIELSKO- BIAŁA, MCKiS JAWORZNO
17:40 – 18:16 MKS KUSY SZCZECIN
18:16 – 18:34 UKS BŁĘKITNA SZCZECIN
18:34 – 19:10 MKS DĄBRÓWKA POZNAŃ
19:10 – 19:46 UKS 41 ŁÓDŹ
19:46 – 20:05 WIDZEW ŁÓDŹ
20:05 – 20:29 UKS KOPERNIK WROCŁAW
20:29 – 20:47 UKS KATOWICE
20:47 – 21:05 AGA SOSNOWIEC
Odprawa mandatowa – podczas prób planszy do godz.17.00
Odprawa techniczna – godz.18.00
Odprawa sędziowska – godz. 19:00

Data

13 Kwi 2018 - 15 Kwi 2018

Czas

Cały dzień

dyscyplina

Gimnastyka Artystyczna

Lokalizacja

Gdynia - Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących
Władysława IV 54, 81-384 Gdynia

Komentarze są wyłączone.