Skoki na trampolinie

Mistrzowie Polski Seniorów


MPSRokkobietyNazwa klubu
632017Balcerzewska MichalinaAZS AWF Poznań
622016Berlikowska ZofiaUKS As Zielona Góra
602014Zawadzka EmiliaAZS AWF Wrocław
592013Zawadzka EmiliaAZS AWF Wrocław
582012Berlikowska ZofiaTKG Olimpijczyk Toruń
572011Zawadzka EmiliaAZS AWF Wrocław
562010Stanek AgnieszkaUKS AS Zielona Góra
552009Stanek AgnieszkaUKS AS Zielona Góra
542008Stanek AgnieszkaZKS Stal Rzeszów
532007Stanek AgnieszkaZKS Stal Rzeszów
522006Drabik JoannaPałac Młodzieży Warszawa
512005Stanek AgnieszkaZKS Stal Rzeszów
502004Stanek AgnieszkaZKS Stal Rzeszów
492003Stanek AgnieszkaZKS Stal Rzeszów
482002Górecka MagdalenaPałac Młodzieży Warszawa
472001Górecka MagdalenaPałac Młodzieży Warszawa
462000Górecka MagdalenaPałac Młodzieży Warszawa
451999Kubiak MartaAZS AWF Poznań
441998Durlik SylwiaAZS AWF Poznań
431997Weber ElwiraPolonia Świdnica
421996Lesisz MałgorzataPałac Młodzieży Warszawa
411995Langner SylwiaAZS AWF Poznań
401994Langner SylwiaAZS AWF Poznań
391993Kubiak MartaAZS AWF Poznań
381992Lesisz MałgorzataPałac Młodzieży Warszawa
371991Langner SylwiaAurum Złotoryja
361990Wiśniowska ElwiraAurum Złotoryja
351989Brudny JolantaStal Rzeszów
341988Birek EwaAZS AWF Warszawa
331987Bilska MałgorzataAZS AWF Warszawa
321986Trela Bilska MałgorzataAZS AWF Warszawa
311985Trela Małgorzata
Trela Jolanta
AZS AWF Warszawa
AZS AWF Warszawa
301984Trela JolantaStal Rzeszów
291983Trela MałgorzataStal Rzeszów
281982Trela MałgorzataStal Rzeszów
271981Trela MałgorzataStal Rzeszów
261980Trela MałgorzataStal Rzeszów
251979Wrońska MałgorzataAZS AWF Poznań
241978Wilkoń BożenaStal Rzeszów
231977Wiącek HalinaAZS AWF Poznań
221976Wiącek HalinaAZS AWF Poznań
211975Jaźwiecka KatarzynaLiwocz Jasło
201974Wiącek HalinaVictoria Jawor
191973Wiącek HalinaVictoria Jawor
181972Wiącek HalinaVictoria Jawor
171971Wiącek HalinaVictoria Jawor
161970Wiącek HalinaVictoria Jawor
151969Chronowska HelenaWłókniarz Żary
141968Nieratow IrenaAZS AWF Warszawa
131967Dyderska AnnaAZS AWF Warszawa
121966Tymowicz TeresaCzarni Wrocław
111965Derejska ZofiaTęcza Kielce
101964Derejska ZofiaTęcza Kielce
91963Januszkiewicz BożenaPionier Szczecin
MPSRokNazwisko i ImięNazwa klubu
632017Tomaszewski ŁukaszMKS Victoria Jawor
622016Tomaszewski ŁukaszMKS Victoria Jawor
602014Hes BartłomiejUKS AS Zielona Góra
592013Jaworski ŁukaszAZS AWF Poznań
582012Adamczyk TomaszAZS AWF Wrocław
572011Tomaszewski ŁukaszMKS Victoria Jawor
562010Tomaszewski ŁukaszMKS Victoria Jawor
552009Tomaszewski ŁukaszAZS AWF Wrocław
542008Ciesielski DawidAZS AWF Poznań
532007Tomaszewski ŁukaszAZS AWF Wrocław
522006Tomaszewski ŁukaszAZS AWF Wrocław
512005Pilch ArkadiuszAZS AWF Wrocław
