Mistrzynie Polski GSK

Mistrzynie Polski seniorek
w gimnastyce sportowej kobiet

Poniżej przestawiamy Mistrzynie Polski seniorek w gimnastyce sportowej kobiet w poszczególnych latach.
Baza posiada w niektórych miejscach „białe plamy” dlatego jeżeli ktoś posiada komunikaty
lub informacje o zwycięzcach z poprzednich lat prosimy o kontakt.

Wszystkim zwyciężczyniom gratulujemy!

  • Rok KobietyKlubWynikMiejsce zawodów
    2015K. Jurkowska-KowalskaTS Wisła Kraków56,183Szczecin
    2014.M. Pihan- KuleszaMKS Kusy Szczecin55,850Biała Podlaska
    2013.M. Pihan- KuleszaMKS Kusy Szczecin54,716Katowice
    2012.M. Pihan- KuleszaMKS Kusy Szczecin55,383Kraków
    2011.M. FrandofertTS Wisła Kraków51,849Gdańsk
    2010.M. Pihan- KuleszaMKS Kusy Szczecin53,532Iława
    2009.M. Pihan- KuleszaMKS Kusy Szczecin56,033Zabrze
    2008.M. PihanMKS Kusy Szczecin57,100Szczecin
    2007.M. PihanMKS Kusy Szczecin53,700Kraków
    2006.J. SkowrońskaAZS AWF Biała Podlaska56,950Zabrze
    2005.M. PihanMKS Kusy Szczecin35,450Iława
    2004.M. PihanMKS Kusy Szczecin35,700Olsztyn
    2003.J. SkowrońskaAZS AWF Biała Podlaska35,091Biała Podlaska
    2002.J. SkibkoTGS Olsztyn35,824Kraków
    2001.J. SkowrońskaIskra Zabrze35.666Zabrze
    2000.J. SkowrońskaIskra Zabrze37,40Biała Podlaska
    1999.J. SkowrońskaPogoń Zabrze37,745Gdańsk
    1998.A. SztetnerKusy Szczecin35,875Olsztyn
    1997.A. SupińskaPogoń Zabrze34,60Zabrze
    1996.J. Skowrońska
    I. Garnek
    Pogoń Zabrze
    SMS Olsztyn
    36,50
    36,50
    Olsztyn
    1995.A. SupińskaPogoń Zabrze73,15Olsztyn
    1994.A. MichaliszynTS Wisła Kraków69,20Olsztyn
    1993.A. MichaliszynWisła Kraków64,1215Kraków
    1992.M. Mróz Tęcza Łódź72,05Łódź
    1991.M. Mróz Tęcza Łódź76,65Łódź
    1990.M. Mróz Tęcza Łódź75,798Łódź
    1989.        M. Mróz Tęcza Łódź73.2Łódź
    1988.        M. Mróz Tęcza Łódź-Łódz
    1987.        M. Mróz Tęcza Łódź-Łódź
    1986.        M. Mróz Tęcza Łódź-Łódź[1]
    1985.        E. KisielOKS Stomil Olsztyn72Łódź
    1984.        A. StagunCWKS Legia Warszawa36.8Bydgoszcz
    1983.        E. KisielOKS Stomil Olsztyn77.4Łódź
    1982.        K. SnopkoCWKS Legia Warszawa75.1Łódź
    1981.        K. SnopkoCWKS Legia Warszawa74.45Bydgoszcz
    1980.        Ł. MatraszekGwardia Warszawa75.625Radlin
    1979.        A. JokielSlavia Ruda Śląska76.85Bydgoszcz
    1978.        Ł. MatraszekGwardia Warszawa75.7Olsztyn
    1977.        Ł. MatraszekGwardia Warszawa74Bydgoszcz
    1976.        Ł. MatraszekGwardia Warszawa76.65Bydgoszcz
    1975.        Ł. MatraszekGwardia Warszawa74.05Zabrze
    1974.        A. JankowiczGwardia Warszawa72.8Kraków
    1973.        Ł. MatraszekGwardia Warszawa73.75Katowice
    1972.        J. BartoszWawel Kraków74.4Warszawa
    1971.        J. BartoszWawel Kraków73.25Katowice
    1970.        B. ZiębaWisła Kraków74.6Bydgoszcz
    1969.        W. LechWisła Kraków36.75Gliwice
    1968.        G. WitkowskaLegia Warszawa75.6Kraków
    1967.        W. Lech Wisła Kraków37.93Warszawa
    1966.        A. SarnaWawel Kraków73.8Zakopane
    1965.        M. WilczekZgoda Świętochłowice37.3Rzeszów
    1964.        M. WilczekZgoda Świętochłowice75.36Katowice
    1963.        G. NiedurnyPogoń Ruda Śląska74.8Poznań
    1962.        N. Kot - WalaJedność Michałkowice75.89Warszawa
    1961.        N. KotJedność Michałkowice38.1Katowice
    1960.        E. MondryPogoń Nowy Bytom73.33Warszawa
    1959.        N. KotównaJedność Michałkowice74.1Warszawa
    1958.        D. StachowWawel Kraków75.35Wrocław
    1957.        S. StachowCWKS Kraków37.85Warszawa
    1956.        H. RakoczyCWKS Kraków76.36Poznań
    1955.        H. RakoczyCWKS Kraków75.7Katowice
    1954.        St. ŚwierzyStal Nowy Bytom76.65Warszawa
    1953.        H. RakoczyWłókniarz Kraków77.85Warszawa
    1952.        St. ŚwierzyStal Nowy Bytom76.65Gdańsk
    1951.        H. RakoczyWłókniarz Kraków107.35Warszawa
    1950.        St. ReindlOgniwo Kraków120.05Warszawa
    1949.        H. RakoczyWłókniarz Kraków76.65Katowice
    1948.        A. KurekCracovia Kraków75.05Kraków
    1947.        H. RakoczyKorona Kraków91.65Warszawa
    1946.        
