Wyniki OOM Zielona Góra 2017 – Gimnastyka artystyczna
20 czerwca 2017
Pokaz Baletu z różdżką
26 czerwca 2017

Skład reprezentacji na WAGC 2017 – Sofia

Skoki na trampolinie

Zawodnicy

Kategoria 11-12 lat

chłopcy:
Sowula Marcel – AZS-AWF Wrocław
Nawrocki Jan – UKS As Zielona Góra
Król Szymon – AZS-AWF Poznań

dziewczęta:
Siepetowska Julia – GOK Gwiazda Dobrzeń Wielki
Lesik Hanna – GOK Gwiazda Dobrzeń Wielki
Piekorz Milena – GOK Gwiazda Dobrzeń Wielki
Nowaczyk Matylda – AZS-AWF Wrocław

Kategoria 13-14 lat

chłopcy:
Rempalski Kacper – TKG Olimpijczyk Toruń
Drobiński Mateusz – UMKS-PMOS Chrzanów
Starczyński Wiktor – UMKS-PMOS Chrzanów
Detyna Jonatan – MKS Victoria Jawor
Krężelok Kordian – GOK Gwiazda Dobrzeń W. w synchronie z Rempalskim K.

dziewczęta:
Lesik Weronika – GOK Gwiazda Dobrzeń Wielki

Kategoria 15-16 lat

chłopcy:
Wyskiel Maciej – ZKS Stal Rzeszów

dziewczęta:
Seklecka Zuzanna – UKS As Zielona Góra
Złoczewska Maja – UKS As Zielona Góra
Zubrzycka Daria – TKG Olimpijczyk Toruń

Kategoria 17-21

Mężczyźni:
Figlak Dominik – AZS-AWF Poznań
Rogoziński Jakub – UKS As Zielona Góra
Kołodziej Karol – MKS Victoria Jawor

Kobiety:
Balcerzewska Michalina – AZS-AWF Poznań
Kleszcz Krystyna – UKS Pałac Młodzieży Syrena Warszawa / Ośrodek

Osoby towarzyszące:

Trenerzy:
Valeri Chkhaberidze
Adam Antoszczyk
Marek Starczyński
Radosław Walczak

Sędziowie:
Konrad Bojakowski
Jarosław Taryma

Skoki na ścieżce

Kategoria 13-14 lat

Chłopcy:
Kozłowski Oliwier – SP 220 Warszawa
Omański Oskar – TS Piramida Kielce
Osses Kacper – AZS AWF Poznań

Dziewczęta:
Żurek Sandra  – Acrogym Kraków
Drobniak Magdalena – Acrogym Kraków

Kategoria 15-16 lat

Chłopcy:
Kosowski Michał  – UMKS-PMOS Chrzanów

Dziewczęta:
Sierzchała Oliwia – SP 220 Warszawa

Osoby towarzyszące:

Trenerzy:
Jacek Czerniak
Robert Kowalski
Menadżer:
Adam Makowski
Sędzia:
Krzysztof Wilusz

Składy osobowe zatwierdzono na posiedzeniu Zespołu Doradczego Trampoliny w Zielonej Górze, dnia 16 czerwca 2017 roku.

Wiceprezes PZG Urszula Wojtkowiak

Komentarze są wyłączone.