502004Tomaszewski ŁukaszMKS Victoria Jawor
492003Tomaszewski ŁukaszMKS Victoria Jawor
482002Pilch ArkadiuszMKS Victoria Jawor
472001Pilch ArkadiuszMKS Victoria Jawor
462000Haczkiewicz MarekMKS Victoria Jawor
451999Haczkiewicz MarekMKS Victoria Jawor
441998Haczkiewicz MarekMKS Victoria Jawor
431997Sawicki KrystianAZS AWF Poznań
421996Sawicki KrystianAZS AWF Poznań
411995Tomsia TomaszAZS AWF Poznań
401994Sawicki KrystianAZS AWF Poznań
391993Haczkiewicz MarekVictoria Jawor
381992Haczkiewicz MarekVictoria Jawor
371991Skoczylas EligiuszNadzieja Olkusz
361990Okoniewski WaldemarAZS AWF Poznań
351989Skoczylas EligiuszStal Rzeszów
341988Skoczylas EligiuszAZS AWF Warszawa
331987Okoniewski WaldemarAZS AWF Poznań
321986Okoniewski WaldemarAZS AWF Poznań
311985Pełka ZdzisławAZS AWF Warszawa
301984Pełka ZdzisławAZS AWF Warszawa
291983Pełka ZdzisławAZS AWF Warszawa
281982Okoniewski WaldemarAZS AWF Poznań
271981Jemioła AndrzejAZS AWF Poznań
261980Jemioła AndrzejStal Rzeszów
251979Jemioła AndrzejStal Rzeszów
241978Porycki BogusławPałac Młodzieży
231977Jemioła AndrzejStal Rzeszów
221976Gruszkiewicz RomanAZS AWF Poznań
211975Porycki BogusławPałac Młodzieży
201974Porycki BogusławPałac Młodzieży
191973Porycki BogusławPałac Młodzieży
181972Pilch JerzyVictoria Jawor
171971Pilch JerzyVictoria Jawor
161970Pol JerzyAZS AWF Warszawa
151969Śliwa JerzyCzarni Wrocław
141968Wójcik WojciechAZS AWF Warszawa
131967Bareja ApolinaryAZS AWF Warszawa
121966Kroczak StanisławLZS Jawor
111965Magdziak AndrzejAZS AWF Warszawa
101964Bareja ApolinaryAZS AWF Warszawa
91963Zieliński KonradTargówek Warszawa
MPSRokNazwisko i ImieNazwa klubu
632017Balcerzewska Michalina, Świtalska MagdalenaAZS AWF Poznań
622016Balcerzewska Michalina, Świtalska MagdalenaAZS AWF Poznań
602014Lelek Katarzyna, Kliś MichalinaZKS Stal Rzeszów
592013Balcerzewska Michalina, Małachowska DominikaTKG Olimpijczyk Toruń
582012Berlikowska Zofia, Balcerzewska MichalinaTKG Olimpijczyk Toruń
572011Świtalska Magdalena, Styczyńska PaulinaAZS AWF Poznań
562010Świtalska Magdalena, Grutzmann JustynaAZS AWF Poznań
552009Pyznar Joanna, Zawadzka EmiliaAZS AWF Wrocław
542008Pawlaczyk Oktawia, Ludwiczak PaulinaAZS AWF Poznań
532007Grutzmann Justyna, Wojtyniak BeataAZS AWF Poznań
522006Frąckowiak Katarzyna, Kozłowska JoannaAZS AWF Poznań
512005Frąckowiak Katarzyna, Ludwiczak PaulinaAZS AWF Poznań
502004Kuc Jaśmina, Pyznar JoannaMKS Victoria Jawor
492003Stanek Agnieszka, Pieniążek KarolinaZKS Stal Rzeszów
482002Górecka Magdalena, Górecka AnnaPałac Młodzieży Warszawa
472001Ruczyńska Wanda, Kotnarowska MałgorzataPałac Młodzieży Warszawa
462000Górecka Magdalena, Kotnarowska MałgorzataPałac Młodzieży Warszawa
