Roman Kulesza na dziesiątkę podczas Mistrzostw Polski – Szczecin 2015
23 maja 2015
Chorzów 2015 – Medale Mistrzostw Polski w akrobatyce rozdane
26 maja 2015

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski – Szczecin 2015 zakończone sukcesem

Niedzielnymi finałami zakończyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w gimnastyce sportowej- Szczecin 2015. Rywalizacja specjalistów na poszczególnych przyrządach wyłoniła dwudziestu sześciu Mistrzów Polski w pięciu kategoriach wiekowych. Najwięcej złotych medali zdobył młody gimnastyk reprezentujący AZS AWF Kraków, a trenujący w USA- Timothy Kutyła, który w kategorii juniora wygrał finały ćwiczeń na kółkach, poręczach i drążku. Mistrzostwa w Szczecinie zakończyły się sukcesem, tworząc widowisko gimnastyczne dla tysięcznej publiczności zebranej w hali Azoty Arena oraz dla telewidzów w całej Polsce, który mogli śledzić zmagania najlepszych gimnastyczek i gimnastyków na antenie TVP Sport.

Finał ćwiczeń wolnych seniorów (24.05.2015):

1. Kulesza Roman (MKS Kusy Szczecin) 13,675
2. Kiełbik Piotr (KS AZS AWF Kraków) 13,400
3. Kowalenko Sergiej (MKS Kusy Szczecin) 13,150
4. Rzepa Adam (CWZS Zawisza KG Bydgoszcz) 12,975
5. Kowalenko Maksim (KS AZS AWF Kraków) 12,950
6. Wieczorek Piotr (KG Radlin) 12,900
7. Borkowski Łukasz (KS AZS AWFiS Gdańsk) 12,100
8. Uznański Piotr (KS AZS AWF Kraków) 11,725

Finał konia z łękami seniorów (24.05.2015):

1. Rzepa Adam (CWZS Zawisza KG Bydgoszcz) 12,975
2. Gniewisz Przemysław (KS AZS AWF Kraków) 12,650
3. Kowalenko Maksim (KS AZS AWF Kraków) 12,625
4. Wieczorek Piotr (KG Radlin) 12,400
5. Cecot Sebastian (KS AZS AWFiS Gdańsk) 12,375
6. Węglarz Dawid (KG Radlin) 11,975
7. Uznański Piotr (KS AZS AWF Kraków) 11,875
8. Borkowski Łukasz (KS AZS AWFiS Gdańsk) 11,650

Finał kółek seniorów (24.05.2015):

1. Łyszczarz Marek (KS AZS AWFiS Gdańsk) 14,725
2. Kowalenko Maksim (KS AZS AWF Kraków) 13,925
3. Borkowski Łukasz (KS AZS AWFiS Gdańsk) 13,600
3. Cecot Sebastian (KS AZS AWFiS Gdańsk) 13,600
5. Gniewisz Przemysław (KS AZS AWF Kraków) 13,275
6. Węglarz Dawid (KG Radlin) 13,225
7. Wieczorek Piotr (KG Radlin) 12,025
8. Uznański Piotr (KS AZS AWF Kraków) 0,700

Finał skoku seniorów (24.05.2015):

1. Borkowski Łukasz (KS AZS AWFiS Gdańsk) 13,375
1. Cecot Sebastian (KS AZS AWFiS Gdańsk) 13,375
3. Uznański Piotr (KS AZS AWF Kraków) 10,9375
4. Kowalenko Maksim (KS AZS AWF Kraków) 5,850

Finał poręczy seniorów (24.05.2015):

1. Kierzkowski Adam (KS AZS AWFiS Gdańsk) 15,275
2. Wieczorek Piotr (KG Radlin) 13,075
3. Uznański Piotr (KS AZS AWF Kraków) 12,900
4. Węglarz Dawid (KG Radlin) 12,825
5. Cecot Sebastian (KS AZS AWFiS Gdańsk) 12,675
6. Kowalenko Sergiej (MKS Kusy Szczecin) 11,950
7. Kowalenko Maksim (KS AZS AWF Kraków) 5,925

Finał drążka seniorów (24.05.2015):

1. Kowalenko Maksim (KS AZS AWF Kraków) 13,225
2. Węglarz Dawid (KG Radlin) 13,075
3. Cecot Sebastian (KS AZS AWFiS Gdańsk) 12,975
4. Borkowski Łukasz (KS AZS AWFiS Gdańsk) 12,300
5. Uznański Piotr (KS AZS AWF Kraków) 2,525
6. Wieczorek Piotr (KG Radlin) 0,000

