9th Age Group Competitions in Acrobatic Gymnastics
16 października 2017
Nabór do Ośrodka Szkolenia PZG w Rumi
24 października 2017

28. Mistrzostwa Europy w Akrobatyce sportowej – Wyniki

Wyniki seniorów:

Dwójki mężczyzn
1. Igor Mishev, Nikolay Suprunov (RUS) 86.450
2. Kilian Goffaux, Robin Casse (BEL) 85.550
3. Aliaksei Zayats, Artsiom Yashchanka (BLR) 84.290
4. Vitalii Nepomniashchyi, Dmytro Naumenko (UKR) 83.930
5. Tim Sebastian, Michail Kraft (GER) 82.970
6. Jake Phelan, Michale Hill (GBR) 82.450
7. Eyal Palgi Sadik, Timur Berg (ISR) 80.040
8. Rafael Planells, Javier Martinez (ESP) 78.120

Dwójki mężczyzn – Układ statyczny
1. Igor Mishev, Nikolay Suprunov (RUS) 29.170
2. Kilian Goffaux, Robin Casse (BEL) 29.080
3. Tim Sebastian, Michail Kraft (GER) 29.070
4. Aliaksei Zayats, Artsiom Yashchanka (BLR) 28.300
5. Vitalii Nepomniashchyi, Dmytro Naumenko (UKR) 28.180
6. Jake Phelan, Michael Hill (GBR) 28.060

Dwójki mężczyzn – Układ dynamiczny
1. Kilian Goffaux, Robin Casse (BEL) 28.770
2. Igor Mishev, Nikolay Suprunov (RUS) 28.740
3. Jake Phelan, Michael Hill (GBR) 27.650
4. Yitalii Nepomniashchyi, Dmytro Naumenko (UKR) 27.290
5. Rafael Planells, Javier Martinez (ESP) 27.000
6. Aliaksei Zayats, Artsiom Yashchanka (BLR) 27.000

Dwójki mieszane
1. Marina Chernova, Georgiy Pataraia (RUS) 92.240
2. Artur Beliakou, Volha Melnik (BLR) 86.370
3. Lewis Walker, Katherine Williams (GBR) 85.110
4. Bruno Tavares, Beatriz Ferreira (POR) 79.840
5. Wojciech Dackiewicz, Julia Kraj (POL) 78.530
6. Silvia Coronado, Guillem Martinez (ESP) 70.740

Dwójki mieszane – Układ statyczny
1. Marina Chernova, Georgii Pataraia (RUS) 31.060
2. Artur Beliakou, Volha Melnik (BLR) 29.440
3. Lewis Walker, Katherine Williams (GBR) 29.120
4. Bruno Tavares, Beatriz Ferreira (POR) 27.270
5. Wojciech Dackiewicz, Julia Kraj (POL) 26.550
6. Silvia Coronado, Guillem Martinez (ESP) 23.620

Dwójki mieszane – Układ dynamiczny
1. Marina Chernova, Georgii Pataraia (RUS) 30.390
2. Lewis Walker, Katherine Williams (GBR) 29.580
3. Artur Beliakou, Volha Melnik (BLR) 28.660
4. Bruno Tavares, Beatriz Ferreira (POR) 27.580
5. Wojciech Dackiewicz, Julia Kraj (POL) 26.730
6. Silvia Coronado, Guillem Martinez (ESP) 25.950

Dwójki kobiet
1. Daria Guryeva, Daria Kalinina (RUS) 89.530
2. Noemie Lammertyn, Lore Van Den Berghe (BEL) 85.090
3. Mika Lefkovits, Roni Surzon (ISR) 84.910
4. Veronika Habelok, Iryna Nazimova (UKR) 79.810
5. Djenti Verbrugge, Nicole Eykelenboom (NED) 76.800
6. Martyna Wojnar, Malwina Sala (POL) 71.820

Dwójki kobiet – Układ statyczny
1. Daria Guryeva, Daria Kalinina (RUS) 30.200
2. Noemie Lammertyn, Lore Van Den Berghe (BEL) 29.500
3. Mika Lefkovits, Roni Surzon (ISR) 28.640
4. Djenti Verbrugge, Nicole Eykelenboom (NED) 26.680
5. Veronika Habelok, Iryna Nazimova (UKR) 26.290
6. Martyna Wojnar, Malwina Sala (POL) 24.870

