Puchar Świata w Paryżu
18 września 2019
Kongres Psychologii Sportu
27 września 2019

Mistrzostwa Świata w Gimnastyce artystycznej

W niedziele zakończyły się Mistrzostwa Świata w gimnastyce artystycznej. Wśród indywidualistek Polskę reprezentowała Natalia Kozioł, która na co dzień reprezentuje klub SGA Gdynia.
„Na mistrzostwach świata w Baku przede wszystkim chciałam zaprezentować się z jak najlepszej strony. Chciałam pokazać, ze mimo trudności, które napotkałam na swojej drodze jestem w stanie wystartować na miarę moich możliwości. Uważam, że tak też zrobiłam. Mimo drobnych błędów nie poddałam się i swój start zaliczam do udanych.”
Natalia zakończyła wielobój na 51 miejscu.

 

W konkurencji układów zespołowych nasz kraj reprezentowały: Aleksandra Wlaźlak, Aleksandra Majewska, Julia Chochół, Alicja Dobrołęcka i Milena Górska, które po klasyfikacji w dwóch układach uplasowały się na 18 miejscu.


„Mistrzostwa Świata w Baku były dla nas najważniejszą imprezą w tym roku, dlatego zależało nam aby pokazać się z jak najlepszej strony. Przygotowania nie były łatwe, a straty kontrolne nie zawsze dobre. Mimo to, te zawody były dla nas bardzo udane. Jesteśmy zadowolone, ponieważ oba układy wykonałyśmy równo, czysto oraz na miarę naszych możliwości.” – tak po starcie mówiła Aleksandra Wlaźlak-kapitan naszej reprezentacji

Komentarze są wyłączone.