451999Durlik Sylwia, Kubiak MartaAZS AWF Poznań
441998Durlik Sylwia, Kubiak MartaAZS AWF Poznań
431997Weber Elwira, Piekarz MałgorzataPolonia Świdnica, AZS AWF Poznań
421996Kubiak Marta, Łonowska AlicjaAZS AWF Poznań
411995Kubiak Marta, Langner SylwiaAZS AWF Poznań
401994Kubiak Marta, Langner SylwiaAZS AWF Poznań
391993Kubiak Marta, Sznicer JoannaAZS AWF Poznań
381992Kubiak Marta, Łonowska AlicjaAZS AWF Poznań
371991Bilska Małgorzata, Lesisz MałgorzataStal Rzeszów, Pałac Młodzieży Warszawa
361990Wiśniowska Elwira, Wiśniowska EwelinaAurum Złotoryja
351989Birek Ewa, Brudny JolantaAZS AWF Warszawa, Stal Rzeszów
341988Wiśniowska Elwira, Wiśniowska EwelinaAurum Złotoryja
331987Bilska Małgorzata, Birek EwaAZS AWF Warszawa
321986Trela Jolanta, Trela- Bilska MałgorzataAZS AWF Warszawa
311985Birek Ewa, Marzec ElżbietaZKS Stal Rzeszów
301984Trela Jolanta, Trela MałgorzataZKS Stal Rzeszów
291983Trela Jolanta, Trela MałgorzataZKS Stal Rzeszów
281982Trela Jolanta, Trela MałgorzataZKS Stal Rzeszów
271981Trela Jolanta, Trela MałgorzataZKS Stal Rzeszów
261980Trela Jolanta, Trela MałgorzataZKS Stal Rzeszów
251979Trela Jolanta, Trela MałgorzataZKS Stal Rzeszów
241978Wiącek Halina, Wrońska MałgorzataAZS AWF Poznań
231977Wiącek Halina, Wrońska MałgorzataAZS AWF Poznań
221976Wiącek Halina, Wrońska MałgorzataAZS AWF Poznań, MKS Victoria Jawor
211975Wiącek Halina, Tokarska ZofiaMKS Victoria Jawor
201974Korczak Maria, Tokarska ZofiaMKS Victoria Jawor
MPSRokNazwisko i ImięNazwa klubu
632017Mikuła Łukasz, Kołodziej BartoszMKS Victoria Jawor
622016Krzemień Tomasz, Tomaszewski ŁukaszMKS Victoria Jawor
602014Kłeczek Kamil, Kłeczek KrystianZKS Stal Rzeszów
592013Hes Bartłomiej, Burdziak ŁukaszUKS AS Zielona Góra
582012Ciesielski Dawid, Kubiak JakubAZS AWF Poznań
572011Kłeczek Kamil, Kłeczek KrystianZKS Stal Rzeszów
562010Ciesielski Dawid, Kubiak KrystianAZS AWF Poznań
552009Adamczyk Tomasz, Tomaszewski ŁukaszAZS AWF Wrocław
542008Adamczyk Tomasz, Tomaszewski ŁukaszAZS AWF Wrocław
532007Adamczyk Tomasz, Tomaszewski ŁukaszAZS AWF Wrocław
522006Adamczyk Tomasz, Tomaszewski ŁukaszAZS AWF Wrocław
512005Pilch Arkadiusz, Tomaszewski ŁukaszAZS AWF Wrocław
502004Dziki Paweł, Barć RadosławZKS Stal Rzeszów
492003Pilch Arkadiusz, Tomaszewski ŁukaszMKS Victoria Jawor
482002Pilch Arkadiusz, Bojakowski KonradMKS Victoria Jawor
472001Szczepaniak Patryk, Tomaszewski ŁukaszMKS Victoria Jawor
462000Haczkiewicz Wiesław, Czyż KrzysztofVictoria Jawor, AZS AWF Poznań
451999Czyż Krzysztof, Sawicki PatrykAZS AWF Poznań
441998Zaim Jakub, Haczkiewicz WiesławMKS Victoria Jawor
431997Zaim Jakub, Sawicki KrystianVictoria Jawor, AZS AWF Poznań
421996Kulbicki Mariusz, Pawluś DawidZKS Stal Rzeszów
