Licencje klubowe PZG na 2015

0

Ruszyła procedura wnioskowania o licencje klubowe Polskiego Związku Gimnastycznego. W tym roku można ubiegać się o licencję w następujących dyscyplinach: Gimnastyka dla Wszystkich, Gimnastyka Sportowa Mężczyzn, Gimnastyka Sportowa Kobiet, Gimnastyka Artystyczna, Trampolina, Akrobatyka Sportowa. Licencja upoważnia do prowadzenia szkolenia oraz uczestnictwa we współzawodnictwie sportowym w danej dyscyplinie organizowanym przez Polski Związek Gimnastyczny.

Wszystkie zainteresowane kluby zapraszamy do zapoznania się z procedurą wnioskowania, która jest opisana w zakładce Licencje PZG. Przypominamy, że w tym roku wszystkie podbite i podpisane dokumenty należy przesyłać elektronicznie na adres licencje@pzg.pl. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.

Po spełnieniu formalności i przyznaniu licencji klubowej, klub będzie mógł wnioskować o licencje dla swoich zawodników, trenerów i sędziów. Z uwagi na zmiany organizacyjne związane z przyłączeniem do Polskiego Związku Gimnastycznego struktur Polskiego Związku Akrobatyki Sportowej, procedura wnioskowania o licencje zawodnicze udostępniona będzie w drugiej połowie stycznia.

Przekaż dalej.

Komentarze wyłączone.