Drużynowe Mistrzostwa Polski kl. II i Eliminacje do OOM w Gimnastyce artystycznej

Komunikat nr 2 – korekta

Gdynia, 04.05.2019
Dotyczy Drużynowych Mistrzostw Polski kl.II oraz Eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży kl.II w gimnastyce artystycznej

Termin: 10-12.05.2019
Miejsce: Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących, ul. Władysława IV 54 81-384 Gdynia
Organizator: UKS Jantar Gdynia , SMS Gdynia

Regulamin:
W zawodach maja prawo startu zawodniczki urodzone w roku 2007 i młodsze .
Klub ma prawo zgłosić nieograniczoną liczbę zawodniczek w eliminacjach do OOM i drużyn w DMP. Drużyna składa się z 3 zawodniczek.
Zawody odbędą się zgodnie z Regulaminem PZG na rok 2019

Opłata Startowa:
Opłata startowa zgodnie z Uchwałą PZG 70 zł od zawodniczki płatna przelewem na konto UKS „Jantar” Gdynia 65 1440 1026 0000 0000 1387 6061 z dopiskiem startowe DMP i nazwa klubu i ilość zawodniczek do dnia 05 maja 2019.

Sędziny:
Zgodnie z regulaminem sędziowskim na rok 2019 na zawody krajowe – jakimi są DMP kl.II , każdy klub może wyznaczyć i podać kandydaturę/przedstawiciela swojego sędziego z licencją PZG, ale nie później niż 10 dni przed terminem zawodów.
Do 30 kwietnia 2019 czekamy na imienne zgłoszenia sędzin .
Informujemy że organizator zapewnia obiad w sobotę i niedzielę dla każdej sędziny.

Dodatkowe informacje:
Transmisja live i obsługa techniczna zawodów : www.rell.pl
Podczas zawodów dostępne będzie stoisko Merino-Sport oraz kawiarenka prowadzona przez Radę Rodziców UKS „Jantar” Gdynia.
Muzyki obowiązują na płytach CD. Dla bezpieczeństwa prosimy o posiadanie w razie nie czytania płyty posiadanie muzyk na indywidualnych dla każdej zawodniczki pen-drivach.
Drużynowe Mistrzostwa Polski kl.II oraz E. do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży kl.II w gimnastyce artystycznej

Próby planszy 10 maja 2019 – korekta 4 maja

10.58- 11.46 JANTAR GDYNIA (8)
11:47 – 12.29 SGA GDYNIA (7)
12:30 – 13:24 LEGIA WARSZAWA(9)
13:25 – 14:13 LEGION WARSZAWA(8)
14:14 – 14:50 PM WARSZAWA (6)
14:51 – 15:33 UKS BŁĘKITNA SZCZECIN (6)
15:34 – 15:52 SP 220 WARSZAWA(3)
15:53 – 16: 23 UKS IRINA WARSZAWA(5)
16:24 – 17:00 MKS DĄBRÓWKA POZNAŃ(5)+ ENERGETYK POZNAŃ (1)
17:01 – 17:25 MKS KUSY SZCZECIN(4)
17:26 –18:02 PTG SOKÓŁ KRAKÓW(6)
18:03 – 18:21 SGA BIELSKO-BIAŁA(1) + SILESIA CHORZÓW (2) +ENERGA IMIELIN (2)
18:23 – 18:52 HERMES GRYFINO (2) , UKS DĄB KATOWICE (3)
18:53 – 19:23 UKS KOPERNIK WROCŁAW (5)
19:24 – 20:12 UKS 41 ŁÓDŹ(5) +AGA SOSNOWIEC(3)
20:13 – 20:55 DOŚ AZS WROCŁAW (2),OLIMPIA KRAKÓW (3)+ PTG SOKÓŁ KRAKÓW(2)

Odprawa mandatowa – 10.05.2019 godz. 15.00-18.00
Odprawa techniczna – 10.05.2019 godz.18.30-19.00
Odprawa sędziowska –10.05.2019 godz. 19:00

