Umowa podpisana – nowa sala gimnastyczna w Szczecinie już w 2015
10 stycznia 2015
39 krajów na Mistrzostwach Europy 2015 w Montpellier
16 stycznia 2015

Trampoliniści rozpoczynają przygotowania do sezonu

Kadra Narodowa w skokach na trampolinie rozpoczyna tegoroczny sezon… wysoko, bo ponad 1000 metrów nad poziomem morza. Kadrowcze kończą właśnie zgrupowanie na Polanie Głodówka niedaleko Bukowiny Tatrzańskiej. Wśród nich są między innymi Artur Zakrzewski (AZS AWF Poznań) – aktualny brązowy medalista Mistrzostw Świata, czy Bartłomiej Hes (UKS AS Zielona Góra) – srebrny medalista Mistrzostw Europy 2014.

W minionym roku najważniejszymi sukcesami Trampolinistów były dwa medale w imprezach rangi Mistrzowskiej. W kwietniu Bartomiej Hes i Łukasz Tomaszewski w konkurencji skoków synchronicznych na trampolinie zdobyli srebrny medal 24. Mistrzostwa Europy, które obyły się w portugalskim Guimaraes. Po sukcesach na europejskiej arenie, ta dwójka wywalczyła jeszcze pod koniec czerwca, brązowy medal w Pucharze Świata FIG w Arosa (Szwajcaria).
Natomiast w listopadzie na 30. Mistrzostwach Świata w Daytona Beach (USA) również w „synchronach” nasi reprezentanci- Artur Zakrzewski i Tomasz Adamczyk zdobyli brąz.

Kadrowicze powołani na zgrupowanie:

Łukasz Burdziak (UKS AS Zielona Góra)
Zofia Berlikowska (UKS AS Zielona Góra)
Artur Zakrzewski (AZS AWF Poznań)
Łukasz Jaworski (AZS AWF Poznań)
Bartłomiej Hes (UKS AS Zielona Góra)
Tomasz Krzemień (MKS Victoria Jawor)

trener: Radosław Walczak

Komentarze są wyłączone.