Dwójki kobiet – Układ dynamiczny
1. Daria Guryeva, Daria Kalinina (RUS) 29.140
2. Noémie Lammertyn, Lore Van Den Berghe (BEL) 27.380
3. Mika Lefkovits, Roni Surzon (ISR) 27.280
4. Veronika Habelok, Iryna Nazimova (UKR) 26.550
5. Djenti Verbrugge, Nicole Eykelenboom (NED) 25.850
6. Martyna Wojnar, Malwina Sala (POL) 22.240

Trójki kobiet
1. Polina Plastinina, Kseniia Zagoskina, Daria Chebulanka (RUS) 87.560
2. Isabel Haigh, Ilisha Boardman, Emily Hancock (GBR) 86.000
3. Karina Sandovich, Julia Ivonchyk, Veranika Nabokina (BLR) 83.790
4. Fem Van Os, Pleuie Van Mook, Mariska Van De Water (NED) 80.390
5. Andrea Verisimo, Belen Gomez, Alexandra Gonzalez (ESP) 79.710
6. Alina Heinowski, Annalena Kunz, Anna Hannemann (GER) 77.930
7. Florentina Gruber, Melanie Trautenberger, Victoria Loidl (AUT) 76.730
8. Margot Deschamps, Zoe Contargyris, Valentine Morgant (FRA) 74.030
9. Aleksandra Kotlinska, Izabela Matias, Wiktoria Zolkiewicz (POL) 70.230

Trójki kobiet – Układ dynamiczny
1. Polina Plastinina, Kseniia Zagoskina, Daria Chebulanka (RUS) 29.300
2. Jennifer Bailey, Roxanna Parker, Gabrielle Potter (GBR) 28.590
3. Karina Sandovich, Julia Ivonchyk, Veranika Nabokina (BLR) 28.140
4. Margot Deschamps, Zoe Contargyris, Valentine Morgant (FRA) 26.690
5. Andrea Verisimo, Belen Gomez, Alexandra Gonzalez (ESP) 26.600
6. Fem Van Os, Pleunie Van Mook, Mariska Van De Water (NED) 26.340

Trójki kobiet – Układ statyczny
1. Polina Plastinina, Kseniia Zagoskina, Daria Chebulanka (RUS) 29.200
2. Isabel Haigh, Ilisha Boardman, Emily Hancock (GBR) 28.840
3. Karina Sandovich, Julia Ivonchyk, Veranika Nabokina (BLR) 28.060
4. Fem Van Os, Pleunie Van Mook, Mariska Van de Water (NED) 27.070
5. Andrea Verisimo, Belen Gomez, Alexandra Gonzalez (ESP) 26.800
6. Alina Heinowski, Annalena Kunz, Anna Hannemann (GER) 26.730

Czwórki mężczyzn
1. Daniel Uralevitch, Yannay Kalfa, Efi Efraim Sach, Lidar Dana (ISR) 89.230
2. Lewis Watts, Conor Sawenko, Charlie Tate, Adam Upcott (GBR) 88.800
3. Vladyslav Kukurudz, Stanislav Kukurudz, Yurii Push, Taras Yarush (UKR) 85.440
4. Noam Raj Patel, Bram Geusens, Jonas Anthoon, Hannes Garre (BEL) 83.190
5. Vadim Nabiev, Aleksandr Pchelnikov, Victor Grechukhin, Andrei Shkvarok (RUS) 83.090
6. Vincent Kuehne, Sebastian Grohmann, Erik Leppuhner, Tom Maedler (GER) 79.280

Czwórki mężczyzn – Układ dynamiczny
1. Daniel Uralevitch, Yannay Kalfa, Efi Efraim Sach, Lidar Dana (ISR) 29.530
2. Lewis Watts, Conor Sawenko, Charlie Tate, Adam Upcott (GBR) 29.150
3. Vladyslav Kukurudz, Stanislav Kukurudz, Yurii Push, Taras Yarush (UKR) 28.650
4. Vadim Nabieb, Aleksandr Pchelnikov, Victor Grechukhin, Andrei Shkvarok (RUS) 28.530
5. Vincent Kuehne, Sebastian Grohmann, Erik Leppuhner, Tom Maedler (GER) 27.150
6. Noam Raj Patel, Bram Geusens, Jonas Anthoon, Hannes Garre (BEL) 27.140

Czwórki mężczyzn – Układ statyczny
1. Daniel Uralevitch, Yannay Kalfa, Efi Efraim Sach, Lidar Dana (ISR) 29.740
2. Lewis Watts, Conor Sawenko, Charlie Tate, Adam Upcott (GBR) 29.550
3. Vadim Nabiev, Aleksandr Pchelnikov, Victor Grechukhin, Andrei Shkvarok (RUS) 28.510
4. Vladyslav Kukurudz, Stanislav Kukurudz, Yurii Push, Taras Yarush (UKR) 28.470
5. Noam Raj Patel, Bram Geusens, Jonas Anthoon, Hannes Garre (BEL) 27.530
6. Vincent Kuehne, Sebastian Grohmann, Erik Leppuhner, Tom Maedler (GER) 26.750