411995Sawicki Krystian, Zaim JakubAZS AWF Poznań
401994Lesisz Robert, Szlązak PiotrPałac Młodzieży Warszawa
391993Haczkiewicz Marek, Miłoń SławomirMKS Victoria Jawor
381992Biskup Maciej, Sawicki KrystianAZS AWF Poznań
371991Haczkiewicz Marek, Miłoń SławomirVictoria Jawor
361990Haczkiewicz Marek, Miłoń SławomirVictoria Jawor
351989Okoniewski Waldemar, Skoczylas EligiuszAZS AWF Poznań, Stal Rzeszów
341988Pełka Zdzisław, Skoczylas EligiuszAZS AWF Warszawa
331987Pełka Zdzisław, Skoczylas EligiuszAZS AWF Warszawa
321986Pełka Zdzisław, Skoczylas EligiuszAZS AWF Warszawa
311985Pełka Zdzisław, Skoczylas EligiuszAZS AWF Warszawa
301984Pełka Zdzisław, Skoczylas EligiuszAZS AWF Warszawa
291983Jasiński Andrzej, Pełka ZdzisławAZS AWF Warszawa
281982Jemioła Andrzej, Okoniewski WaldemarAZS AWF Poznań
271981Benek Wiesław, Pełka ZdzisławZKS Stal Rzeszów, Kuźnia Jawor
261980Benek Wiesław, Jemioła AndrzejZKS Stal Rzeszów
251979Łyczak Marek, Pełka ZdzisławKuźnia Jawor
241978Gruszkiewicz Roman, Zieliński MarekAZS AWF Poznań
231977Gruszkiewicz Roman, Zieliński MarekAZS AWF Poznań
221976Gruszkiewicz Roman, Zieliński MarekAZS AWF Poznań
211975Andrzejczak Dionizy, Pilch JerzyMKS Victoria Jawor
201974Andrzejczak Dionizy, Pilch JerzyMKS Victoria Jawor
MPSRokMężczyznNazwa klubuFederacja
11955Szlagor AnnaAZS-AWF WarszawaIFSA
21956Trzecka EwaGwardia KrakówIFSA
31957Kalinowicz J.Zryw Zielona GóraIFSA
41958Eustachewicz BarbaraGwardia KatowiceIFSA
51959Gałuszka AnnaWisła KrakówIFSA
61960Eustachewicz BarbaraGwardia KatowiceIFSA
71961Eustachewicz BarbaraGwardia KatowiceIFSA
81962Eustachewicz BarbaraGwardia KatowiceIFSA
91963Baran DanutaTargówek WarszawaIFSA
101964Eustachewicz BarbaraGwardia KatowiceIFSA
111965Baran DanutaTargówek WarszawaIFSA
121966Stańska JoannaTęcza KielceIFSA
131967Stańska JoannaTęcza KielceIFSA
141968Sikora HalinaTargówek WarszawaIFSA
151969Sikora HalinaTargówek WarszawaIFSA
161970Hut HannaTęcza KielceIFSA
171971Hut HannaTęcza KielceIFSA
181972Sikora HalinaTargówek WarszawaIFSA
191973Krzepkowska ElżbietaTargówek WarszawaIFSA
201974Krzepkowska ElżbietaTargówek WarszawaIFSA
211975Kosmala GrażynaTargówek WarszawaIFSA
221976Kosmala GrażynaTargówek WarszawaIFSA
231977Kosmala GrażynaTargówek WarszawaIFSA
241978Bury HalinaStal RzeszówIFSA
251979Krzepkowska ElżbietaTargówek WarszawaIFSA
261980Popławska DorotaMKS PiłaIFSA
271981Popławska DorotaMKS PiłaIFSA
281982Popławska DorotaMKS PiłaIFSA
291983Popławska DorotaMKS PiłaIFSA
301984Popławska DorotaMKS PiłaIFSA
311985Popławska DorotaMKS PiłaIFSA
321986Białek ElżbietaAZS-AWF KatowiceIFSA
331987Popławska Dorota
Hartel Alicja
AZS-AWF Poznań
AZS-AWF Katowice
FIT
331987Białek ElżbietaAZS-AWF KatowiceIFSA
