Mistrzowie Polski TRA

Mistrzowie Polski seniorów
skoki na trampolinie

Poniżej przestawiamy Mistrzów Polski seniorów w skokach na trampolinie w poszczególnych latach.
W zakładkach dostępne są dane w skokach indywidualnych i synchronicznych kobiet i mężczyzn.
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!

  • MPSRokkobietyNazwa klubu
    602014Zawadzka EmiliaAZS AWF Wrocław
    592013Zawadzka EmiliaAZS AWF Wrocław
    582012Berlikowska ZofiaTKG Olimpijczyk Toruń
    572011Zawadzka EmiliaAZS AWF Wrocław
    562010Stanek AgnieszkaUKS AS Zielona Góra
    552009Stanek AgnieszkaUKS AS Zielona Góra
    542008Stanek AgnieszkaZKS Stal Rzeszów
    532007Stanek AgnieszkaZKS Stal Rzeszów
    522006Drabik JoannaPałac Młodzieży Warszawa
    512005Stanek AgnieszkaZKS Stal Rzeszów
    502004Stanek AgnieszkaZKS Stal Rzeszów
    492003Stanek AgnieszkaZKS Stal Rzeszów
    482002Górecka MagdalenaPałac Młodzieży Warszawa
    472001Górecka MagdalenaPałac Młodzieży Warszawa
    462000Górecka MagdalenaPałac Młodzieży Warszawa
    451999Kubiak MartaAZS AWF Poznań
    441998Durlik SylwiaAZS AWF Poznań
    431997Weber ElwiraPolonia Świdnica
    421996Lesisz MałgorzataPałac Młodzieży Warszawa
    411995Langner SylwiaAZS AWF Poznań
    401994Langner SylwiaAZS AWF Poznań
    391993Kubiak MartaAZS AWF Poznań
    381992Lesisz MałgorzataPałac Młodzieży Warszawa
    371991Langner SylwiaAurum Złotoryja
    361990Wiśniowska ElwiraAurum Złotoryja
    351989Brudny JolantaStal Rzeszów
    341988Birek EwaAZS AWF Warszawa
    331987Bilska MałgorzataAZS AWF Warszawa
    321986Trela Bilska MałgorzataAZS AWF Warszawa
    311985Trela Małgorzata
    Trela Jolanta
    AZS AWF Warszawa
    AZS AWF Warszawa
    301984Trela JolantaStal Rzeszów
    291983Trela MałgorzataStal Rzeszów
    281982Trela MałgorzataStal Rzeszów
    271981Trela MałgorzataStal Rzeszów
    261980Trela MałgorzataStal Rzeszów
    251979Wrońska MałgorzataAZS AWF Poznań
    241978Wilkoń BożenaStal Rzeszów
    231977Wiącek HalinaAZS AWF Poznań
    221976Wiącek HalinaAZS AWF Poznań
    211975Jaźwiecka KatarzynaLiwocz Jasło
    201974Wiącek HalinaVictoria Jawor
    191973Wiącek HalinaVictoria Jawor
    181972Wiącek HalinaVictoria Jawor
    171971Wiącek HalinaVictoria Jawor
    161970Wiącek HalinaVictoria Jawor
    151969Chronowska HelenaWłókniarz Żary
    141968Nieratow IrenaAZS AWF Warszawa
    131967Dyderska AnnaAZS AWF Warszawa
    121966Tymowicz TeresaCzarni Wrocław
    111965Derejska ZofiaTęcza Kielce
    101964Derejska ZofiaTęcza Kielce
    91963Januszkiewicz BożenaPionier Szczecin
  • MPSRokNazwisko i ImięNazwa klubu
    602014Hes BartłomiejUKS AS Zielona Góra
    592013Jaworski ŁukaszAZS AWF Poznań
    582012Adamczyk TomaszAZS AWF Wrocław
    572011Tomaszewski ŁukaszMKS Victoria Jawor
    562010Tomaszewski ŁukaszMKS Victoria Jawor
    552009Tomaszewski ŁukaszAZS AWF Wrocław
    542008Ciesielski DawidAZS AWF Poznań
    532007Tomaszewski ŁukaszAZS AWF Wrocław
    522006Tomaszewski ŁukaszAZS AWF Wrocław
    512005Pilch ArkadiuszAZS AWF Wrocław
    502004Tomaszewski ŁukaszMKS Victoria Jawor
    492003Tomaszewski ŁukaszMKS Victoria Jawor
    482002Pilch ArkadiuszMKS Victoria Jawor
    472001Pilch ArkadiuszMKS Victoria Jawor
    462000Haczkiewicz MarekMKS Victoria Jawor
    451999Haczkiewicz MarekMKS Victoria Jawor
