AZS AWF Kraków Mistrzem Polski seniorów
16 listopada 2014
DPP 2014 w rękach Błękitnej Szczecin
6 grudnia 2014

Polacy wygrali Barbórkę Cup 2014

Walentyna Smołka (Katowice) oraz Filip Sasnal (Kraków) wygrali rywalizację w wieloboju międzynarodowego turnieju w gimnastyce sportowej- Barbórka Cup 2014, który odbył się w Zabrzu. W niedzielę odbyły się finały mix gdzie rywalizacja przebiegała w losowanych parach utworzonych wśród najlepszych z gimnastyczek i gimnastyków z pierwszego dnia. W tej formule najlepsi byli Valeriya Tsekhmistrenka (Białoruś) oraz Kacper Garnczarek (Polska).

Wyniki finału mix (07.12.2014):

1. Tsekhmistrenka Valeriya (BLR), Garnczarek Kacper (POL)
2. Cherepakha Sofiya (UKR), Sasnal Filip (POL)
3. Droniak Patrycja (POL), Kozik Jakub (POL)
4. Smołka Walentyna (POL), Czembor Dawid (POL)
5. Batko Aleksandra (POL), Gawroński Sebastian (POL)
6. Ribalchenko Mariya (LAT), Kempski Filip (POL)
7. Bulanda Małgorzata (POL), Trams Rihards (LAT)
8. Sikora Barbara (POL), Ludynia Marcel (POL)
9. Matsiukhina Yauheniya (BLR), Nowak Maciej (POL)
10. Kurchenko Aleksandra (LAT), Fabiszak Paweł (POL)

barborka-cup-2014-gsk

Wyniki wieloboju dziewcząt (06.12.2014):

1. Smołka Walentyna (Katowice- POL) 48,100
2. Tsekhmistrenka Valeriya (Minsk- BLR) 47,217
3. Dronia Patrycja (Katowice- POL) 46,050
4. Cherepakha Sofiya (Kijów- UKR) 45,583
5. Bulanda Małgorzata (Katowice- POL) 45,334
6. Batko Aleksandra (Kraków- POL) 43,817
7. Ribalchenko Mariya (Spars Ventspils- LAT) 43,816
8. Kurchenko Aleksandra (Spars Ventspils- LAT) 43,200
9. Sikora Barbara (Zabrze- POL) 43,083
10. Matsiukhina Yauheniya (Minsk- BLR) 43,067
11. Tokarek Zofia (Kraków- POL) 42,533
12. Rosińska Kinga (Szczecin- POL) 41,750
13. Lastouskaya Maryia (Minska- BLR) 39,550
14. Kowalska Daria (Kraków- POL) 38,400
15. Zolochevskaya Daria (Kaliningrad- RUS) 37,400
16. Eliseeva Daria (Kaliningrad- RUS) 36,600
17. Ziętek Klaudia (Szczecin- POL) 36,333
18. Kantoniostova Ekaterina (Kaliningrad- RUS) 35,667
19. Shevelina Daria (Kaliningrad- RUS) 35,500
20. Medvetskaia Marina (Kaliningrad- RUS) 35,483
21. Bingelis Eva (Kaliningrad- RUS) 35,197
22. Nikonova Sofia (Kaliningrad- RUS) 31,483
23. Korzh Oleksandra (Kijów- UKR) 30,833
24. Iastrebova Natalia (Kaliningrad- RUS) 13,534

barborka-cup-2014-gsm

Wyniki wieloboju chłopców (06.12.2014):

1. Sasnal Filip (Kraków- POL) 73,950
2. Trams Rihards (SPARS Ventspils- LAT) 73,500
3. Gawroński Sebastian (Katowice- POL) 72,800
4. Garnzcarek Kacper (Katowice- POL) 70,400
5. Ludynia Marcel (Katowice- POL) 65,600
6. Nowak Maciej (Zabrze- POL) 63,450
7. Fabiszak Paweł (Szczecin- POL) 63,350
8. Kempski Filip (Katowice- POL) 63,250
9. Kozik Jakub (Chybie- POL) 62,800
10. Czembor Dawid (Chybie- POL) 56,300
11. Klepacz Maciej (Zabrze- POL) 55,650
12. Losa Robert (Zabrze- POL) 53,750
13. Babkin Ilya (Dublin- IRL) 50,750
14. Glingeanu Oleg (Dublin- IRL) 50,050
15. Lowe Pierce (Dubllin- IRL) 49,750
16. Kapias Dawid (Chybie- POL) 31,500

Komentarze są wyłączone.