Decyzja Zarządu Sekcji GSM – Trener KNS
18 października 2020
Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek w gimnastyce artystycznej – Odwołane
27 października 2020

Indywidualne Mistrzostwa Polski w Gimnastyce sportowej mężczyzn

Indywidualne Mistrzostwa Polski w gimnastyce sportowej organizowane są raz w roku dla zawodników zrzeszonych w klubach na terenie całej Polski. Miasto Gdańsk już po raz 3 w bieżącym stuleciu (poprzednio 2010 i 2018) będzie organizatorem Mistrzostw. Tegoroczna impreza ma być promocją i zachętą do uprawiania gimnastyki wśród mieszkańców miasta Gdańska i okolic.

Zawody odbywacć się będą na Hali Gimnastycznej Leszka Blanika Centrum Innowacyjno wdrożeniowe w dniach 06-08.11.2020. Przepiękny obiekt położny w dzielnicy Gdańsk-Oliwa juzż samym wyglądem przyciąga zainteresowanie gdańskiej społeczności.
Tym razem zawody będą organizowane tylko w jednej dyscyplinie, jednak tej, która ma najbogatszą historię oraz 2 medale olimpijskie zdobyte przez Leszka Blanika w 2000 i 2008 r. Rywalizacja sportowa odbywać się będzie na podstawie przepisów FIG w kategorii juniora, młodzieżowca oraz seniora.

Zgodnie z zaleceniami Rządu RP zawody będą odbywały się bez publiczności. Jednakże aby spełnić oczekiwania widzów będzie dostępna transmisja online.

Bezpośredni link do Streamingu Live wraz z komentarzem – https://imprezylive.pl

Bezpośredni link do wyników na żywo – https://online.itdsport.pl/#/strony/turniej/75

Pomimo braku możliwości obejrzenia zawodów z trybun, zachęcamy wszystkich do kibicowania naszym zawodników z przed ekranów!

Link do FB – https://www.facebook.com/IMP.GIM.2020

Program zawodów

 

Komentarze są wyłączone.