Finał ćwiczeń wolnych młodzieżowca (24.05.2015):

1. Valles Jakub (KS AZS AWF Kraków) 12,250
2. Gawroński Sebastian (MKS Pałac Młodzieży Katowice) 12,100
3. Pozowski Jacek (KS AZS AWF Kraków) 12,075
4. Ziaja Piotr (KS AZS AWF Kraków) 11,925
5. Olszowski Piotr (MKS Gdańsk) 11,775
6. Czembor Dawid (RKS Cukrownik Chybie) 11,050
7. Sasnal Filip (KS AZS AWF Kraków) 9,425

Finał konia z łękami młodzieżowca (24.05.2015):

1. Pozowski Jacek (KS AZS AWF Kraków) 12,450
2. Jakubowski Maciej (UKS SP7 Łódź) 12,150
3. Stencel Patryk (MKS Gdańsk) 10,625
4. Valles Jakub (KS AZS AWF Kraków) 10,375
5. Gawroński Sebastian (MKS Pałac Młodzieży Katowice) 10,325
6. Rabstajn Patryk (MKS Pałac Młodzieży Katowice) 8,225
7. Kapias Dawid (RKS Cukrownik Chybie) 7,950
8. Olszowski Piotr (MKS Gdańsk) 2,375

Finał kółek młodzieżowca (24.05.2015):

1. Gawroński Sebastian (MKS Pałac Młodzieży Katowice) 13,225
2. Valles Jakub (KS AZS AWF Kraków) 12,800
3. Pozowski Jacek (KS AZS AWF Kraków) 12,650
4. Stencel Patryk (MKS Gdańsk) 12,425
5. Sasnal Filip (KS AZS AWF Kraków) 12,150
6. Olszowski Piotr (MKS Gdańsk) 12,000
7. Ziaja Piotr (KS AZS AWF Kraków) 11,825
8. Mikołajczyk Tytus (MKS Kusy Szczecin) 11,425

Finał skoku młodzieżowca (24.05.2015):

1. Gawroński Sebastian (MKS Pałac Młodzieży Katowice) 13,388
2. Valles Jakub (KS AZS AWF Kraków) 12,813
3. Ziaja Piotr (KS AZS AWF Kraków) 12,563
4. Pozowski Jacek (KS AZS AWF Kraków) 12,350
5. Sasnal Filip (KS AZS AWF Kraków) 12,200
6. Olszowski Piotr (MKS Gdańsk) 11,925
7. Czembor Dawid (RKS Cukrownik Chybie) 10,413

Finał poręczy młodzieżowca (24.05.2015):

1. Rabstajn Patryk (MKS Pałac Młodzieży Katowice) 13,275
2. Ziaja Piotr (KS AZS AWF Kraków) 13,050
2. Gawroński Sebastian (MKS Pałac Młodzieży Katowice) 13,050
4. Sasnal Filip (KS AZS AWF Kraków) 12,625
5. Valles Jakub (KS AZS AWF Kraków) 12,350
5. Pozowski Jacek (KS AZS AWF Kraków) 11,350
7. Olszowski Piotr (MKS Gdańsk) 10,650
8. Stencel Patryk (MKS Gdańsk) 9,600

Finał drążka młodzieżowca (24.05.2015):

1. Sasnal Filip (KS AZS AWF Kraków) 12,275
2. Ziaja Piotr (KS AZS AWF Kraków) 12,075
3. Pozowski Jacek (KS AZS AWF Kraków) 12,050
4. Rabstajn Patryk (MKS Pałac Młodzieży Katowice) 11,750
5. Gawroński Sebastian (MKS Pałac Młodzieży Katowice) 11,650
6. Stencel Patryk (MKS Gdańsk) 10,350
7. Valles Jakub (KS AZS AWF Kraków) 9,925
8. Olszowski Piotr (MKS Gdańsk) 1,350

Finał ćwiczeń wolnych juniorów (24.05.2015):

1. Daroszewski Mateusz (CWZS Zawisza KG Bydgoszcz ) 12,775
2. Izdebski Miłosz (CWZS Zawisza KG Bydgoszcz) 12,700
3. Kaśków Paweł (MKS Gdańsk) 12,675
4. Teresiak Dominik (MKS Gdańsk) 12,350
5. Drążkowski Igor (CWZS Zawisza KG Bydgoszcz) 11,950
6. Bejger Arkadiusz (CWZS Zawisza KG Bydgoszcz ) 11,650
7. Burkowski Dawid (MKS Gdańsk) 11,175
8. Kuglarz Karol (NTG Nysa) 11,075

