Zaświadczenia o ważności Licencji PZG
29 grudnia 2020
Podziękowanie
31 grudnia 2020

List okolicznościowy

Podziękowanie

Szanowna Pani Prezes

W imieniu Zarządu Sekcji Trampoliny Polskiego Związku Gimnastycznego oraz całego środowiska naszej dyscypliny, prosimy przyjąć serdeczne podziękowania za dotychczasową współpracę.

Osiem lat spędzonych razem w gimnastycznej rodzinie – Polskim Związku Gimnastycznym – to okres przeżytych wspólnie wielu wydarzeń sportowych na arenie krajowej i międzynarodowej.

Przez wszystkie te lata czuliśmy Pani wiarę i bezinteresowne wsparcie w dążeniu do osiągnięcia najwyższych sukcesów sportowych. Przepraszamy, że nie wszystkie oczekiwania udało nam się spełnić, ale taka jest uroda i prawo sportu

Bardzo dziękujemy, że była Pani z nami. Że pomimo wielu zadań i obowiązków mogliśmy Panią gościć na naszych krajowych imprezach. Bezpośrednie spotkania były bardzo ważne nie tylko dla nas trenerów, działaczy i organizatorów, ale przede wszystkim dla naszych zawodników. Zupełnie inny wymiar miał medal wręczony osobiście przez Prezesa Związku – inaczej błyszczał.

Dziękujemy za wspólne przeżycia i emocje na ważnych zawodach międzynarodowych. Za wspólną radość z odniesionych sukcesów i za słowa pocieszenia przy ponoszonych porażkach. W Pani obecności i interakcji z zawodnikami oraz trenerami, sukces nabierał większej wartości, a niepowodzenie mniej bolało. Za obecność z nami – Dziękujemy.

Szanowna Pani Prezes
Wszystkie rozstania, bez względu na okoliczności są smutne. Jeszcze raz dziękując, życzymy Pani – Pani Prezes, szybkiego odnalezienia swojej roli w nowej rzeczywistości.
W Nowym Roku 2021, życzymy przede wszystkim Zdrowia bo tak naprawdę od niego wszystko zależy.
Ze sportowym pozdrowieniem

Trampolina Polskiego Związku Gimnastycznego

Komentarze są wyłączone.