    1945.        
    1944.        
    1943.        
    1942.        
    1941.        
    1940.        
    1939.        
    1938.        J. SkirlińskaKraków89.76Warszawa
    1937.        J. SkirlińskaKraków73.97Bydgoszcz
    1936.        M. MajowskaBrazynów Śląski64.55Katowice
    1935.        J. SkirlińskaKraków83.7Warszawa
  • RokSkokPoręczeRównoważnia Ćwiczenia wolne
    2015P.Plichta , G.JanikG. JanikK. Jurkowska-KowalskaP. Plichta
    2014.G. JanikM. Pihan- KuleszaM. Pihan- KuleszaM. Pihan- Kulesza
    2013.G. JanikG. JanikM. Pihan- KuleszaM. Pihan- Kulesza
    2012.W. WoźniakM. Pihan- KuleszaJ. LitewkaM. Pihan- Kulesza
    2011.G. Janik
    J. Litewka
    G. JanikM. Pihan- KuleszaM. Pihan- Kulesza
    2010.G. JanikM. Pihan- KuleszaM. Pihan- KuleszaM. Pihan- Kulesza
    2009.J. LitewkaM. Pihan- KuleszaM. Pihan- KuleszaM. Pihan- Kulesza
    2008.G. JanikM. PihanP. PlichtaM. Pihan
    2007.J. LitewkaM. PihanS. SzczawińskaM. Frandofert
    2006.J. SkowrońskaJ. SkowrońskaM. PihanP. Plichta, J. Skowrońska
    2005.J. SkowrońskaJ. SkowrońskaM. PihanM. Pihan
    2004.M. SkowrońskaJ. SkowrońskaM. PihanM. Pihan
    2003.M. SkowrońskaJ. SkibkoM. PihanJ. Skowrońska
    2002.J. SkowrońskaJ. SkowrońskaJ.SkibkoJ. Skowrońska
    2001.M.SkowrońskaJ. SkowrońskaJ.SkibkoJ. Skowrońska
    2000.J. SkowrońskaJ. SkowrońskaI. GarnekJ. Skowrońska
    1999.J. SkowrońskaI. GarnekW. WolnyJ. Skowrońska
    1998.K. KlamkaJ. SkowrońskaM. ŁężniakJ. Skowrońska
    1997.M. ŁężniakA. PojasekA. PojasekI. Garnek
    1996.A. MichaliszynI. GarnekJ. SkowrońskaI. Garnek
    1995.W. WeselakA. MichaliszynA. MichaliszynA. Wożniak
    1994.A. WożniakA. MichaliszynK. KaliszewskaA. Wożniak
    1993.A. SzczesiulA. MichaliszynA. MichaliszynA. Szczesiul
    1992.M. MrózM. MrózJ. UraczM. Mróz
    1991.M. MrózJ. UraczM. MrózM. Mróz
    1990.M. MrózJ. UraczM. MrózM. Mróz
    1989.        MrózUraczUraczRówna
    1988.        ----
    1987.        ---Zapolska
    1986.        --ZapolskaZapolska
    1985.        SchenkKisielMichelcZapolska
    1984.        SzewczakKisielStagunMichels
    1983.        KisielKisielSzewczakKisiel
    1982.        Szewczak SnopkoSzewczakSnopko
    1981.        MoczałaMoczałaSnopkoSnopko
    1980.        ŻelaskowskaMatraszekMoczała/Jokiel (ex aequo)Jokiel
    1979.        MajzaJesionowskaJokielJokiel
    1978.        Chwalbogowska MatraszekMatraszekSzewczak
    1977.        MatraszekMatraszekMatraszekMatraszek
    1976.        MatraszekMatraszekMatraszekMatraszek
    1975.        MatraszekMatraszekMatraszekMatraszek
    1974.        MatraszekMatraszekHamulewiczMatraszek
    1973.        MatraszekMatraszekMatraszekMatraszek
    1972.        ŁubowskaMatraszekBartoszBartosz
    1971.        KlenczBartoszBartoszBartosz
    1970.        PrusinowskaDaniecMatraszekBartosz
    1969.        JaskowskaDaniecBartoszBartosz
    1968.        OchmańskaWitkowskaOchmańskaWitkowska
    1967.        Wilczek/ Rogoń[8]MazurekOchmańskaLech
    1966.        Wilczek/ Rogoń[7]OchmańskaWilczekWilczek/ Rogoń[6]
    1965.        Bryłka/ Wilczek[5]WilczekApostolskaBryłka
    1964.        MillerEustachiewiczEustachiewicz/ Apostolska[4]Balska
    1963.        Bryłka/ Eustachiewicz[3]NiedurnyRucińska Eustachiewicz