341988Popławska DorotaAZS-AWF PoznańIFSA
341988Popławska DorotaAZS-AWF PoznańFIT
351989Duszyńska KatarzynaAZS-AWF KatowiceIFSA
351989Hartel AlicjaAZS-AWF KatowiceFIT
361990Hartel AlicjaAZS-AWF KatowiceIFSA
361990Pieczka AleksandraAZS-AWF KatowiceFIT
371991Kula MartaMKS OlkuszIFSA
371991Hartel AlicjaAZS-AWF KatowiceFIT
381992Rudnicka KatarzynaSP 206 WarszawaIFSA
381992Hartel AlicjaAZS-AWF KatowiceFIT
391993Młodzianowska AnnaPałac Młodz. WarszawaIFSA
391993Młodzianowska AnnaPałac Młodz. WarszawaFIT
401994Młodzianowska AnnaPałac Młodz. WarszawaIFSA
401994Młodzianowska AnnaPałac Młodz. WarszawaFIT
411995Filipowicz AnnaSP 220 WarszawaIFSA
411995Filipowicz AnnaSP 220 WarszawaFIT
421996Weselak WiktoriaAZS-AWF KatowiceIFSA
421996Weselak WiktoriaAZS-AWF KatowiceFIT
431997Weselak WiktoriaAZS-AWF KatowiceIFSA
431997Weselak WiktoriaAZS-AWF KatowiceFIT
441998Weselak WiktoriaAZS-AWF KatowiceIFSA
441998Weselak WiktoriaAZS-AWF KatowiceFIT
451999Weselak WiktoriaAZS-AWF KatowiceFIG
462000Weselak WiktoriaAZS-AWF KatowiceFIG
472001Weselak WiktoriaAZS-AWF KatowiceFIG
482002Weselak WiktoriaAZS-AWF KatowiceFIG
492003Babkowa AlinaKS AZS AWF WrocławFIG
502004Sztetner AnnaAZS Biała PodlaskaFIG
512005Mikos EwaAZS-AWF KatowiceFIG
522006Janas AgnieszkaAZS-AWF KatowiceFIG
532007Janas AgnieszkaAZS-AWF KatowiceFIG
542008Czapla JoannaUKS As Zielona GóraFIG
552009Czapla JoannaUKS As Zielona GóraFIG
562010Czapla JoannaUKS As Zielona GóraFIG
572011Kondraszuk IzabelaSP 220 WarszawaFIG
582012Czapla JoannaUKS As Zielona GóraFIG
592013Czapla JoannaUKS As Zielona GóraFIG
602014Bałko AgnieszkaPTG Sokół KrakówFIG
612015Bałko DorotaPTG Sokół KrakówFIG
622016Bałko AgnieszkaMKS Żak Biała PodlaskaFIG
632017Bałko DorotaAcrogym KrakówFIG
MPSRokMężczyznNazwa klubuFederacja
11955Augustyniak AndrzejGwardia KrakówIFSA
21956Kucharczyk AlfredZryw KatowiceIFSA
31957Kucharczyk AlfredZryw KatowiceIFSA
41958Kucharczyk AlfredGwardia KatowiceIFSA
51959Bednarski AndrzejAS WarszawaIFSA
61960Kucharczyk AlfredGwardia KatowiceIFSA
71961Bednarski AndrzejTargówek WarszawaIFSA
81962Bednarski AndrzejTargówek WarszawaIFSA
91963Bednarski AndrzejTargówek WarszawaIFSA
101964Kosiński KrzysztofTargówek WarszawaIFSA
111965Malczewski JanuaryTargówek WarszawaIFSA
121966Cichalewski AndrzejTargówek WarszawaIFSA
131967Cichalewski AndrzejTargówek WarszawaIFSA
141968Malczewski JanuaryTargówek WarszawaIFSA
151969Śliwa JerzyCzarni WrocławIFSA
161970Niedzielski AdamGwardia Zielona GóraIFSA
171971Malczewski JanuaryTargówek WarszawaIFSA
181972Cichalewski AndrzejTargówek WarszawaIFSA
191973Rostek LeszekTargówek WarszawaIFSA
201974Majka WitoldKłos OlkuszIFSA
211975Majka WitoldKłos OlkuszIFSA
