Marta Pihan-Kulesza zdobyła złoto w Pucharze Świata!
22 marca 2015
W Gdańsku powstanie hala Leszka Blanika
1 kwietnia 2015

Polska na Aalsmeer Flower Cup 2015

Blisko 300 zawodników z 15 państw uczestniczyło w Międzynarodowym Turnieju Trampoliny 21. Aalsmeer Flower Cup 2015 w Holandii. Wśród nich byli również reprezentanci Polski, dla których był to pierwszy międzynarodowy start w tym sezonie. Najwyżej z Polek uplasowała się Oliwia Szreder z TKG Olimpijczyk Toruń, która zajęła 18 miejsce.

 

Wyniki – mężczyźni (FIG A):

1. Pirmammad Aliyev (Kazakstan Trampoline Team) 57,200
2. Matthias Pfleiderer (TV 1860 Immenstadt) 54,580
3. Kayvon ArastehOLGA Gymnastics & Trampoline) 53,140

35. Marco Samoszuk (POL) 60,185
38. Dominik Figlak 57,115

Wyniki – kobiety (FIG A):

1. Anna Kasparyan (Uzbekistan Gymnastics Federation) 53,040
2. Bo Bet (Triffis Alkmaar) 51,160
3. Clare Johnson (The Matrix Gym) 50,715

Wyniki – chłopcy (FIG B):

1. Jeremy Chartier (Gymnastics Canada) 53,735
2. Danil Mussabayev (Kazakstan Trampoline Team) 51,715
3. Michael Goossens (Rust-Roest Kon. Turnkring Brugge) 51,415

Wyniki – dziewczęta (FIG B):

1. Sophiane Methot (Gymnastics Canada) 50,565
2. Aileen Rösler (Munich Airriders) 49,970
3. Rachel Tam (Gymnastics Canada) 46,805

18. Oliwia Szreder (POL) 81,940
24. Daria Zubrzycka (POL) 79,670
31. Joanna Pawłowska (POL) 78,695
34. Emilia Sajchta (POL) 78,250
39. Dominika Warchol (POL) 77,515
41. Katarzyna Bosek (POL) 75,725

Wyniki- mężczyźni (FIG B):

1. Jake Andrade (Airborne Trampoline North) 47,365
2. Lukas Billera (Trampoline and Tumbling Express) 46,370
3. Victor Remy (CEA Metz) 45,970

Wyniki – kobiet (FIG B):

1. McKeely Underwood (Air Extreme) 45,990
2. Natalie Jenkins (Air Extreme) 45,865
3. Anna Stavrou (Asteras Pefkis A.o.) 44,595

Reprezentacja Polski:

Joanna Pawłowska (AZS AWF Poznań)
Marco Samoszuk (AZS AWF Poznań)
Dominik Figla (AZS AWF Poznań)
Oliwia Szreder (TKG Olimpijczyk Toruń)
Daria Zubrzycka (TKG Olimpijczyk Toruń)
Katarzyna Bosek (ZKS Stal Rzeszów)
Dominika Warchoł (ZKS Stal Rzeszów)
Emilia Sajchta (UKS AS Zielona Góra)

Trenerzy:
Krzysztof Czyż (AZS AWF Poznań)
Józef Ardanowski (TKG Olimpijczyk Toruń)
Jolanta Brudny (ZKS Stal Rzeszów)

Sędzia: Andrzej Ślusarek (AZS AWF Poznań)

 

Komentarze są wyłączone.