Złote seniorki i juniorki SGA Gdynia
15 listopada 2015
Seniorzy AZS AWF Kraków kolejny raz wygrywają „drużynówkę”
25 listopada 2015

Gimnastyczki bardzo popularne w finałach programu SuperDzieciak

SuperDzieciak-Polsat-Natalia-KoziolNatalia Kozioł zdobyła trzecie miejsce i nagrodę pieniężną w wysokości 30 000 złotych w popularnym programie SpuperDzieciak telewizji Polsat. W finale wystąpiła również młoda gimnastyczka sportowa- Daria Kowalska oraz półfinale jeszcze młodsza medalistka tegorocznych Mistrzostw Polski juniorek młodszych w gimnastyce artystycznej- Olivia Skassa.
Po raz kolejny sporty gimnastyczne pokazują jak bardzo mogą być medialne i popularne. Tak duża ilość gimnastyki w popularnym programie ogólnopolskiej telewizji jednoznacznie świadczy o tym, że gimnastyka podoba się szerokiej publiczności. Gratulujemy występów naszym reprezentantkom i zapraszamy wszystkich którzy głosowali na nasze gimnastyczne SuperDzieciaki do śledzenia i wspierania na co dzień ich sportowych sukcesów.

Natalia Kozioł (SGA Gdynia) jest na zawodniczką Kadry Narodowej w gimnastyce artystycznej, czterokrotna medalistka tegorocznych Mistrzostw Polski juniorek, które odbyły się w Łomiankach. W finale programu wystąpiła również gimnastyczka sportowa- Daria Kowalska (TS Wisła Kraków), która z kolei jest w Kadrze Narodowej juniorek młodszych i została objęta programem Tokio 2020, przygotowującym młode zawodniczki do Igrzysk Olimpijskich w Japonii. Ponadto w półfinałach wystąpiła również kolejna gimnastyczka artystyczna – Oliwia Skassa (UKS Irina Warszawa), trzykrotna medalistka tegorocznych Mistrzostw Polski juniorek młodszych, które odbyły się Rumi.

Natalia Kozioł (SGA Gdynia) – SuperDzieciak – Polsat

 

Darlia Kowalska (TS Wisła Krakow) – SuperDzieciak – Polsat

 

Olivia Skassa (UKS Irina Warszawa) – SuperDzieciak – Polsat

 

Komentarze są wyłączone.