    441998Haczkiewicz MarekMKS Victoria Jawor
    431997Sawicki KrystianAZS AWF Poznań
    421996Sawicki KrystianAZS AWF Poznań
    411995Tomsia TomaszAZS AWF Poznań
    401994Sawicki KrystianAZS AWF Poznań
    391993Haczkiewicz MarekVictoria Jawor
    381992Haczkiewicz MarekVictoria Jawor
    371991Skoczylas EligiuszNadzieja Olkusz
    361990Okoniewski WaldemarAZS AWF Poznań
    351989Skoczylas EligiuszStal Rzeszów
    341988Skoczylas EligiuszAZS AWF Warszawa
    331987Okoniewski WaldemarAZS AWF Poznań
    321986Okoniewski WaldemarAZS AWF Poznań
    311985Pełka ZdzisławAZS AWF Warszawa
    301984Pełka ZdzisławAZS AWF Warszawa
    291983Pełka ZdzisławAZS AWF Warszawa
    281982Okoniewski WaldemarAZS AWF Poznań
    271981Jemioła AndrzejAZS AWF Poznań
    261980Jemioła AndrzejStal Rzeszów
    251979Jemioła AndrzejStal Rzeszów
    241978Porycki BogusławPałac Młodzieży
    231977Jemioła AndrzejStal Rzeszów
    221976Gruszkiewicz RomanAZS AWF Poznań
    211975Porycki BogusławPałac Młodzieży
    201974Porycki BogusławPałac Młodzieży
    191973Porycki BogusławPałac Młodzieży
    181972Pilch JerzyVictoria Jawor
    171971Pilch JerzyVictoria Jawor
    161970Pol JerzyAZS AWF Warszawa
    151969Śliwa JerzyCzarni Wrocław
    141968Wójcik WojciechAZS AWF Warszawa
    131967Bareja ApolinaryAZS AWF Warszawa
    121966Kroczak StanisławLZS Jawor
    111965Magdziak AndrzejAZS AWF Warszawa
    101964Bareja ApolinaryAZS AWF Warszawa
    91963Zieliński KonradTargówek Warszawa
  • MPSRokNazwisko i ImieNazwa klubu
    602014Lelek Katarzyna, Kliś MichalinaZKS Stal Rzeszów
    592013Balcerzewska Michalina, Małachowska DominikaTKG Olimpijczyk Toruń
    582012Berlikowska Zofia, Balcerzewska MichalinaTKG Olimpijczyk Toruń
    572011Świtalska Magdalena, Styczyńska PaulinaAZS AWF Poznań
    562010Świtalska Magdalena, Grutzmann JustynaAZS AWF Poznań
    552009Pyznar Joanna, Zawadzka EmiliaAZS AWF Wrocław
    542008Pawlaczyk Oktawia, Ludwiczak PaulinaAZS AWF Poznań
    532007Grutzmann Justyna, Wojtyniak BeataAZS AWF Poznań
    522006Frąckowiak Katarzyna, Kozłowska JoannaAZS AWF Poznań
    512005Frąckowiak Katarzyna, Ludwiczak PaulinaAZS AWF Poznań
    502004Kuc Jaśmina, Pyznar JoannaMKS Victoria Jawor
    492003Stanek Agnieszka, Pieniążek KarolinaZKS Stal Rzeszów
    482002Górecka Magdalena, Górecka AnnaPałac Młodzieży Warszawa
    472001Ruczyńska Wanda, Kotnarowska MałgorzataPałac Młodzieży Warszawa
    462000Górecka Magdalena, Kotnarowska MałgorzataPałac Młodzieży Warszawa
    451999Durlik Sylwia, Kubiak MartaAZS AWF Poznań
    441998Durlik Sylwia, Kubiak MartaAZS AWF Poznań
    431997Weber Elwira, Piekarz MałgorzataPolonia Świdnica, AZS AWF Poznań
    421996Kubiak Marta, Łonowska AlicjaAZS AWF Poznań
    411995Kubiak Marta, Langner SylwiaAZS AWF Poznań
    401994Kubiak Marta, Langner SylwiaAZS AWF Poznań
    391993Kubiak Marta, Sznicer JoannaAZS AWF Poznań
    381992Kubiak Marta, Łonowska AlicjaAZS AWF Poznań
    371991Bilska Małgorzata, Lesisz MałgorzataStal Rzeszów, Pałac Młodzieży Warszawa
    361990Wiśniowska Elwira, Wiśniowska EwelinaAurum Złotoryja
    351989Birek Ewa, Brudny JolantaAZS AWF Warszawa, Stal Rzeszów
    341988Wiśniowska Elwira, Wiśniowska EwelinaAurum Złotoryja
    331987Bilska Małgorzata, Birek EwaAZS AWF Warszawa
