Sportbonus
11 października 2017
28. Mistrzostwa Europy w Akrobatyce sportowej – Wyniki
24 października 2017

9th Age Group Competitions in Acrobatic Gymnastics

W niedzielę 15 września zakończyły się Europejskie Zawody w Grupach Wiekowych w Akrobatyce sportowej.  Zawody rozegrane zostały w dwóch kategoriach wiekowych 12-18 lat i 11-16 lat.

 

Wyniki kategorii wiekowej 12-18 lat:

Dwójki kobiet
1. Olivia Procter, Evie Hancox (GBR) 28.300
2. Darina Ignatenia, Polina Pilipenko (RUS) 27.950
3. Gali Rosenstein, Kami Ram (ISR) 27.340
4. Beatriz Domingues, Marta Oliveira (POR) 26.750
5. Insaaf El Amraoui, Lisanne Verbeet (NED) 26.440
6. Cassie Merault, Adele Lapierre (FRA) 26.300
7. Gina Lee Nickler, Pia Schuetze (GER) 26.100
8. Robin Van Der Heyen, Majlen Mattheessens (BEL) 25.700

Dwójki mężczyzn
1. Timofei Ivanov, Maksim Karavaev (RUS) 28.750
2. Frazer Windows, Finlay Gray (GBR) 28.300
3. Mykolai Zemlianyi, Ivan Khazhanets (UKR) 27.050
4. Bruno Ramalho, Fabio Beco (POR) 26.780
5. Ilya Sedunou, Mikhail Valadzko (BLR) 25.950
6. Simon De Wever, Rajo Timmermans (BEL) 22.930

 

Nikola Kaminska, Michal Wrobel

Dwójki mieszane
1. Jordan Franklin, Ella Hanna Sanz (GBR) 28.300
2. Madina Zakariaeva, Oleg Varvaruzos (RUS) 28.300
3. Pedro Malato, Ines Semedo (POR) 27.250
4. Seppe Beyens, Margot Bogaerts (BEL) 27.050
5. Nikola Kaminska, Michal Wrobel (POL) 27.050
6. Sacha Venin, Lou Depenne (FRA) 26.100
7. Lorenzo Martino, Rebecca Sirca (ITA) 25.800
8. Darya Kulenok, Dzmitry Yermilau (BLR) 25.650

Trójki kobiet
1. Yaroslava Bekarenev, Nikol Aleinik, Noa Kazado Yakar (ISR) 28.200
2. Darya Niamarskaya, Anhelina Tsiukha, Sofiya Belmach (BLR) 27.600
3. Enora Thely, Genoa Howat, Emma El Aoudi El Akari (FRA) 27.150
4. Malou Willemot, Silke Coppens, Yana Degroote (BEL) 27.120
5. Milly Eaton, Olivia Huscroft, Ruby Horsman (GBR) 27.100
6. Emilya Nazarli, Raziya Seyidli, Laman Mammadova (AZE) 26.600
7. Raquel Fernandes, Ana Alvaro, Barbara Felix (POR) 26.050
8. Iana Enikeeva, Alina Fedorova, Arina Averina (RUS) 25.700

Maciej Durkalec, Melchior Czernik, Michal Ziemak, Kacper Sprawka

 

Czwórki mężczyzn
1. Ivan Ivanov, Bogdan Stepanov, Maksim Pavelko, Rustam Salimdzhanov (RUS) 28.200
2. Miguel Silva, Henrique Silva, Joao Pereira, Henrique Piqueiro (POR) 28.000
3. Max Crawford, Daniel Axford, Jacob Robinson, Cameron Patrick-Lothian (GBR) 26.450
4. Jorge Navarro De Alfonso, Jose Moreno, Erik Lundqvist Mila, Roberto Blasco (ESP) 25.700
5. Ihar Kalbasau, Matsvei Prankevich, Saveli Osipau, Aliaksei Minkou (BLR) 25.100
6. Maciej Durkalec, Melchior Czernik, Michal Ziemak, Kacper Sprawka (POL) 22.450

Wyniki kategorii wiekowej 11-16 lat:

Dwójki kobiet
1. Sasha Carpenter, Poppy Yates (GBR) 27.650
2. Albina Bavykina, Angelina Ronshina (RUS) 27.150
3. Nora Dejonghe, Nelle Van Der Taelen (BEL) 27.100
4. Ofri Dinar, Shai Shavit (ISR) 27.000
5. Madalena Mesquita, Mariana Costa (POR) 26.350
6. Laura Karczmarzyk, Pia Buttjes (GER) 26.250
7. Valeriia Kobets, Viktoria Kozlovska (UKR) 26.200
8. Montserrat Ballesteros, Sara Santiago (ESP) 26.000
9. Lian Boersma, Amber Bosma (NED) 25.950
10. Karyna Hancharova, Viktoryia Luchanok (BLR) 24.850

Dwójki mieszane
1. Anastasiia Chaganova, Nikita Ignatev (RUS) 27.650
2. Joseph Hill, Cheri-May Cunnigham (GBR) 27.200
3. Manuel Candeias, Madalena Cavilhas (POR) 27.200
4. Meron Weissmann, Hadar Fainshtein (ISR) 26.750
5. Mariam Shiukashvili, Lasha Gibradze (GEO) 26.000
6. Alexandre Sierra, Sandra Pintor (ESP) 25.850
7. Florian Borcea-Pfitzmann, Samira Rawolle (GER) 25.550
8. Nico Richter, Lena Meinhard (AUT) 24.850

Dwójki mężczyzn
1. Vladislav Glevitskii, Samir Mamedov (RUS) 27.750
2. Andrew Morris-Hunt, Archie Goonesekera (GBR) 27.500
3. Nadav Gershgoren, Chen Banuz (ISR) 27.100
4. Francisco Semedo, Luis Ferreira (POR) 26.500
5. Daniel Abbasov, Murad Rafiyev (AZE) 26.000
6. Fernando Romero, Javier Echevarrieta (ESP) 25.150

Trójki kobiet
1. Molly Berry, Trudie Roper, Sumaiya Hines (GBR) 28.050
2. Aygul Mametmuradova, Margarita Girenko, Elvira Iushinova (RUS) 28.000
3. Matilde Vieira, Margarida Malato, Margarida Sousa (POR) 27.450
4. Kiara De Backer, Xanthe Blokland, Fleur Hermans (BEL) 27.100
5. Volha Yazotchanka, Darya Ivaniutsenka, Aliaksandra Varazhun (BLR) 26.600
6. Daria Ivanova, Steisi Vasileva, Gabriela Boevska (BUL) 26.550
7. Daryna Pomianovska, Oleksandra Malchuk, Viktoriia Kunitska (UKR) 26.500
8. Arjenne Steenbergen, Myrthe Tognini, Iris Bergsma (NED) 26.400
9. Johanna Schmalfuss, Hanna Luisa Prell, Paulina Krause (GER) 26.200
10. Shir Bender, Maya David, Maya Weiss (ISR) 25.350

Czwórki mężczyzn
1. Adam Nudel, Yonatan Fridman, Roei Noam, Nevo Moshe Gavra (ISR) 27.350
2. Nazar Kirillov, Oleg Krivenko, Vladimir Chernov, Sharafuddin Burakov (RUS) 27.250
3. Jack Clegg, Bradley Gold, Jake Turner, Harry Watson (GBR) 26.450
4. Andrej Gusaciok, Ilja Loktev, Vadim Nasyr, Irmantas Nemeika (LTU) 19.550

Szczegółowe wyniki na stronie UEG

 

Reprezentacja PZG

Komentarze są wyłączone.