Mistrzynie Polski GA

Mistrzynie Polski seniorek
w gimnastyce artystycznej

Poniżej przestawiamy Mistrzynie Polski seniorek w gimnastyce artystycznej w poszczególnych latach.
Baza posiada w niektórych miejscach „białe plamy” dlatego jeżeli ktoś posiada komunikaty lub informacje o zwycięzcach z poprzednich lat prosimy o kontakt.

Dziękujemy bardzo Panu Jackowi Szustakowskiemu, który przez wiele lat zbierał i publikował informacje
w gimnastyce artystycznej.

Wszystkim zwyciężczyniom gratulujemy!

  • MPSRokMiejsce MPNazwisko i ImięNazwa klubu
    552014IławaCzarniecka AnnaSGA Gdynia
    542013IławaCzarniecka AnnaSGA Gdynia
    532012GiżyckoMitrosz JoannaUKS Jantar Gdynia
    522011IławaMitrosz JoannaUKS Jantar Gdynia
    512010GiżyckoMitrosz JoannaUKS Jantar Gdynia
    502009GdyniaMitrosz JoannaUKS Jantar Gdynia
    492008SzczecinMitrosz JoannaUKS Jantar Gdynia
    482007KrakówMitrosz JoannaUKS Jantar Gdynia
    472006IławaMitrosz JoannaUKS Jantar Gdynia
    462005WrocławMarkowska MagdalenaLegia Warszawa
    452004OlsztynMarkowska MagdalenaLegia Warszawa
    442003Biała PodlaskaMarkowska MagdalenaLegia Warszawa
    432002SzczecinMarkowska MagdalenaLegia Warszawa
    422001ZabrzeMarkowska MagdalenaLegia Warszawa
    412000Biała PodlaskaKwitniewska AnnaSGA Gdynia
    401999GdańskKwitniewska AnnaSGA Gdynia
    391998OlsztynKwitniewska AnnaSGA Gdynia
    381997SzczecinKwitniewska AnnaMKS-MKD Gdynia
    371996CetniewoKwitniewska AnnaMKS-MKD Gdynia
    361995ŁódźKwitniewska AnnaMKS-MKD Gdynia
    351994GdyniaZawalińska EwaŚląsk Wrocław
    341993SzczecinSkorupińska KatarzynaStart Gdynia
    331992WrocławBiałkowska ElizaEnergetyk Poznań
    321991KatowiceBiałkowska ElizaEnergetyk Poznań
    311990OlsztynBodak JoannaMKS-MKD Gdynia
    301989OlsztynSzymkiewicz NataszaPałac Młodzieży Gdynia
    291988JastrzębieFolga TeresaKrakus Kraków
    281987KrakówFolga TeresaKrakus Kraków
    271986WrocławŻurawska IzabelaEnergetyk Poznań
    261985PoznańFolga TeresaKrakus Kraków
    251984SzczecinFolga TeresaKrakus Kraków
    241983KrakówLeonard DorotaPałac Młodzieży Gdynia
    231982WarszawaFigeland- Kowalak EwaAZS AWF Warszawa
    221981WrocławLeonard DorotaPałac Młodzieży Gdynia
    211980SzczecinKłos AnnaSparta Szczecin
    201979ToruńSobkowska SławomiraEnergetyk Poznań
    191978GdyniaSobkowska SławomiraEnergetyk Poznań
    181977KrakówUrbanik RenataStart Gdynia
    171976SzczecinKłos AnnaSparta Szczecin
    161975SzczecinAnczykowska HannaAZS AWF Warszawa
    151974KaliszAnczykowska HannaAZS AWF Warszawa
    141973KatowiceCzerwińska LucynaEnergetyk Poznań
    131972WarszawaHemmerling JadwigaEnergetyk Poznań
    121971PoznańTrafanowska DorotaEnergetyk Poznań
    111970GdyniaBojarska GrażynaEnergetyk Poznań
    101969WarszawaBojarska GrażynaEnergetyk Poznań
    91968PoznańBojarska GrażynaEnergetyk Poznań
    81967KaliszFlorkowska ŻywillaAZS AWF Warszawa
    71966KrakówFlorkowska ŻywillaAZS AWF Warszawa
    61965ŁódźWalenciej- Tukiendorf CzesławaAZS AWF Warszawa
    51964GdańskStryjecka- Paszynin MariaAZS Kraków
    41963PoznańPiątkowska AleksandraWarszawianka
    31962KrakówMagdziarz KrystynaWarszawianka
    21961WarszawaMagdziarz KrystynaWarszawianka
    11955BiałystokZienkowicz ElżbeitaAZS AWF Warszawa
  • Rokskakankaobręczpiłkamaczugi wstążka
    2014.A. CzarnieckaA. CzarnieckaA. CzarnieckaA. Czarniecka
    2013.A. CzarnieckaA. CzarnieckaA. CzarnieckaA. Czarniecka
    2012.J. MitroszJ. MitroszA. CzarnieckaJ. Mitrosz
    2011.-J. MitroszJ. MitroszJ. MitroszJ. Mitrosz
    2010.J. MitroszJ. MitroszJ. Mitrosz-J. Mitrosz
    2009.J. MitroszJ. MitroszJ. Mitrosz-J. Mitrosz
    2008.J. MitroszM. Koczkowska-J. MitroszJ. Mitrosz
    2007.J. MitroszJ. Mitrosz-J. MitroszJ. Mitrosz
    2006.J. Mitrosz-A. ZdunJ. MitroszJ. Mitrosz
    2005.M. Markowska-M. MarkowskaJ. MitroszA. Zdun
    2004.-M. MarkowskaM. MarkowskaJ. MitroszM. Markowska
    2003.-M. MarkowskaJ. MitroszM. MarkowskaM. Markowska
    2002.
    2001.Magdalena MarkowskaMagdalena MarkowskaMagdalena MarkowskaMagdelana Markowska
  • RokKlub
    2014.UKS Jantar Gdynia
    2013.SGA Gdynia
    2012.UKS Kopernik Wrocław
    2011.UKS Kopernik Wrocław
    2010.MKS Kusy Szczecin
    2009.UKS Jantar Gdynia
    2008.UKS Jantar Gdynia
    2007.UKS Jantar Gdynia
    2006.MKS Kusy Szczecin
    2005.MKS Kusy Szczecin
    2004.MKS Kusy Szczecin
    2003.UKS Jantar Gdynia
    2002.SGA Gdynia
    2001.Legia Warszawa