    321986Trela Jolanta, Trela- Bilska MałgorzataAZS AWF Warszawa
    311985Birek Ewa, Marzec ElżbietaZKS Stal Rzeszów
    301984Trela Jolanta, Trela MałgorzataZKS Stal Rzeszów
    291983Trela Jolanta, Trela MałgorzataZKS Stal Rzeszów
    281982Trela Jolanta, Trela MałgorzataZKS Stal Rzeszów
    271981Trela Jolanta, Trela MałgorzataZKS Stal Rzeszów
    261980Trela Jolanta, Trela MałgorzataZKS Stal Rzeszów
    251979Trela Jolanta, Trela MałgorzataZKS Stal Rzeszów
    241978Wiącek Halina, Wrońska MałgorzataAZS AWF Poznań
    231977Wiącek Halina, Wrońska MałgorzataAZS AWF Poznań
    221976Wiącek Halina, Wrońska MałgorzataAZS AWF Poznań, MKS Victoria Jawor
    211975Wiącek Halina, Tokarska ZofiaMKS Victoria Jawor
    201974Korczak Maria, Tokarska ZofiaMKS Victoria Jawor
  • MPSRokNazwisko i ImięNazwa klubu
    602014Kłeczek Kamil, Kłeczek KrystianZKS Stal Rzeszów
    592013Hes Bartłomiej, Burdziak ŁukaszUKS AS Zielona Góra
    582012Ciesielski Dawid, Kubiak JakubAZS AWF Poznań
    572011Kłeczek Kamil, Kłeczek KrystianZKS Stal Rzeszów
    562010Ciesielski Dawid, Kubiak KrystianAZS AWF Poznań
    552009Adamczyk Tomasz, Tomaszewski ŁukaszAZS AWF Wrocław
    542008Adamczyk Tomasz, Tomaszewski ŁukaszAZS AWF Wrocław
    532007Adamczyk Tomasz, Tomaszewski ŁukaszAZS AWF Wrocław
    522006Adamczyk Tomasz, Tomaszewski ŁukaszAZS AWF Wrocław
    512005Pilch Arkadiusz, Tomaszewski ŁukaszAZS AWF Wrocław
    502004Dziki Paweł, Barć RadosławZKS Stal Rzeszów
    492003Pilch Arkadiusz, Tomaszewski ŁukaszMKS Victoria Jawor
    482002Pilch Arkadiusz, Bojakowski KonradMKS Victoria Jawor
    472001Szczepaniak Patryk, Tomaszewski ŁukaszMKS Victoria Jawor
    462000Haczkiewicz Wiesław, Czyż KrzysztofVictoria Jawor, AZS AWF Poznań
    451999Czyż Krzysztof, Sawicki PatrykAZS AWF Poznań
    441998Zaim Jakub, Haczkiewicz WiesławMKS Victoria Jawor
    431997Zaim Jakub, Sawicki KrystianVictoria Jawor, AZS AWF Poznań
    421996Kulbicki Mariusz, Pawluś DawidZKS Stal Rzeszów
    411995Sawicki Krystian, Zaim JakubAZS AWF Poznań
    401994Lesisz Robert, Szlązak PiotrPałac Młodzieży Warszawa
    391993Haczkiewicz Marek, Miłoń SławomirMKS Victoria Jawor
    381992Biskup Maciej, Sawicki KrystianAZS AWF Poznań
    371991Haczkiewicz Marek, Miłoń SławomirVictoria Jawor
    361990Haczkiewicz Marek, Miłoń SławomirVictoria Jawor
    351989Okoniewski Waldemar, Skoczylas EligiuszAZS AWF Poznań, Stal Rzeszów
    341988Pełka Zdzisław, Skoczylas EligiuszAZS AWF Warszawa
    331987Pełka Zdzisław, Skoczylas EligiuszAZS AWF Warszawa
    321986Pełka Zdzisław, Skoczylas EligiuszAZS AWF Warszawa
    311985Pełka Zdzisław, Skoczylas EligiuszAZS AWF Warszawa
    301984Pełka Zdzisław, Skoczylas EligiuszAZS AWF Warszawa
    291983Jasiński Andrzej, Pełka ZdzisławAZS AWF Warszawa
    281982Jemioła Andrzej, Okoniewski WaldemarAZS AWF Poznań
    271981Benek Wiesław, Pełka ZdzisławZKS Stal Rzeszów, Kuźnia Jawor
    261980Benek Wiesław, Jemioła AndrzejZKS Stal Rzeszów
    251979Łyczak Marek, Pełka ZdzisławKuźnia Jawor
    241978Gruszkiewicz Roman, Zieliński MarekAZS AWF Poznań
    231977Gruszkiewicz Roman, Zieliński MarekAZS AWF Poznań
    221976Gruszkiewicz Roman, Zieliński MarekAZS AWF Poznań
    211975Andrzejczak Dionizy, Pilch JerzyMKS Victoria Jawor
    201974Andrzejczak Dionizy, Pilch JerzyMKS Victoria Jawor