6. International Junior Budapest Cup
24 maja 2021
Eurocamp 2021
31 maja 2021

FIG zaprasza sportowców do udziału w grupie roboczej ds. Ochrony

Zaproszenie FIG sportowców różnych dyscyplin do udziału w utworzonej grupie roboczej

FIG ogłosił w zeszłym tygodniu powołanie grupy roboczej ds. Ochrony. Przewodniczącą będzie Donatella Sacchi, Prezydent Komitetu Technicznego Kobiecej Gimnastyki Sportowej FIG.
Zadania Grupy to proponowanie i wspieranie różnych projektów mających na celu wprowadzenie pozytywnych zmian kulturowych w świecie gimnastyki.

Grupa robocza jest aktywną grupą, co oznacza, że ​​zamiast stałych członków, osoby z różnych środowisk będą zapraszane do udziału w spotkaniach, w zależności od głównego tematu dyskusji. FIG uważa, że ​​zaangażowanie sportowców ma kluczowe znaczenie dla powodzenia tego przedsięwzięcia, a jeśli chodzi o proponowanie nowych pomysłów i zaleceń, to sportowcy są najlepiej przygotowani do tego, aby odmienić zasady gry.

Z tego powodu grupa robocza FIG chciałaby polegać na niewielkiej liczbie sportowców – dowolnej narodowości lub dyscypliny, aktywnych lub na emeryturze – którzy uważają, że mogą aktywnie uczestniczyć w pracy i myśleniu grupy.

Zachęcamy zainteresowanych sportowców do wysyłania aplikacji bezpośrednio do jednostki nadzorującej na adres guarding@fig-gymnastics.org do 10 czerwca 2021 roku. W liście motywacyjnym wnioskodawca musi jasno wyjaśnić, dlaczego jest zainteresowany udziałem i jaki konkretny wkład może wnieść do grupy.

Chcemy podkreślić, że celem grupy roboczej nie jest ujawnianie zarzutów poważnych nadużyć w jakimkolwiek kraju ani zajmowanie się nimi. Wszelkie zarzuty dotyczące niewłaściwego postępowania i molestowania mogą i muszą być zgłaszane do Gymnastics Ethics Foundation, niezależnego organu zajmującego się takimi przypadkami.

Komentarze są wyłączone.