Program minutowy- poprawiony 4 maja

Sobota 11 maja 2019

10.00-11.20 I rzut (16) – dwa układy na zmianę ( skakanka /obręcz)
11.30- 12.50 II rzut (16) – dwa układy na zmianę ( skakanka /obręcz)
13.00-14.20 III rzut (16) – dwa układy na zmianę ( skakanka /obręcz)
14.20-14.30    otwarcie zawodów
Pokazy 14.30-14.35
14.30-15.00 przerwa
15.00-16.20 IV rzut (16) – dwa układy na zmianę ( skakanka /obręcz)
16.30-17.50 V rzut (16) – dwa układy na zmianę ( skakanka /obręcz)
18.00- 19.20 VI rzut (16) – dwa układy na zmianę ( skakanka /obręcz)

Niedziela 12 maja 2019

9.00-10.20– III rzut (16) dwa układy na zmianę ( piłka /wstążka)
10.25- 11.45– IV rzut (16) dwa układy na zmianę ( piłka /wstążka)
11.50-13.10– V rzut (16) dwa układy na zmianę ( piłka /wstążka)
13.10-13.30 przerwa
13.30-14.50 – VI rzut (16) dwa układy na zmianę ( piłka /wstążka)
14.55-16.15– I rzut (16) dwa układy na zmianę ( piłka /wstążka)
16.20- 17.50 – II rzut (16) dwa układy na zmianę ( piłka /wstążka)
17.50-18.10 przerwa i pokazy
18.10- 18.30 ogłoszenie wyników


Komunikat nr 2

Gdynia, 11.04.2019

Dotyczy Drużynowych Mistrzostw Polski kl.II oraz Eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży kl.II w gimnastyce artystycznej

Termin :         10-12.05.2019
Miejsce :        Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących,    ul. Władysława IV 54 81-384 Gdynia
Organizator :     UKS Jantar Gdynia , SMS Gdynia

Regulamin:
W zawodach maja prawo startu zawodniczki urodzone w roku 2007 i młodsze .
Klub ma prawo zgłosić nieograniczoną liczbę zawodniczek w eliminacjach do OOM i drużyn w DMP. Drużyna składa się z 3 zawodniczek.
Zawody odbędą się zgodnie z Regulaminem PZG na rok 2019

Opłata Startowa :
Opłata startowa zgodnie z Uchwałą PZG 70 zł od zawodniczki płatna przelewem na konto UKS „Jantar” Gdynia 65 1440 1026 0000 0000 1387 6061 z dopiskiem startowe DMP i nazwa klubu i ilość zawodniczek do dnia 05 maja 2019.

Sędziny :
Zgodnie z regulaminem sędziowskim na rok 2019 na zawody krajowe – jakimi są DMP kl.II , każdy klub może wyznaczyć i podać kandydaturę/przedstawiciela swojego sędziego z licencją PZG, ale nie później niż 10 dni przed terminem zawodów.
Do 30 kwietnia 2019 czekamy na imienne zgłoszenia sędzin .
Informujemy że organizator zapewnia obiad w sobotę i niedzielę dla każdej sędziny.

Dodatkowe informacje:
Transmisja live i obsługa techniczna zawodów : www.rell.pl
Podczas zawodów dostępne będzie stoisko Merino-Sport oraz kawiarenka prowadzona przez Radę Rodziców UKS „Jantar” Gdynia.
Muzyki obowiązują na płytach CD. Dla bezpieczeństwa prosimy o posiadanie w razie nie czytania płyty posiadanie muzyk na indywidualnych dla każdej zawodniczki pen-drivach.

