Sukcesy akrobatów w Pucharze Świata
15 kwietnia 2019
FIG AGF Junior Trophy – Baku
23 kwietnia 2019

Mistrzostwa Europy w gimnastyce sportowej – Podziękowania

Drogie koleżanki i koledzy!

Bardzo serdecznie chciałam podziękować wszystkim członkom naszego Związku, którzy swoją ciężką pracą przyczynili się do tego, że Mistrzostwa Europy w gimnastyce sportowej kobiet i mężczyzn w Szczecinie zostały przeprowadzone w sposób bardzo profesjonalny i robiący ogromne wrażenie na uczestnikach. Ze strony naszego Związku zaangażowali się bez reszty i mimo ogromnego zmęczenia i nieprzespanych nocy wytrwali i wykonali ogrom wspaniałej pracy.
Dziękuję Urszuli Wojtkowiak, Wiesławie Milewskiej, które stały na pierwszej linii na Infodesk i z ogromnym spokojem i cierpliwością odpowiadały na wszystkie nawet bardzo trudne pytania szefom delegacji. Przygotowywały także materiały do pracy komisji sędziowskich. Spokój i profesjonalizm Mariusza Wilińskiego pozwolił nam uniknąć wielu problemów w trakcie przygotowywania zawodów od strony merytorycznej. Panu Zbigniewowi Pelcowi bardzo dziękuję za spokój i dystans oraz rewelacyjne wypełnianie swoich zadań jako opiekuna komisji sędziowskich oraz przewodniczącego komisji do spraw składania protestów.
Szczególnie gorąco dziękuję wraz z załączeniem słowa przepraszam Panu Zbigniewowi Pileckiemu za profesjonalne podejście do zadań i mimo ogromu przeciwności i problemów wytrwał do końca. Bardzo serdecznie Ci Zbyszku dziękuję!
Bez środowiska szczecińskiego, trenerek i trenerów, zawodników, ale przede wszystkim bez Marcina Steczka nie poradzilibyśmy sobie z wieloma problemami.
Bardzo serdecznie Wam za Wasze zaangażowanie i wsparcie dziękuję!
Reżyserem całego wydarzenia, który panował nad całym wydarzeniem była Joanna Uracz przed którą chylę czoła za jej profesjonalizm. Dziękuję także za wspaniałą pracę Adamowi Koperskiemu, Paulinie Kociędzie, Pauli Kwiczale, Kasi Jurkowskiej-Kowalskiej.
I osobne słowa podziękowania dla wolontariuszy, którzy przyjechali z Krakowa, Zabrza i wypełniali swoje zadania z ogromnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością za powierzone zadanie.
Na samym końcu, ale szczególnie gorąco i z ogromnym szacunkiem dziękuję Panu Jarosławowi Dudzie za ogrom pracy w przygotowywaniu tych zawodów od strony organizacyjnej. Trzymanie całego systemu transportu, załadunku, rozładunku sprzętu z różnych stron Polski ale także Europy wymagało ogromnego nakładu pracy i niesłychanej cierpliwości. Kazek jestem pełna podziwu dla Ciebie i dla Twojej cierpliwości, wytrzymałości i odporności. Wielość zadań jakie przyjąłeś na siebie wymagały ogromnej wytrzymałości. Bardzo, bardzo Ci dziękuję!

Ze sportowym pozdrowieniem,
Barbara Stanisławiszyn
Prezes Polskiego Związku Gimnastycznego

Warszawa, dn. 17 kwietnia 2019

Podziękowanie – plik do pobrania

Komentarze są wyłączone.