Zmiana terminów zawodów
30 marca 2021
Wspaniały start reprezentantek Polski Juniorek w Gimnastyce artystycznej na międzynarodowym turnieju w Sofii
8 kwietnia 2021

Puchar Polski Juniora Młodszego – Odwołany

Szanowni Państwo
Trenerzy oraz Prezesi okręgowych związków, klubów sportowych
W imieniu Zarządu Sekcji Trampoliny Polskiego Związku Gimnastycznego, uprzejmie informuję, że w związku z ogłoszeniem przez Rząd RP, kolejnych obostrzeń epidemiologicznych oraz zaleceń wydanych przez Ministerstwa Zdrowia, w porozumieniu z organizatorem, podjęliśmy decyzję o odwołaniu kolejnych zawodów – Pucharu Polski Juniora Młodszego / Kwalifikacji B do Finału OOM w Jaworze, planowanych na 16-17 kwietnia.
Mamy nadzieję, że sytuacja będzie ulegała poprawie, że będzie następowało powolne uwalnianie obowiązujących restrykcji, pozwalające na otwarcie obiektów sportowych i wznowienie zajęć treningowych oraz innych naszych akcji sportowych.
Staramy się o przesunięcie naszych obu Pucharów z Kwalifikacjami do Finału OOM na terminy nie wcześniej jednak niż majowe.
W naszych decyzjach kierujemy się przede wszystkim bezpieczeństwem i zdrowiem Państwa, zawodników jak też innych uczestników wydarzeń sportowych. Mając świadomość powagi aktualnej sytuacji i niemożności przewidywania rozwoju sytuacji w kraju, rozważamy również możliwość rozegrania tylko jednej kwalifikacji.
W związku z powyższym bardzo Państwa proszę o śledzenie komunikatów krajowych oraz naszych komunikatów, w których na bieżąco będziemy przekazywali wszystkie informacje. W razie pytań i wątpliwości proszę o kontakt z nami.
Życzę Państwu dużo zdrowia, dużo sił, nadziei na lepsze dni, a przede wszystkim
Zdrowych, Wesołych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych
Wiceprezes ds. Trampoliny PZG Urszula Wojtkowiak

Komunikat nr 2/2021 (201 pobrań)

Komentarze są wyłączone.