Kadrowiczki na Rumskiej Gali Sportu
24 lutego 2015
Reprezentacja Polski w układach zespołowych na zgrupowaniu w Giżycku
3 marca 2015

Szczecin w 2015 wspiera sporty gimnastyczne

W Szczecinie odbyło się pierwsze posiedzenie Komitetu Organizacyjnego Międzynarodowych Mistrzostw Polski 2015 w gimnastyce sportowej, które odbędą się w dniach 23-24 maja na hali widowiskowo- sportowej Azoty Arena. Gimnastyka znalazła się w śród czterech najważniejszych imprez sportowych Szczecina w 2015 roku. Obok PKO Open w tenisie ziemnym i Mistrzostw Polski

 

Jarosław Duda, Dyrektor Generalny Mistrzostw:
Pierwsze spotkanie miało na celu oficjalne powołanie osób na funkcje kierownicze związane z organizacją Mistrzostw i wyznaczenie działań na najbliższy miesiąc. Przygotowania trwały już wcześniej zarówno przed przyznaniem Mistrzostw jak i po oficjalnym wyborze Szczecina na organizatora tegorocznych Mistrzostw Polski w gimnastyce sportowej. Jednak wraz ze zbliżającym się terminem imprezy zadań przybywa i sztab osób zaangażowanych w organizację powiększa się, co wymagało formalnego ukonstytuowania się komitetu organizacyjnego.
Bardzo ściśle współpracujemy z Urzędem Miasta Szczecina, który wspiera nas zarówno finansowo jak i organizacyjnie. Poza tym znaleźliśmy się wśród czterech najważniejszych imprez sportowych w Szczecinie w 2015 roku tj. PKO Open w tenisie ziemnym, Mistrzostwa Polski seniorów w boskie oraz dwie imprezy gimnastyczne Międzynarodowy Turniej Wiosny w gimnastyce artystycznej oraz Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 2015 w gimnastyce sportowej.
Mamy wiele ciekawych pomysłów organizacyjnych i promocyjnych, które zaskoczą zarówno wiernych kibiców gimnastyki z całej Polski jak i mieszkańców Szczecina. Na tym etapie nie mogę zdradzić wielu szczegółów, ale niedługo będziemy o nich informować. Dlatego już teraz zapraszam do Szczecina w dniach 23-24 maja.

Komitet organizacyjny:

Jarosław Duda – Dyrektor Mistrzostw
Grzegorz Szymkowiak – Prezes MKS Kusy Szczecin
Marcin Steczek – Szef Zespołu Organizacyjnego
Celina Wojtoń – Szef Zespołu Wolontariuszy
Katarzyna Koszewska – Logistyka i wizerunek w boskie, dwie imprezy gimnastyczne będę specjalnie wspierane i promowane przez Miasto Szczecin.

Zespół Organizacyjny- Danuta Redmerska, Małgorzata Kamińska, Olga Kozińska, Alicja Kucharska, Agnieszka Górska, Anita Nowakowska, Marta Pihan-Kulesza, Leszek Osmelak, Dawid Janicki, Valery Kavalenka, Marcin Szczepański, Aliaksei Mankevich, Roman Kulesza, Wojciech Matyka.

 

Komentarze są wyłączone.