Finał konia z łękami juniorów (24.05.2015):

1. Drążkowski Igor (CWZS Zawisza KG Bydgoszcz) 12,775
2. Marzec Michał (CWZS Zawisza KG Bydgoszcz) 11,400
3. Kubiak Dawid (CWZS Zawisza KG Bydgoszcz) 11,300
3. Wroński Filip (NTG Nysa) 11,300
5. Górski Dominik (MKS Gdańsk) 11,150
6. Burkowski Dawid (MKS Gdańsk) 11,125
7. Kuglarz Karol (NTG Nysa) 10,675
8. Teresiak Dominik (MKS Gdańsk) 10,425

Finał kółek juniorów (24.05.2015):

1. Kutyła Thimoty (KS AZS AWF Kraków) 13,050
2. Izdebski Miłosz (CWZS Zawisza KG Bydgoszcz) 12,775
2. Górski Dominik (MKS Gdańsk) 12,775
4. Kuglarz Karol (NTG Nysa) 12,275
5. Kozik Jakub (RKS Cukrownik Chybie) 11,350
6. Daroszewski Mateusz (CWZS Zawisza KG Bydgoszcz) 10,450
7. Wilk Gracjan (NTG Nysa) 9,900
8. Teresiak Dominik (MKS Gdańsk) 9,475

Finał skoku juniorów (24.05.2015):

1. Kaśków Paweł (MKS Gdańsk) 12,738
2. Górski Dominik (MKS Gdańsk) 12,225
3. Wodziński Łukasz (UKS SP 7 Łódź) 11,900
4. Niźnik Dawid (KG Radlin) 11,538
5. Śliwa Piotr (KG Radlin) 11,075
6. Lenik Piotr (KS AZS AWF Kraków) 10,788
7. Madejski Mateusz (MKS Gdańsk) 10,763
8. Krawczyk Jakub (MKS Gdańsk) 10,388

Finał poręczy juniorów (24.05.2015):

1. Kutyła Thimoty (KS AZS AWF Kraków) 13,225
2. Burkowski Dawid (MKS Gdańsk) 12,625
3. Wroński Filip (NTG Nysa) 12,275
3. Izdebski Miłosz (CWZS Zawisza KG Bydgoszcz) 12,275
3. Klóska Mateusz (CWZS Zawisza KG Bydgoszcz) 12,275
6. Daroszewski Mateusz (CWZS Zawisza KG Bydgoszcz ) 12,175
7. Jackowski Kewin (MKS Gdańsk) 11,975
8. Lenik Piotr (KS AZS AWF Kraków) 11,45

Finał drążka juniorów (24.05.2015):

1. Kutyła Thimoty (KS AZS AWF Kraków) 12,975
2. Drążkowski Igor (CWZS Zawisza KG Bydgoszcz) 12,275
3. Wroński Filip (NTG Nysa) 11,425
4. Jackowski Kewin (MKS Gdańsk) 11,025
5. Krawczyk Jakub (MKS Gdańsk) 6,600
6. Lenik Piotr (KS AZS AWF Kraków) 5,250
7. Madejski Mateusz (MKS Gdańsk) 4,325
8. Kozik Jakub (RKS Cukrownik Chybie) 1,000

Finał skoku seniorek (24.05.2015):

1. Paula Plichta (UKS SMS Olsztyn) 13,675
1. Gabriela Janik (CWZS Zawisza Bydgoszcz ) 13,675
3. Katarzyna Jurkowska-Kowalska (TS Wisła Kraków ) 12,700
4. Sonia Biskup (TS Wisła Kraków) 11,775
5. Ewelina Janus (UKS SMS Olsztyn) 11,525
6. Sandra Rożek (UKS SMS Olsztyn) 11,125
7. Olga Grymek (TS Wisła Kraków) 10,625
7. Aleksandra Biskup (TS Wisła Kraków) 10,625

Finał poręczy seniorek (24.05.2015):