    1962.        MillerNiedurnyNiedurnyEustachiewicz
    1961.        EustachiewiczNiedurnyMondryMondry
    1960.        EustachiewiczNiedurnyMondryDziuba
    1959.        KotStachowNiedurnyKot
    1958.        NiedurnyStachow StachowŚwierzy/ Moroń
    1957.        StachowStachowHorzonekStachow
    1956.        KotównaRakoczyRakoczyKot
    1955.        KotównaRakoczyRakoczy Rakoczy
    1954.        Reindl[2]ŚwierzyŚwierzyReindl
    1953.        RakoczyRakoczyRakoczyRakoczy
    1952.        ŚwierzyŚwierzyŚwierzyKurzanka/ Świerzy[1]
    1951.        RakoczyRakoczyWilk/Rakoczy (ex aequo)Rakoczy
    1950.        BłaszczykReindlReindlReindl
    1949.        RakoczyRakoczyKrupaRakoczy
    1948.        KurekRakoczyReindlReindl
    1947.        RakoczyRakoczyŁukowskaRakoczy
    1946.        
    1945.        
    1944.        
    1943.        
    1942.        
    1941.        
    1940.        
    1939.        
    1938.        StępińskaSkirlińskaSkirlińskaSkirlińska
    1937.        SierońskaMajowskaSkirlińskaSkirlińska
    1936.        SkirlińskaMajowskaSkirlińskaNoskiewicz
    1935.        SkirlińskaSierońskaSkirlińska Skirlińska
  • RokKobiety
    2014.UKS SMS Olsztyn
    2013.TS Wisła Kraków
    2012.TS Wisła Kraków
    2011.TS Wisła Kraków
    2010.TS Wisła Kraków
    2009.TS Wisła Kraków
    2008.TS Wisła Kraków
    2007.TGS Olsztyn
    2006.TGS Olsztyn
    2005.MKS Kusy Szczecin
    2004.TS Wisła Kraków
    2003.KG Iskra Zabrze
    2002.
    2001.
    2000.
    1999.
    1998.
    1997.
    1996.
    1995.
    1994.
    1993.
    1992.
    1991.
    1990.
    1989.                Nie rozgrywano DMP w klasie M
    1988.                Nie rozgrywano DMP w klasie M
    1987.                Nie rozgrywano DMP w klasie M
    1986.                Nie rozgrywano DMP w klasie M
    1985.                Nie rozgrywano DMP w klasie M
    1984.                Nie rozgrywano DMP w klasie M
    1983.                Nie rozgrywano DMP w klasie M
    1982.                Nie rozgrywano DMP w klasie M
    1981.                Nie rozgrywano DMP w klasie M
    1980.                KS „Stomil” Olsztyn
    1979.                KS „Stomil” Olsztyn
    1978.                KS „Stomil” Olsztyn
    1977.                WKS „Gwardia” Warszawa
    1976.                „Górnik” Zabrze
    1975.                KS „Slavia” Ruda Śląska
    1974.                KS „Stomil” Olsztyn
    1973.                GTS „Wisła” Kraków
    1972.                WKS „Legia” Warszawa
    1971.                GTS „Wisła” Kraków
    1970.                WKS „Legia” Warszawa
    1969.                WKS „Legia” Warszawa
    1968.                WKS „Wisła” Kraków
    1967.                WKS „Wisła” Kraków
    1966.                WKS „Legia” Warszawa
    1965.                WKS „Wawel” Kraków
    1964.                WKS „Wawel” Kraków
    1963.                KS „Pogoń” Nowy Bytom
    1962.                KS „Zgoda” Świętochłowice
    1961.                WKS „Wawel” Kraków
    1960.                KS „Pogoń” Nowy Bytom
    1959.                KS „Pogoń” Nowy Bytom
    1958.                KS „Pogoń” Nowy Bytom
    1957.                KS „Pogoń” Nowy Bytom
    1956.                KS „Pogoń” Nowy Bytom