Puchar Polski Juniorek i Juniorek Młodszych

0

Komunikat nr 2

Puchar Polski Juniorek i Juniorek Młodszych

1. Termin zawodów: 07 – 09.04.2017 r.
2. Miejsce: Hala gimnastyczna TS „Wisła” Kraków, ul. Reymonta 22a
3. Odprawa sędziowska: 07.04.2017 r. – godz. 19:00
4. Odprawa kierowników ekip: 07.04.2017 r. – godz.18:30
5. Komisja mandatowa: 07.04.2017 r. – godz.16:00 – 17:00
6. Warunki uczestnictwa wg regulaminu PZG
7. Startowe: 50 zł juniorki młodsze (kl. IIe, II), 70 zł juniorki (kl. I) – wpłata na konto PZG
8. Zakwaterowanie sędzin i uczestników zawodów:
Hotel „Biała Gwiazda”, ul. Reymonta 22a, 30-059
Kraków oraz Hotel studencki Bydgoska, ul. Bydgoska 19, 30-072 Kraków.
10. Prosimy o potwierdzenie wpłat za startowe (na komisji mandatowej)
11. Muzyka w formacie mp3 – proszę przesłać do 06.04.2017 gimnastyka@tswisla.pl
12. Program zawodów:

Piątek 07.04.2017 – próba przyrządów

Rozgrzewka ogólna 30’

I rzut kl. II:
14:00 – 14:30 – rozgrzewka ogólna
14:30 – 15:30 – po 12’ na przyrządzie
Skok – Iskra Zabrze – 4 zaw.
Poręcze – Iskra Zabrze – 4 zaw.
Paski – Pałac Młodzieży Katowice – 4 zaw.
Równoważnia – AZS AWF Wrocław – 5 zaw.
Ćw. wolne – Korona Kraków – 6 zaw.

II rzut kl. II:
15:30 – 16:00 – rozgrzewka ogólna
16:00 – 17:00 – po 12’ na przyrządzie
Skok – Kusy Szczecin – 6 zaw.
Poręcze – Zawisza Bydgoszcz – 5 zaw.
Paski – NTG Nysa – 4 zaw.
Równoważnia – MKS Gdańsk – 5 zaw.
Ćw. wolne – SP 7 Łódź – 3 zaw. + Olimpijczyk Gdańsk – 1 zaw.

III rzut kl. II elite:
17:00 – 17:30 – rozgrzewka ogólna
17:30 – 18:30 – po 15’ na przyrządzie
Skok – SP 7 Łódź – 3 zaw. + MKS Gdańsk – 3 zaw.
Poręcze – Kusy Szczecin – 6 zaw.
Równoważnia – Kusy Szczecin – 1 zaw. + Iskra Zabrze – 1 zaw. + SMS Olsztyn – 4 zaw.
Ćw. wolne – NTG Nysa – 3 zaw.+ Korona Kraków – 2 zaw. + Zawisza Bydgoszcz – 1 zaw.

Sobota 08.04.2017 – Zawody w wieloboju gimnastycznym

Zawody w wieloboju gimnastycznym II elite i II

08:00 – 08:30 – rozgrzewka ogólna dla kl. II elite
08:30 – 11:30 – wielobój kl. II elite – rzut I (10 min na przyrządzie i start w konkurencji)
11:30 – 12:00 – rozgrzewka ogólna dla kl. II rzutu II
12:05 – Uroczyste otwarcie zawodów (wszystkie zawodniczki) oraz ogłoszenie wyników kl. II elite
12:20 – 15:15 – wielobój kl. II – rzut II (10 min na przyrządzie i start w konkurencji)
15:15 – 15:45 – rozgrzewka ogólna dla kl. II rzutu III
15:45 – 18:45 – wielobój kl. II – rzut III (10 min na przyrządzie i start w konkurencji)
19:00 – ogłoszenie wyników kl. II

Po zakończeniu zawodów kl. II próba przyrządów dla kl. I – 19:00-20:15

Niedziela 09.04.2017 – Wielobój kl. I oraz finały na poszczególnych przyrządach dla kl. ii elite i ii

08:30 – 09:00 – rozgrzewka ogólna
09:00 – 13:00 – wielobój kl. I oraz finały na poszczególnych przyrządach (15 min na przyrządzie i start)
13:30 – dekoracja wieloboju kl. I i finalistek na przyrządach oraz uroczyste zakończenie zawodów.

Organizator zastrzega sobie ewentualne zmiany na miejscu.

Przekaż dalej.

Komentarze wyłączone.