Dzisiaj zatrzymało się serce Naszego Konrada Zielińskiego
9 marca 2021
Kurs sędziego okręgowego – Akrobatyka sportowa
12 marca 2021

Dziękujemy Leszku

Ogromnie nam miło, że po raz pierwszy od dłuższego czasu jesteśmy, zarówno Ty jak i Zarząd oraz prawdopodobnie duża część środowiska tego samego zdania i mówimy jednym głosem. Chodzi tu oczywiście o termin i sposób przeprowadzenia wyborów.

Przypominamy Ci również, iż to Ty nalegałeś na przeprowadzenie natychmiastowych wyborów. Jak dobrze wiesz sytuacja epidemiczna to uniemożliwia. Dlatego Zarząd chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom Twoim i prawdopodobnie części środowiska zobowiązał się do przeprowadzenia wyborów w możliwie najszybszym terminie, mając nadzieję, że sytuacja epidemiczna się unormuje. Niestety nic takiego się nie stało, wybory stacjonarne nadal nie są możliwe. Wobec tego istnieją 2 możliwości: wybory przez internet lub przesunięcie wyborów do czasu, gdy będą możliwie tradycyjne stacjonarne wybory.

Zarząd mógł samodzielnie podjąć uchwałę o przesunięciu terminu wyborów, lecz ze względu na szacunek, jakim darzy środowisko gimnastyczne zaproponował, aby oni sami wypowiedzieli się w tej kwestii.

Za Zarząd

Mariusz Wiliński p/o Prezesa

 

Komentarze są wyłączone.