1. Gabriela Janik (CWZS Zawisza Bydgoszcz ) 13,450
2. Paula Plichta (UKS SMS Olsztyn) 11,400
3. Walentyna Smołka (MKS Pałac Młodzieży Katowice) 10,250
4. Aleksandra Kurcenko (Łotwa) 9,000
5. Sabine Gosa (Łotwa) 8,500
6. Katarzyna Jurkowska-Kowalska (TS Wisła Kraków ) 7,850
7. Olga Grymek (TS Wisła Kraków) 7,800
8. Martyna Szemplińska (UKS SMS Olsztyn) 7,700

Finał równoważni seniorek (24.05.2015):

1. Katarzyna Jurkowska-Kowalska (TS Wisła Kraków ) 14,700
2. Klara Kopeć (TS Wisła Kraków) 13,400
3. Gabriela Janik (CWZS Zawisza Bydgoszcz ) 13,100
4. Paula Plichta (UKS SMS Olsztyn) 12,650
5. Weronika Woźniak (AZS AWF Gdańsk) 11,450
6. Walentyna Smołka (MKS Pałac Młodzieży Katowice) 10,350
7. Olga Grymek (TS Wisła Kraków) 9,150
8. Sabine Gosa (Łotwa) 8,500

Finał ćwiczeń wolnych seniorek (24.05.2015):

1. Paula Plichta (UKS SMS Olsztyn) 13,600
2. Katarzyna Jurkowska-Kowalska (TS Wisła Kraków ) 13,533
3. Gabriela Janik (CWZS Zawisza Bydgoszcz ) 12,433
3. Emilia Kulczyńska (MKS Pałac Młodzieży Katowice) 12,433
5. Sabine Gosa (Łotwa) 11,900
5. Marija Ribalcenko (Łotwa) 11,900
7. Walentyna Smołka (MKS Pałac Młodzieży Katowice) 11,466
8. Aleksandra Kurcenko (Łotwa) 11,300

Finał skoku juniorek (24.05.2015):

1. Wanda Drelicharz (TS Wisła Kraków) 12,250
2. Patrycja Dronia (MKS Pałac Młodzieży Katowice) 12,225
3. Agata Boraczyńska (UKS SMS Olsztyn) 12,200
4. Zofia Jóźwiak (UKS SP 7 Łódź) 11,750
5. Gabriela Jeznach (UKS SMS Olsztyn) 11,650
6. Wiktoria Grądys (KS Iskra Zabrze) 11,625
7. Dominika Jeznach (UKS SMS Olsztyn) 11,575
8. Rajewska Zofia (UKS SMS Olsztyn) 2,250

Finał poręczy juniorek (24.05.2015):

1. Patrycja Dronia (MKS Pałac Młodzieży Katowice) 10,650
2. Agata Boraczyńska (UKS SMS Olsztyn) 9,400
3. Onuszko Jadwiga (TS Wisła Kraków) 9,050
4. Wanda Drelicharz (TS Wisła Kraków) 8,700
5. Zofia Tokarek (TS Wisła Kraków) 8,400
6. Natalia Sady (KS Iskra Zabrze) 8,100
7. Kinga Rosińska (MKS Kusy Szczecin) 7,850
8. Maja Dembowska (MKS Gdańsk) 4,700

Finał równoważni juniorek (24.05.2015):

1. Oliwia Szymska (MKS Kusy Szczecin) 11,700
2. Wanda Drelicharz (TS Wisła Kraków) 11,200
3. Natalia Mrozek (NTG Nysa) 10,950
3. Małgorzata Bulanda (MS Pałac Młodzieży Katowice) 10,950
5. Jadwiga Onuszko (TS Wisła Kraków) 10,700
6. Agata Boraczyńska (UKS SMS Olsztyn) 10,550
7. Patrycja Dronia (Pałac Młodzieży Katowice) 10,450
8. Aleksandra Borkowska (TS Wisła Kraków) 8,500

Finał ćwiczeń wolnych juniorek (24.05.2015):

1. Patrycja Dronia (Pałac Młodzieży Katowice) 12,600
2. Wanda Drelicharz (TS Wisła Kraków) 11,100
3. Aleksandra Orzeszek (NTG Nysa) 11,000
3. Zofia Tokarek (TS Wisła Kraków) 11,000
5. Agata Boraczyńska (UKS SMS Olsztyn) 10,766
6. Oliwia Szymska (MKS Kusy Szczecin) 10,733
7. Jadwiga Onuszko (TS Wisła Kraków) 10,166
8. Kinga Rosińska (MKS Kusy Szczecin) 9,466

Komentarze są wyłączone.