Wyniki Juniorów

Dwójki kobiet
1. Oleksandra-Mariia Tabachynska, Yuliia Pylypiak (UKR) 83.500
2. Iasmina Ishankulova, Kristina Garshina (RUS) 82.320
3. Stephanie Ricketts, Stamatia Raftapolou (GBR) 81.940
4. Mariana Candeias, Marta Nunes (POR) 81.460
5. Maryna Kulahina, Anna Distel (BLR) 79.100
6. Arbel Rubinstein, Noa Kaplan (ISR) 77.780

Dwójki kobiet – Układ dynamiczny
1. Oleksandra-Mariia Tabachynska, Yuliia Pylypiak (UKR) 28.350
2. Stephanie Ricketts, Stamatia Raftapolou (GBR) 28.060
3. Mariana Candeias, Marta Nunes (POR) 27.260
4. Iasmina Ishankulova, Kristina Garshina (RUS) 26.950
5. Maryna Kulahina, Anna Distel (BLR) 26.790
6. Arbel Rubinstein, Noa Kaplan (ISR) 26.730

Dwójki kobiet – Układ statyczny
1. Iasmina Ishankulova, Kristina Garshina (RUS) 28.620
2. Maryna Kulahina, Anna Distel (BLR) 28.200
3. Oleksandra-Mariia Tabachynska, Yuliia Pylypiak (UKR) 28.050
4. Mariana Candeias, Marta Nunes (POR) 27.470
5. Arbel Rubinstein, Noa Kaplan (ISR) 27.420
6. Scarlet Stranchan-Wills, Isobel Davey (GBR) 24.560

Dwójki mężczyzn
1. Andrei Zuev, Artem Simonov (RUS) 86.150
2. Callum Portugal-Walker, Kieran Blower (GBR) 83.950
3. Henrique Branco, Tomas Filipe (POR) 82.940
4. Aleh Mikhalevich, Maksim Markevich (BLR) 82.700
5. Mykyta Lukakhin, Mykyta Nikitin (UKR) 79.290
6. Aleksander Szczerbaty, Dominik Pozniak (POL) 78.240
7. Nils Beuven, Lars Erik Pohl (GER) 78.000
8. Shavit Attar, Gaul Feldman (ISR) 73.840

Dwójki mężczyzn – Układ dynamiczny
1. Callum Portugal-Walker, Kieran Blower (GBR) 28.500
2. Andrei Zuev, Artem Simonov (RUS) 27.850
3. Aleh Mikhalevich, Maksim Markevich (BLR) 27.800
4. Henrique Branco, Tomas Filipe (POR) 27.040
5. Mykyta Lukakhin, Mykyta Nikitin (UKR) 26.740
6. Aleksander Szczerbaty, Dominik Pozniak (POL) 24.940

Dwójki mężczyzn – Układ statyczny
1. Andrei Zuev, Artem Simonov (RUS) 28.800
2. Aleh Mikhalevich, Maksim Markevich (BLR) 28.000
3. Callum Portugal-Walker, Kieran Blower (GBR) 28.000
4. Henrique Branco, Tomas Filipe (POR) 27.190
5. Nils Beuven, Lars Erik Pohl (GER) 26.800
6. Shavit Attar, Gaul Feldman (ISR) 26.290

Dwójki mieszane
1. Aleksandra Balandina, Valeriy Tukhashvili (RUS) 84.450
2. Marte Snoeck, Bram Roettger (BEL) 84.200
3. Aghasif Rahimov, Nurjan Jabbarli (AZE) 83.000
4. Rhys Cowler, Mollie Jaggers (GBR) 81.950
5. Britney Bordewijk, Stein Briggen (NED) 81.720
6. Daniel Blintsov, Xenia Denise Mehlhaff (GER) 81.680
7. Ilya Famenkou, Viktoryia Akhotnikava (BLR) 80.650
8. Julien Fillette, Victoire Seon (FRA) 80.600
9. Mariela Kostadinova, Panayot Dimitrov (BUL) 80.050
10. Dmytro Bordiakivskyi, Nataliya Yuskiv (UKR) 79.740
11. Amit Gutmacher, Gaia Kadosh (ISR) 79.570
12. Marcin Firak, Julia Fajfur (POL) 76.680
13. Tamar Kutateladze, Saba Zazadze (GEO) 74.840
14. Dmitrii Bargan, Antonina Sapcova (MDA) 73.140