Próby planszy 10 maja 2019

10.58- 11.46 JANTAR GDYNIA (8)
11:47 – 12.29 SGA GDYNIA (7)
12:30 – 13:24 LEGIA WARSZAWA(9)
13:25 – 14:13 LEGION WARSZAWA(8)
14:14 – 14:50 PM WARSZAWA (6)
14:51 – 15:33 UKS BŁĘKITNA SZCZECIN (7)
15:34 – 15:52 SP 220 WARSZAWA(3)
15:53 – 16: 23 UKS IRINA WARSZAWA(5)
16:24 – 17:00 MKS DĄBRÓWKA POZNAŃ(5)+ ENERGETYK POZNAŃ (1)
17:01 – 17:37 MKS KUSY SZCZECIN(6)
17:38 –18:26 PTG SOKÓŁ KRAKÓW(8)
18:26 – 18:57 SGA BIELSKO-BIAŁA(1) + SILESIA CHORZÓW (2) +ENERGA IMIELIN (2)
18:58 – 19:28 HERMES GRYFINO (2) , UKS DĄB KATOWICE (3)
19:29 – 19:59 UKS KOPERNIK WROCŁAW (5)
20:00 – 20:48 UKS 41 ŁÓDŹ(5) +AGA SOSNOWIEC(3)
20:49 – 21:25 DOŚ AZS WROCŁAW (3),OLIMPIA KRAKÓW (3)

Odprawa mandatowa – 10.05.2019 godz. 15.00-18.00
Odprawa techniczna – 10.05.2019 godz.18.30-19.00
Odprawa sędziowska –10.05.2019 godz. 19:00

Program minutowy

Sobota 11 maja 2019

10.00-11.25 I rzut (17) – dwa układy na zmianę ( skakanka /obręcz)
11.35- 13.00 II rzut (17) – dwa układy na zmianę ( skakanka /obręcz)
13.10-14.35 III rzut (17) – dwa układy na zmianę ( skakanka /obręcz)
14.35-14.45     otwarcie zawodów
14.45-15.15 przerwa
15.15-16.40 IV rzut (17) – dwa układy na zmianę ( skakanka /obręcz)
16.50-18.15 V rzut (17) – dwa układy na zmianę ( skakanka /obręcz)
18.25- 19.50 IV rzut (17) – dwa układy na zmianę ( skakanka /obręcz)

Niedziela 12 maja 2019

9.00-10.25 I rzut (17) – dwa układy na zmianę ( piłka /wstążka)
10.30- 11.55 II rzut (17) – dwa układy na zmianę ( piłka /wstążka)
12.00-13.25 III rzut (17) – dwa układy na zmianę ( piłka /wstążka)
13.25-13.45 przerwa
13.45-15.10 IV rzut (17) – dwa układy na zmianę ( piłka /wstążka)
15.15-16.40 V rzut (17) – dwa układy na zmianę ( piłka /wstążka)
16.45- 18.10 IV rzut (17) – dwa układy na zmianę ( piłka /wstążka)
18.10-18.30 przerwa
18.30- 18.45 ogłoszenie wyników

*W przypadku wycofania zawodniczek z powodów losowych i zmniejszenia się liczby startujących , na odprawie technicznej 10 maja program minutowy zostanie poprawiony i zatwierdzony przez wszystkie uczestniczące kluby , tak aby głównie umożliwić spokojny powrót ekip do domów i sprawne przeprowadzenie zawodów.


Komunikat nr 1

Klub UKS „Jantar” Gdynia oraz Szkoła Mistrzostwa Sportowego są organizatorami Eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży kl. II i Drużynowych Mistrzostw Polski kl. II w Gimnastyce artystycznej w dniach 10-12.05.2019.

1. Regulamin
Zawody odbędą się zgodnie z Regulaminem PZG na rok 2019.

2. Zgłoszenia
Z przyczyn organizacyjnych prosimy o nadsyłanie ilościowych zgłoszeń zawodniczek oraz osób towarzyszących do dnia 20.03.2019 r. na adres uksjantargdynia@wp.pl .

Oficjalne imienne zgłoszenia , zgodnie z regulaminem PZG na rok 2019 odbędą się poprzez system zgłoszeń online www.system.pzg.pl – do dnia 05.04.2019.

