Leszek Blanik trenerem Ośrodka Szkolenia PZG w Gdańsku
22 stycznia 2015
Kadrowiczki na zgrupowaniu w Trnawie
11 lutego 2015

Anna Czarniecka najlepszym sportowcem roku 2014 w Gdyni

Anna Czarniecka, gimnastyczka artystyczna z klubu SGA Gdynia, została najlepszym sportowcem roku 2014 w Gdyni. Aktualna mistrzyni Polski seniorek, wielokrotna reprezentantka kraju, została nagrodzona na uroczystej gali, która odbyła się w hali Gdynia Arena, na której w zeszłym roku Polski Związek Gimnastyczny organizował turniej w cyklu Nadziei Olimpijskich krajów Wyszehradzkich w gimnastyce artystycznej.

Wśród wyróżnionych młodych gdyńskich talentów stanęła również Natalia Kozioł (SGA Gdynia), która dwa razy z rzędy zdobywał tytuł Mistrzyni Polski juniorek w gimnastyce artystycznej. W zeszłym roku wyróżniona w tej kategorii była Anna Czarniecka, która w tym roku z młodego talentu awansowała na najlepszego sportowca Gdyni.

Warto wspomnieć, że uatrakcyjnieniem gali były między innymi pokazy w tym gimnastyczne, które bardzo podobały się licznie zgromadzonej publiczności. Pokaz piękna gimnastyki można było zobaczyć w specjalnie przygotowanym układzie ze wstążkami. Na gali wystąpiła również grupa wykonująca akrobacje gimnastyczne z elementami parkouru, który jest elementem gimnastyki dla wszystkich.

Komentarze są wyłączone.