Dwójki mieszane – Układ statyczny
1. Marte Snoeck, Bram Röttger (BEL) 28.350
2. Aleksandra Balandina, Valeriy Tukhashvili (RUS) 28.100
3. Aghasif Rahimov, Nurjan Jabbarli (AZE) 27.900
4. Daniel Blintsov, Xenia Denise Mehlhaff (GER) 27.400
5. Britney Bordewijk, Stein Briggen (NED) 27.210
6. Amit Gutmacher, Gaia Kadosh (ISR) 27.070
7. Rhys Cowler, Mollie Jaggers (GBR) 26.950
8. Julien Fillette, Victoire Seon (FRA) 26.450

Dwójki mieszane – Układ dynamiczny
1. Marte Snoeck, Bram Roettger (BEL) 28.050
2. Aleksandra Balandina, Valeriy Tukhashvili (RUS) 28.000
3. Ruhidil Gurbanli, Abdulla Al-Mashaykhi (AZE) 27.700
4. Daniel Blintsov, Xenia Denise Mehlhaff (GER) 27.680
5. Britney Bordewijk, Stein Briggen (NED) 27.610
6. Rhys Cowler, Mollie Jaggers (GBR) 27.350
7. Dmytro Bordiakivskyi, Nataliya Yuskiv (UKR) 27.160
8. Ilya Famenkou, Viktoryia Akhotnikava (BLR) 24.020

Trójki kobiet
1. Joana Moreira, Rita Ferreira, Beatriz Carneiro (POR) 85.100
2. Amila Lozhkina, Ekaterina Sergeeva, Elizaveta Sergeeva (RUS) 84.400
3. Olena Vykhavanets, Inna Kaplanska, Iryna Khyzhniak (UKR) 83.450
4. Krystsina Lishova, Hanna Katsuba, Alina Kandziuliova (BLR) 82.740
5. Caitlin Owston, Amelia Pamler, Bethany Macdougall (GBR) 82.420
6. Anais Forlacroix, Julie Philouze, Claire Philouze (FRA) 82.200
7. Lisanne Hulder, Famke Van Wieren, Mare Blaam (NED) 81.060
8. Inbal Zeitonei, Yarin Ovadia, Meshi Hurvitz (ISR) 81.050
9. Martyna Bator, Wanesa Kaminska, Julia Wrobel (POL) 77.740
10. Lisa Mueller, Lena Waschulewski, Xenia Bartel (GER) 77.170
11. Karen Vanderdonckt, Carina Pittomvils, Noor Gerits (BEL) 74.340
12. Sopo Goglidze, Nana Chakvetadze, Tiniko Rizhamadze (GEO) 74.030

Trójki kobiet – Układ statyczny
1. Joana Moreira, Rita Ferreira, Beatriz Carneiro (POR) 28.850
2. Olena Vykhavanets, Inna Kaplanska, Iryna Khyzhniak (UKR) 28.250
3. Anais Forlacroix, Julie Philouze, Claire Philouze (FRA) 27.900
4. Inbal Zeitonei, Yarin Ovadia, Meshi Hurvitz (ISR) 27.830
5. Amila Lozhkina, Ekaterina Sergeeva, Elizaveta Sergeeva (RUS) 27.650
6. Caitlin Owston, Amelia Pamler, Bethany Macdougall (GBR) 27.470
7. Lisanne Hulder, Famke Van Wieren, Mare Blaam (NED) 26.740
8. Krystsina Lishova, Hanna Katsuba, Alina Kandziuliova (BLR) 25.540

Czwórki mężczyzn
1. Andrey Besedin, Artem Balashov, Nikolay Fedosov, Vladislav Vinogradov (RUS) 84.000
2. Aidan Lim, Alberto Cardillo-Zallo, Alexander Balfe, Alexander Papworth (GBR) 81.150
3. Mikita Barysenka, Uladzislau Lishou, Artsiom Bukhvalau, Raman Makaranka (BLR) 74.350

Czwórki mężczyzn – Układ statyczny
1. Andrey Besedin, Artem Balashov, Nikolay Fedosov, Vladislav Vinogradov (RUS) 28.250
2. Aidan Lim, Alberto Cardillo-Zallo, Alexander Balfe, Alexander Papworth (GBR) 27.600
3. Mikita Barysenka, Uladzislau Lishou, Artsiom Bukhvalau, Raman Makaranka (BLR) 25.260

Komentarze są wyłączone.