3. Proponowane noclegi
Rezerwacja w wybranych hotelach na hasło „gimnastyka artystyczna”, co daje gwarancję n/w oferty dla rezerwacji dokonanych do 02.04.2019 r. W każdych miejscach liczba miejsc jest ograniczona , więc decyduje kolejność zgłoszeń. Zachęcamy do dokonywania rezerwacji hoteli jak najszybciej bo w maju już bywa ciężko o atrakcyjne ceny w hotelach.

Anker – www.pokojegoscinne.ankergdynia.pl
Al. Piłsudskiego 50, 81-382 Gdynia- 550m od hali
Rezerwacje tel. 609-105-170 , ankergdynia@gmail.com
Dostępne 8 pokoi – ok. 20 osób –
Rezerwacja na hasło „Szkoła sportowa„ do 31.03.2019
nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją w cenie 70,00 zł za dobę od osoby

Apartamenty Sleepy3City – ul. Abrahama 16 i 21- 800 m od hali
Apartamenty 1-5 osobowe z aneksem kuchennym.
Apartament 1-3 os 120 zł za dobę
Apartament 4 osobowy 160 zł za dobę
Apartament 5 osobowy 200 zł za dobę
Baza noclegowa dla ok. 25 osób
http://www.sleepy3city.com/, rezerwacje przyjmuje p. Przemysław Wycinka, Tel. 509 333 491

Apartamenty Gdynia ul 10 Lutego 21 -800 m od hali
Apartamenty 3-5 osobowe z aneksem kuchennym.
Apartamenty 1-5 osobowe z aneksem kuchennym.
Apartament 1-3 os 120 zł za dobę
Apartament 4 osobowy 160 zł za dobę
Apartament 5 osobowy 200 zł za dobę
Baza noclegowa dla ok. 25 osób
http://www.sleepy3city.com/
rezerwacje przyjmuje p. Przemysław Wycinka, Tel. 509 333 491

Willa Magnolia – ul. Legionów 159 – ok. 3 km od hali
Pokoje 2,3,4 osobowe -cena 70 zł od osoby/dobę ze śniadaniem
Pokój 1 osobowy-130 zł ze śniadaniem
www.gdynia-magnolia.pl
kontakt i rezerwacje : Tel. +48 532 52 24 90

Hotel Antares – 4,5 km od hali – ul. Komandorska 59, 81-232 Gdynia
Pokój 1-osobowy ze śniadaniem 199 zł /doba
Pokój 2-osobowy ze śniadaniem 229 zł /doba
Pokój 3-osobowy ze śniadaniem 289 zł /doba
http://www.hotelantares.pl/, kontakt tel. +48 58 623 36 39, +48 697 076 606

4. Proponowane wyżywienie w przystępnych cenach
• Po prostu bistro – Władysława IV 48 , 250m od hali,  https://www.poprostubistro.pl/rezerwuj-stolik, możliwość zamówienia na telefon – 58 660 80 70
• Przystanek Zupa- ul.Świętojańska 85, 300m od hali
• U Senwickich- ul.Władysława IV 34 , 700m od hali
• Bar Mleczny SŁONECZNY- ul. Władysława IV 54 , 250m od hali,  http://barmlecznysloneczny.pl/
• Anker – al. Piłsudskiego 50 – 550m od hali, http://www.anker.com.pl/, możliwość zamówienia na telefon- 58 620 23 21, lub 800 156 665, Posiłki obiadowe na hasło „Szkoła Sportowa” w cenie 12zł za danie.

Po upływie terminu zgłoszeń, na minimum 30 dni przed zawodami prześlemy II komunikat z programem minutowym aby umożliwić klubom zakupienie biletów PKP w korzystnych promocjach.

Data

10 maja 2019 - 12 maja 2019

Czas

Cały dzień

dyscyplina

Gimnastyka Artystyczna

Lokalizacja

Gdynia - Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących
Władysława IV 54, 81-384 Gdynia

Komentarze są wyłączone.