Rywalizacja akrobatów w Warszawie na światowym poziomie
23 grudnia 2014
Trampoliniści rozpoczynają przygotowania do sezonu
13 stycznia 2015

Umowa podpisana – nowa sala gimnastyczna w Szczecinie już w 2015

9 stycznia 2015 o godzinie 13:30 na terenie Zespołu Szkół Sportowych w Szczecinie odbyło się uroczyste podpisanie umowy Prezydenta Miasta Szczecin- Piotra Krzystka z Prezesem Stargardzkiego Przedsiębiorstwa Budowlanego „Marbud” na wybudowanie specjalistycznej sali dla gimnastyki sportowej przy Zespole Szkół Sportowych w Szczecinie, przy ul. Małopolskiej 22.

nowa-sala-gimnastyczna-2015-szczecin-01

Makieta nowej sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Sportowych w Szczecinie.

Po uroczystym podpisaniu odbyła się konferencja prasowa Prezydenta Piotra Krzystka, Dyrektora Zespołu Szkół Sportowych- Jarosława Dudy i Prezesa firmy „Marbud” Bogdana Andrusieczko. Zgodnie z warunkami umowy firma „Marbud” ma 300 dni na wybudowanie sali. W poniedziałek 12 stycznia 2015 roku nastąpi oficjalne przekazanie placu budowy firmie i od tego momentu liczy się czas na jej wykonanie. Oznacza to, że szczecińscy gimnastycy i gimnastyczki powinni rozpocząć zajęcia w nowej hali pod koniec listopada 2015.
W Szczecinie mieszkają i trenują najlepsi polscy seniorzy w gimnastyce sportowej ostatnich lat- Marta Pihan-Kulesza i Roman Kulesza. Jeśli uzyskają kwalifikację na Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro to przygotowania do tej najważniejszej imprezy sportowej będą mogli szlifować na nowej specjalistycznej sali w Szczecinie.

Komentarze są wyłączone.