Medaliści Mistrzostw Polski w Sportach Gimnastycznych 2017 – Akrobatyka sportowa
28 maja 2017
Medaliści Mistrzostw Polski w Sportach Gimnastycznych 2017 – Gimnastyka sportowa kobiet
29 maja 2017

Medaliści Mistrzostw Polski w Sportach Gimnastycznych 2017 – Skoki na trampolinie

Mistrzowie Polski i medaliści Mistrzostw Polski w Sportach Gimnastycznych 2017:

Skoki na trampolinie:

Trampolina indywidualna kobiet, klasa Mistrzowska
I m. Michalina Balcerzewska, AZS-AWF Poznań
II m. Magdalena Świtalska, AZS-AWF Poznań
III m. Alicja Ogrodnik, UKS „As” Zielona Góra

Trampolina indywidualna kobiet, klasa pierwsza
I m. Maja Złoczewska, UKS „As” Zielona Góra
II m. Zuzanna Seklecka, UKS „As” Zielona Góra
III m. Natalia Gruszczyńska, AZS-AWF Wrocław

Trampolina indywidualna mężczyzn, klasa Mistrzowska
I m. Łukasz Tomaszewski, MKS „Victoria” Jawor
II m. Artur Zakrzewski AZS-AWF Poznań
III m. Łukasz Jaworski, AZS-AWF Poznań

Trampolina indywidualna mężczyzn, klasa pierwsza
I m. Maciej Wyskiel, ZKS „Stal” Rzeszów
II m. Filip Fajkiel, MKS „Victoria” Jawor
III m. Maciej Guzy, AZS-AWF Katowice

Trampolina synchroniczna kobiet, klasa Mistrzowska
I m. Magdalena Świtalska, Michalina Balcerzewska, AZS-AWF Poznań
II m. Wiktoria Jedlińska, Dominika Warchoł, ZKS STAL Rzeszów
III m.Emilia Sajchta, Claudia Prautzsch, UKS „As” Zielona Góra

Trampolina synchroniczna kobiet, klasa pierwsza
I m. Marta Kluczyńska, Julia Stróżyk, AZS-AWF Poznań
II m. Zuzanna Seklecka, Maja Złoczewska, UKS „As” Zielona Góra
III m. Natalia Gruszczyńska, Karolina Żabska, AZS-AWF Wrocław

Trampolina synchroniczna mężczyzn, klasa Mistrzowska
I m. Łukasz Mikuła, Bartosz Kołodziej, MKS „Victoria” Jawor
II m. Arkadiusz Pniewski, Jakub Rogoziński, UKS „As” Zielona Góra
III m. Krystian Kłeczek, Kamil Kłeczek, ZKS „Stal” Rzeszów

Trampolina synchroniczna mężczyzn, klasa pierwsza
I m. Filip Fajkiel, Sebastian Muzeja, MKS „Victoria” Jawor
II m. Nagel Chmurzyński, Adrian Krupa, UKS „As” Zielona Góra
III m. Szymon Woźny, Mateusz Głąbicki, MKS „Victoria” Jawor

Trampolina drużynowa kobiet
I m. UKS „As” Zielona Góra, w składzie: Zofia Berlikowska, Zuzanna Seklecka, Maja Złoczewska, Natalia Kowalska
II m. AZS-AWF Poznań, w składzie: Michalina Balcerzewska, Magdalena Świtalska, Julia Stróżyk, Joanna Pawłowska
III m. AZS-AWF Poznań II, w składzie: Marta Kluczyńska, Urszula Gołębiewska, Gaja Trzaskowska

Trampolina drużynowa mężczyzn
I m. AZS-AWF Poznań, w składzie: Artur Zakrzewski, Łukasz Jaworski, Dominik Figlak, Fryderyk Adamczyk
II m. UKS „As” Zielona Góra, w składzie: Bartłomiej Hes, Łukasz Burdziak, Jakub Rogodziński, Arkadiusz Pniewski
III m. MKS „Victoria” Jawor, w składzie: Łukasz Tomaszewski, Karol Kołodziej, Łukasz Mikuła, Bartosz Kołodziej

Skoki akrobatyczne na ścieżce:

Skoki akrobatyczne kobiet, klasa Mistrzowska
I m. Dorota Bałko, Acrogym Kraków
II m. Agnieszka Bałko, MKS „Żak” Biała Podlaska
III m. Zuzanna Paluch, Acrogym Kraków

Skoki akrobatyczne kobiet, klasa pierwsza
I m. Oliwia Sierzchała, UKS „SP220” Warszawa
II m. Gabriela Jabłońska, MKS „Żak” Biała Podlaska
III m. Zuzanna Tomczyk, Międzyszkolny Klub Sportowy Gdańsk

Skoki akrobatyczne mężczyzn, klasa Mistrzowska
I m. Oleg Aksamitnyi, UKS „SP220” Warszawa
II m. Marcin Wesołowski, AZS – AWF Poznań
III m. Sebastian Sondel, AZS – AWF Poznań

Skoki akrobatyczne mężczyzn, klasa pierwsza
I m. Michał Kosowski, UMKS-PMOS Chrzanów
II m. Patryk Kmieć, Acrogym Kraków
III m. Kacper Panasiuk, MKS „Nadzieja” Olkusz

Punktacja drużynowa: Trampolina i skoki na ścieżce
I m.  AZS – AWF Poznań
II m. UKS „As” Zielona Góra
III m. MKS „Victoria” Jawor

 

Wyniki zawodów:

Mistrzostwa Polski w Sportach Gimnastycznych - Wyniki Trampolina i Skoki (762 pobrania)

 

Komentarze są wyłączone.