Konkursy na stanowisko trenera kadry w Gimnastyce artystycznej
11 października 2018
Flanders International Acro Cup – Zaproszenie
15 października 2018

Grand Prix Brno 2018

W dniach od 12 do 14 października w Czeskim mieście Brno rozegrane zostało Grand Prix w gimnastyce artystycznej, nasza reprezentantka Wiktoria Mielec (PTG Sokół Kraków) uplasowała się ostatecznie na 15 pozycji, za swój najlepiej wykonany układ otrzymała 16.00 pkt.

Przy okazji zawodów GP odbył się Międzynarodowy Turniej Juniorek Tart Cup 2018, dla naszych reprezentantek Alicji Dobrołęckiej (KSGA Legion Warszawa) oraz Kornelii Pacholec (SGA Gdynia) był to pierwszy start na arenie międzynarodowej w nowym sezonie.

Alicja Dobrołęcka (KSGA Legion Warszawa) w wieloboju wywalczyła brązowy medal, na pierwszym miejscu stanęła Rosjanka Lala Kramarenko, drugie miejsce zajęła jej rodaczka Sofia Nikeeva. Jednocześnie Alicja zakwalifikowała się do 4 finałów, gdzie w układzie z obręczą zdobyła kolejny brązowy medal, w układach z piłką i maczugami była 5 a w finale ze wstążką zajęła 6 miejsce.

Zawodniczki zostały również nagrodzone w kategorii Olimpic Hopes, w której rywalizowały z reprezentantkami Czech i Słowacji. W tej Kategorii najlepsza była Alicja Dobrołęcka (KSGA Legion Warszawa), Kornelia Pacholec (SGA Gdynia) zdobyła brązowy medal.

 

Komentarze są wyłączone.