221976Rostek LeszekTargówek WarszawaIFSA
231977Majka WitoldKłos OlkuszIFSA
241978Wygas StanisławSparta KatowiceIFSA
251979Garstka AndrzejPolonia ŚwidnicaIFSA
261980Garstka AndrzejPolonia ŚwidnicaIFSA
271981Garstka AndrzejAZS-AWF PoznańIFSA
281982Garstka AndrzejAZS-AWF PoznańIFSA
291983Garstka AndrzejAZS-AWF PoznańIFSA
301984Król MarekAZS-AWF PoznańIFSA
311985Garstka AndrzejAZS-AWF PoznańIFSA
321986Gudzio AndrzejAZS-AWF KatowiceIFSA
331987Garstka AndrzejAZS-AWF PoznańIFSA
331987Garstka AndrzejAZS-AWF PoznańFIT
341988Garstka AndrzejAZS-AWF PoznańFIT
341988Gudzio AndrzejAZS-AWF KatowiceIFSA
351989Wilusz KrzysztofAZS-AWF KatowiceIFSA
351989Wilusz KrzysztofAZS-AWF KatowiceFIT
361990Wilusz KrzysztofAZS-AWF KatowiceIFSA
361990Wilusz KrzysztofAZS-AWF KatowiceFIT
371991Wilusz KrzysztofAZS-AWF KatowiceIFSA
371991Wilusz KrzysztofAZS-AWF KatowiceFIT
381992Wilusz KrzysztofAZS-AWF KatowiceIFSA
381992Sienkiewicz AdrianGwardia Zielona GóraFIT
391993Sienkiewicz AdrianGwardia Zielona GóraIFSA
391993Wilusz KrzysztofAZS-AWF KatowiceFIT
391993Sienkiewicz AdrianGwardia Zielona GóraIFSA
401994Sienkiewicz AdrianGwardia Zielona GóraFIT
401994Kies TomaszAZS-AWF KatowiceIFSA
411995Wilusz KrzysztofAZS-AWF KatowiceIFSA
411995Wilusz KrzysztofAZS-AWF KatowiceFIT
421996Sienkiewicz AdrianGwardia Zielona GóraIFSA
421996Sienkiewicz AdrianGwardia Zielona GóraFIT
431997Kies TomaszAZS-AWF KatowiceIFSA
431997Sienkiewicz AdrianGwardia Zielona GóraFIT
441998Sienkiewicz AdrianGwardia Zielona GóraIFSA
441998Sienkiewicz AdrianGwardia Zielona GóraFIT
451999Sienkiewicz AdrianGwardia Zielona GóraFIG
462000Sienkiewicz AdrianGwardia Zielona GóraFIG
472001Brzozowski AleksanderAZS-AWF KatowiceFIG
482002Brzozowski AleksanderAZS-AWF KatowiceFIG
492003Wadecki JózefKS Gwardia Zielona GóraFIG
502004Wadecki JózefKS Gwardia Zielona GóraFIG
512005Bryłka AdrianAZS-AWF KatowiceFIG
522006Wadecki JózefUKS As Zielona GóraFIG
532007Sondel SebastianAZS AWF PoznańFIG
542008Wadecki JózefUKS As Zielona GóraFIG
552009Sondel SebastianAZS AWF PoznańFIG
562010Sobierajski WojciechAZS AWF PoznańFIG
572011Czerniak JacekMKS Nadzieja OlkuszFIG
582012Suda KonradUKS SP 220 WarszawaFIG
592013Wesołowski MarcinAZS AWF PoznańFIG
602014Wesołowski MarcinAZS AWF PoznańFIG
612015Wesołowski MarcinAZS AWF PoznańFIG
622016Wesołowski MarcinAZS AWF PoznańFIG
632017Aksamitnyi OlegUKS SP 220 WarszawaFIG

Polski Związek Gimnastyczny jest stowarzyszeniem zrzeszającym kluby gimnastyczne w Polsce. Jest to organizacja no-profit zarządzającą dyscyplinami gimnastycznymi na terenie Polski. Jesteśmy członkami Międzynarodowej Federacji Gimnastycznej (FIG), Europejskiej Unii Gimnastycznej (UEG) oraz Polskiego Komitetu Olimpijskiego (PKOl):